Skocz do zawartości
Set

GF 4 czy Radeon ?

Rekomendowane odpowiedzi

elo, mam dylemat co jest lepsze :

 

Ge Force 4 Ti-4200 128MB DDR x8 BOX MINT

 

czy

 

His Radeon 9800PRO 128DDR DVI/TV 8X BOX

(lub ten sam tylko 256 DDR)

 

 

Jeszcze prosze o jedno wyjasnienie, poniewaz slyszalem ze na tych lepszych radeonach jush ponoc nie dzialaja wszystkie gry i inne aplikacje, czy to prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie...no...kolejny kandytat na LL (LOL LISTOPADA) 8O :lol:

to chyba jasne że 9800pro...tylko człowieku...to 2 zupełnie różne karty, których nie ma co porównywać...nie ten przedział cenowy i technologiczny....

SZUKAJ BYŁO!!! :evil: :x :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 to sa brednie ktore mi probowali wmowic inni ludzie (ponoc dobrze znajacy sie na kartach) a ja tylko chcialem sie upewnic bo sam w to zabardzo nie wierzylem, ale zawsze warto spytac

 

po 2 to karty graficzne to ostatnie rzeczy ktore mnie interesuja wiec czemu od razu sie nasmiewac? przeciez te forum sluzy takze to pomocy a nie do wysmiewania sie z kogos, jak ktos nie jest obeznany w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki, wybaczycie mi to ale musze:

 

BUAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.......

.......................

 

 

 

Jakie porownanie LOOOOOOOOOOOOOL.

 

Tak Set kup se Ti 4200..... BUAHAHAHHAHA :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 to sa brednie ktore mi probowali wmowic inni ludzie (ponoc dobrze znajacy sie na kartach) a ja tylko chcialem sie upewnic bo sam w to zabardzo nie wierzylem, ale zawsze warto spytac

 

po 2 to karty graficzne to ostatnie rzeczy ktore mnie interesuja wiec czemu od razu sie nasmiewac? przeciez te forum sluzy takze to pomocy a nie do wysmiewania sie z kogos, jak ktos nie jest obeznany w temacie.

Wystarczy abyś przeczytał 1 lebszą reckę tych kart i wiedział byś co jak. Ale jeżeli ci się nie chce to ci powiem że R9800 miarzdży GF4200 pod każdym względem poza ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 to sa brednie ktore mi probowali wmowic inni ludzie (ponoc dobrze znajacy sie na kartach) a ja tylko chcialem sie upewnic bo sam w to zabardzo nie wierzylem, ale zawsze warto spytac

 

po 2 to karty graficzne to ostatnie rzeczy ktore mnie interesuja wiec czemu od razu sie nasmiewac? przeciez te forum sluzy takze to pomocy a nie do wysmiewania sie z kogos, jak ktos nie jest obeznany w temacie.

Racja set , ale tak sam pomyśl na chłopski rozum kiedy wyszło GF4 a kiedy R9800 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak na radeonie zwlaszcza tym 9800 juz nie mowiac o PRO trza do kazdej gry stery zmieniac i to te do mobo tez :wink:

a tak juz powazniej to mozna tez bios zmieniac :wink:

a teraz to juz powaga pelna - jak cie stac na 9800pro to go bierz bez zajakniecia bo to TOP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy abyś przeczytał 1 lebszą reckę tych kart i wiedział byś co jak. Ale jeżeli ci się nie chce to ci powiem że R9800 miarzdży GF4200 pod każdym względem poza ceną.

Ja nie siedze calymi dniami na komputerze i nie przegladam wszystkich testow i porownian. Jak jush wchodze na komputer to po cos konkretnego i na konkretne strony np. takie jak ta, gdzie zaraz sie dowiem co i jak bez szukania tego co mnie interesuje po calym internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak na radeonie zwlaszcza tym 9800 juz nie mowiac o PRO trza do kazdej gry stery zmieniac i to te do mobo tez  :wink: 

a tak juz powazniej to mozna tez bios zmieniac :wink: 

