Skocz do zawartości
Set

GF 4 czy Radeon ?

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie padły wszystkie możliwe argumenty oraz jeszcze więcej obraźliwych słów ;)

Nie no spoko Felson, ale nie każdy ma ochote codziennie odpowiadać na te same głupie pytania, tylko dlatego że komuś nie chce się szukać...

zresztą to też już było

SZUKAJ :lol:

 

w tamtym topicu sa porownania i nie tylko :oops:  wiec moze cos ci on rozjasni

ps. KUCYK pozdro i sorki czasami mnie ponosilo  :oops: w tamtym topicu dla pozostalych przezemnie urazonych takze wielkie sorki

OK mnie też czasem nosi :wink:

Walnijmy po bronku, aby zakopać topór wojenny i "kochajmy się" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tamtym topicu sa porownania i nie tylko :oops:  wiec moze cos ci on rozjasni

ps. KUCYK pozdro i sorki czasami mnie ponosilo  :oops: w tamtym topicu dla pozostalych przezemnie urazonych takze wielkie sorki

OK mnie też czasem nosi :wink:

Walnijmy po bronku, aby zakopać topór wojenny i "kochajmy się" :lol:

spox :D

thx za takie propozycje ale ja nie kocham inaczej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tamtym topicu sa porownania i nie tylko :oops:  wiec moze cos ci on rozjasni

ps. KUCYK pozdro i sorki czasami mnie ponosilo  :oops: w tamtym topicu dla pozostalych przezemnie urazonych takze wielkie sorki

OK mnie też czasem nosi :wink:

Walnijmy po bronku, aby zakopać topór wojenny i "kochajmy się" :lol:

spox :D

thx za takie propozycje ale ja nie kocham inaczej :wink:

a szkoda :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tamtym topicu sa porownania i nie tylko :oops:  wiec moze cos ci on rozjasni

ps. KUCYK pozdro i sorki czasami mnie ponosilo  :oops: w tamtym topicu dla pozostalych przezemnie urazonych takze wielkie sorki

OK mnie też czasem nosi :wink:

Walnijmy po bronku, aby zakopać topór wojenny i "kochajmy się" :lol:

spox :D

thx za takie propozycje ale ja nie kocham inaczej :wink:

a szkoda :wink:
no wiesz jak bys byl bardziej dyskretny to moze moze :wink: ale tak przy wszystkich to sie nie godzi :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym sie rozni r9600 od r9600pro oprocz zegarow

dlaczego ten pierwszy jest fe ,a ten drugi cool

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie...
w takim razie r9600 jest bardziej przyszlosciowy od gf4ti ,bo zegary zawsze mozna podniesc ,a sprzetowj zgodnosci z oprogramowaniem sie nie wymusi

chyba nikt nie powie ze na dzien dzisiejszy jakas gra mu klatkuje na r9600 lub gf4ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie r9600 jest bardziej przyszlosciowy od gf4ti ,bo zegary zawsze mozna podniesc ,a sprzetowj zgodnosci z oprogramowaniem sie nie wymusi

chyba nikt nie powie ze na dzien dzisiejszy jakas gra mu klatkuje na r9600 lub gf4ti

ja już ten topic gdzieś widziałem - a ty AJDAHO :?: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

w takim razie r9600 jest bardziej przyszlosciowy od gf4ti ,bo zegary zawsze mozna podniesc ,a sprzetowj zgodnosci z oprogramowaniem sie nie wymusi

chyba nikt nie powie ze na dzien dzisiejszy jakas gra mu klatkuje na r9600 lub gf4ti

ja już ten topic gdzieś widziałem - a ty AJDAHO :?: :wink:

NO NO COS MI SIE O USZY (A RACZEJ OCZY ) OBILO :D

odnosnie klatkowania to zalezy jaka i przy jakich ustawieniach w sterach grafy , bo ti4200 juz az tak jurny nie jest , chyba ze [AAx 2/quincunx i anizox 2 + wyostrzanie tekstor] na max bo przy wiecej to sie bedzie dlawil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no padam i placze co za LOL caly ten topik o pupe potloc i zamknac...

 

masz kase wez sobie spraw 9800pro a lepiej 9800 i pokrec odpowiednio, bedzie wypas jak nie to wez 4200ti i tez fajna karta wszystko kwestia pieniazkow!!

 

jeszcze raz dodam ze pytanie LOL!!! i nikt mi nie wmowi ze nie kazdy sie musi znac hehe 4ti i 9,8k pro co lepsze no co ?? ;-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no padam i placze co za LOL caly ten topik o pupe potloc i zamknac...