HA! wiec jednak jest jakas osoba ktora potwierdza wypowiedzi moich znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzil? raczej tez sie nabija - strery do ati maja wady - ale dotycza one glownie slabych modeli - od 9500 w gore masz juz spokoj

a flagowy model jakim jest wlasnie 9800 dziala pieknie (tylko ze cene ma 4 cyfrowa...)

no moze troszke :D ale nie bylo to chamskie hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahaha

kup se gf4ti4200 albo SZUKAJ BYLO WIELE RAZY od wszelkij masci ''specow'' co juz nie pamietaja jak sie pocili 1 raz instalujac windoze albo wymieniajac procka , no i w koncu mu powiedzialem

ps fajny podpis kolo :-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem modem na cdrinfo.pl - nauczylem sie tam ze takie 'bylo! szukaj!' to najczestsze zagranie lamerow - i tam juz to wytepilem, tu nie mam takich praw - ale przynajmniej od kiedy wklepalem sobie to w podpis mam spokoj... :)

 

ps. sa juz nowe catalysty 3.9 - zaraz zapodam je na moje felerne 8500 full - niestety tu sie krzaczy cso czasem wiec stery zawsze zmieniam nie na trzezwo zeby miec wiecej tolerancji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaznaczam ze to moje zdanie , ale porownojac r9600 do gf4ti4200 to moze i ta karta ma obsł. dx9 itd. ale w obecnych grach nie jest na tyle wydajniejsza od gf4ti4200 aby warto bylo przeplacac ponad te 400 zl(bo za tyle mozna lyknac gf4ti4200)chodzi mi oczywiscie o te lepsze radki9600 , bo o wersjach se czy jakos tak to juz nie wspomne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaznaczam ze to moje zdanie , ale porownojac r9600 do gf4ti4200 to moze i ta karta ma obsł. dx9 itd. ale w obecnych grach nie jest na tyle wydajniejsza od gf4ti4200 aby warto bylo przeplacac ponad te 400 zl(bo za tyle mozna lyknac gf4ti4200)chodzi mi oczywiscie o te lepsze radki9600 , bo o wersjach se czy jakos tak to juz nie wspomne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porownojac r9600 do gf4ti4200 to moze i ta karta ma obsł. dx9 itd. ale w obecnych grach nie jest na tyle wydajniejsza od gf4ti4200 aby warto bylo przeplacac ponad te 400 zl(bo za tyle mozna lyknac gf4ti4200)chodzi mi oczywiscie o te lepsze radki9600 , bo o wersjach se czy jakos tak to juz nie wspomne

czyli jednym slowem mowiac co sie bardziej kali?? chodzi mi o konkrety (zaznacze ze tego ge forca mam w ofercie za 550 zlotych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię LOL i mam dylemat i nie wiem co wybrać:

 

maluch rok produkcji 1980, nie bity, kolor biały - cena: 500zł

 

czy

 

bmw rok produkcji 2003, kolor czarny - cena: 200 000zl

 

Jeszcze prosze o jedno wyjasnienie, poniewaz slyszalem ze na tych lepszych bmw jush ponoc nie da się jeździć "bez trzymanki"?

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopie :!:

ti4200 to dobra karta jak za swoją cenę ~ 500zł, ale radeon 9800pro to jest jedna z kart high- endowych no i kosztuje ~ 2000zł. Pod względem wydajności to ten ge force nie dorównuje temu radeonowi, tylko właśnie ta cena

P.S. Poczytaj sobie testy to zobaczysz m.in. na www.benchmark.pl

pozdro,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię LOL i  mam dylemat i nie wiem co wybrać:

 

maluch rok produkcji 1980, nie bity, kolor biały - cena: 500zł

 

czy

 

bmw rok produkcji 2003, kolor czarny - cena: 200 000zl

 

Jeszcze prosze o jedno wyjasnienie, poniewaz slyszalem ze na tych lepszych bmw jush ponoc nie da się jeździć "bez trzymanki"?

Pozdrawiam...

poniewaz najwyrazniej jestem bardziej zapoznany z tematem motoryzacji to moge ci poradzic ze BMW bedzie samochodem o niebo bardziej wartosciowym od malucha

jesli chodzi o jazde bez trzymanki sa to SZCZENIACKIE ZAGRYWKI NIEBEZPIECZNE DLA INNYCH URZYTKOWNIKOW JEZDNI , mozna to robic zarowno i w maluchu jak i w BMW (mozesz fizycznie puscic kiere),ale tego nie wolno robic (zabraniaja przepisy), jako bardziej wyrozumialy nie odesle cie do szukaj oraz nie wysmieje (hahahahahahahahahaha)

pozdro :wink:

ps nie jestes LOLEM tylko sie troszke mniej znasz od tzw. wyjadaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porownojac r9600 do gf4ti4200 to moze i ta karta ma obsł. dx9 itd. ale w obecnych grach nie jest na tyle wydajniejsza od gf4ti4200 aby warto bylo przeplacac ponad te 400 zl(bo za tyle mozna lyknac gf4ti4200)chodzi mi oczywiscie o te lepsze radki9600 , bo o wersjach se czy jakos tak to juz nie wspomne

czyli jednym slowem mowiac co sie bardziej kali?? chodzi mi o konkrety (zaznacze ze tego ge forca mam w ofercie za 550 zlotych)

w sprawie r9600 popros kolege KUCYKA np. zeby ci pomogl bo napewno wie lepiej o co przy nich biega , bo mozna juz dostac te radki w cenie 550 zl chyba , a to wety lepszy wybor niz gf4ti4200

ps KUCYK te radki z xt czy tx poradz mu a sie nie nasmiewaj , nie kazdy sie urodzil przy kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię LOL i  mam dylemat i nie wiem co wybrać:

 

maluch rok produkcji 1980, nie bity, kolor biały - cena: 500zł

 

czy

 

bmw rok produkcji 2003, kolor czarny - cena: 200 000zl

 

Jeszcze prosze o jedno wyjasnienie, poniewaz slyszalem ze na tych lepszych bmw jush ponoc nie da się jeździć "bez trzymanki"?

Pozdrawiam...

poniewaz najwyrazniej jestem bardziej zapoznany z tematem motoryzacji to moge ci poradzic ze BMW bedzie samochodem o niebo bardziej wartosciowym od malucha

jesli chodzi o jazde bez trzymanki sa to SZCZENIACKIE ZAGRYWKI NIEBEZPIECZNE DLA INNYCH URZYTKOWNIKOW JEZDNI , mozna to robic zarowno i w maluchu jak i w BMW (mozesz fizycznie puscic kiere),ale tego nie wolno robic (zabraniaja przepisy), jako bardziej wyrozumialy nie odesle cie do szukaj oraz nie wysmieje (hahahahahahahahahaha)

pozdro :wink:

ps nie jestes LOLEM tylko sie troszke mniej znasz od tzw. wyjadaczy

:lol: :wink:

 

w sprawie r9600 popros kolege KUCYKA np. zeby ci pomogl bo napewno wie lepiej o co przy nich biega , bo mozna juz dostac te radki w cenie 550 zl chyba , a to wety lepszy wybor niz gf4ti4200

Chyba jednak GF4Ti był by lepszy - jeśli chodzi o radki to tylko 9600pro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porownojac r9600 do gf4ti4200 to moze i ta karta ma obsł. dx9 itd. ale w obecnych grach nie jest na tyle wydajniejsza od gf4ti4200 aby warto bylo przeplacac ponad te 400 zl(bo za tyle mozna lyknac gf4ti4200)chodzi mi oczywiscie o te lepsze radki9600 , bo o wersjach se czy jakos tak to juz nie wspomne

czyli jednym slowem mowiac co sie bardziej kali?? chodzi mi o konkrety (zaznacze ze tego ge forca mam w ofercie za 550 zlotych)

Dobra, jak już się wszyscy z ciebie posmiali, to ja cię skieruję tu W tym temacie padły wszystkie możliwe argumenty oraz jeszcze więcej obraźliwych słów ;) Nic więcej powiedzieć na temat tych kart się nie da. Decyzja jest Twoja.

 

A, i jeszcze jedno. GF4Ti4200 można znaleźć za około 400-450 złotych (a przez moment były za 370). Więc 550 złotych to żadna okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...