 

masz kase wez sobie spraw 9800pro a lepiej 9800 i pokrec odpowiednio, bedzie wypas jak nie to wez 4200ti i tez fajna karta wszystko kwestia pieniazkow!!

 

jeszcze raz dodam ze pytanie LOL!!! i nikt mi nie wmowi ze nie kazdy sie musi znac hehe 4ti i 9,8k pro co lepsze no co ??    ;-)    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no moze jednak uwierz w to .Jak brackiemu 1 kompa zlozylem to bylo tak ze po jakim miesiacu nie sory 2miechach urzywania dzwoni do mnie i mowi :''cos jest nie tak za kazdym razem jak kompa startuje to mi sie scandisc wlancza '' no to sie go pytam jak go wylancza ? a on mi na to ''JAK to jak przyciskiem'' 8O , a ty sie z tego topicu nasmiewasz

jak by sie wszyscy tak znali to pewnie radki 9200 nie schodzily by jak buleczki mimo ze obok na wystawie w tej cenie radki9100 dojrzewaja ,ale przeca r9200 lepszy od r9000 a gf4mx od gf3ti , no i fx52100 od gf4ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no padam i placze co za LOL caly ten topik o pupe potloc i zamknac...

 

masz kase wez sobie spraw 9800pro a lepiej 9800 i pokrec odpowiednio, bedzie wypas jak nie to wez 4200ti i tez fajna karta wszystko kwestia pieniazkow!!

 

jeszcze raz dodam ze pytanie LOL!!! i nikt mi nie wmowi ze nie kazdy sie musi znac hehe 4ti i 9,8k pro co lepsze no co ??    ;-)    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No weś no, zostaf ko...

On nie ma czasu na takie <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły jak doinformowanie się w tego typu sprawach, więc mu wybaczamy :lol:

Lepiej byś pomógł, a nie tylko LOLował :lol: :lol: :lol: bo chłopak ma naprawde WIELKI dylemat...

 

A tak wracając do tematu to bierz R9800pro, choć nie ręcze że będzie chodzić, ale jak będzie, to dobrze skręć bude, żeby skurczybyk gdzieś nie wyszedł... na spacer naprzykład :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no padam i placze co za LOL caly ten topik o pupe potloc i zamknac...

 

masz kase wez sobie spraw 9800pro a lepiej 9800 i pokrec odpowiednio, bedzie wypas jak nie to wez 4200ti i tez fajna karta wszystko kwestia pieniazkow!!

 

jeszcze raz dodam ze pytanie LOL!!! i nikt mi nie wmowi ze nie kazdy sie musi znac hehe 4ti i 9,8k pro co lepsze no co ??    ;-)    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no moze jednak uwierz w to .Jak brackiemu 1 kompa zlozylem to bylo tak ze po jakim miesiacu nie sory 2miechach urzywania dzwoni do mnie i mowi :''cos jest nie tak za kazdym razem jak kompa startuje to mi sie scandisc wlancza '' no to sie go pytam jak go wylancza ? a on mi na to ''JAK to jak przyciskiem'' 8O , a ty sie z tego topicu nasmiewasz

jak by sie wszyscy tak znali to pewnie radki 9200 nie schodzily by jak buleczki mimo ze obok na wystawie w tej cenie radki9100 dojrzewaja ,ale przeca r9200 lepszy od r9000 a gf4mx od gf3ti , no i fx52100 od gf4ti

a codegen 420w jest lepszy od chiefteca 360w :lol:

Set jaki masz zasilacz :?: Bo do r9800pro jakiś dobry by się przydał (nie zapomnij o tym :idea: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tamtym topicu sa porownania i nie tylko :oops:  wiec moze cos ci on rozjasni

ps. KUCYK pozdro i sorki czasami mnie ponosilo  :oops: w tamtym topicu dla pozostalych przezemnie urazonych takze wielkie sorki

Spox, mnie też poniosło - teraz przynajmniej już nikt nie będzie się pytał co lepsze 4Ti, czy ... :wink:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tamtym topicu sa porownania i nie tylko :oops:  wiec moze cos ci on rozjasni

ps. KUCYK pozdro i sorki czasami mnie ponosilo  :oops: w tamtym topicu dla pozostalych przezemnie urazonych takze wielkie sorki

Spox, mnie też poniosło - teraz przynajmniej już nikt nie będzie się pytał co lepsze 4Ti, czy ... :wink:

 

Pozdrawiam.

wzajemnie pozdrowki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...