Skocz do zawartości
Duszek149

Problem z grami.

Rekomendowane odpowiedzi

siema mam pytanie dlaczego zazwieszaja mi sie gry poprzez zaciecie wymienielm sie z kumplem pamiecia ja mu dalem 512 sdr a on mi dal 256 ddr i u niego nie bylo zwisow i u mnie tez na jego pamieci pomozecie mi?? jaka jest przyczyna moich zwisow karat graficzna byla juz wymieniana :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze ci sie kopmuter zwiesza i chcesz to naprawic... ale po co ci wiedzieć czy sie innych zwiesza. Ankieta mnie rozbawila.

 

Jaki masz zasilacz?... bo to może on jest przyczyną problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ankieta - trzeba odpowiedziec :-)

 

litwo [skorzystam z apostrofy: ojczyzno moja :) ] podaj reszte bebechow wchodzacych w sklad twojego kompa, taki topic nie ma sensu ... powodow moze byc setki a jak sie okaze ze masz p2mmx333 na tym mi sie wieszaly :-) ale to bylo juz zupelnie inne mobo, pamiatki, grafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niejasno to napisałeś, pozatym wymyślono coś takiego jak interpunkcja i wierz mi nie stosuje się tego tylko po to aby tekst ładniej wyglądał.

Przyczyn zwisów może być naprawdę bardzo wiele, ale jeśli dobrze zrozumiałem, zaczęły się dopiero po tym jak wymieniliście się pamięciami. Sugeruję najpierw zaprzęgnąć do pracy Gold Memory a następnie szukać właściwych ustawień w BIOSie, timingi pamięci, ect. Jakie mobo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam pytanie dlaczego zazwieszaja mi sie gry poprzez zaciecie wymienielm sie z kumplem pamiecia ja mu dalem 512 sdr a on mi dal 256 ddr i u niego nie bylo zwisow i u mnie tez na jego pamieci pomozecie mi?? jaka jest przyczyna moich zwisow karat graficzna byla juz wymieniana :cry:

 

Ja z tego wszystkiego zrozumialem, ze wieszalo Ci sie, a dopiero potem sie wymieniliscie pamieciami i u niego sie nie jak nie bylo tak nie ma zwisow, a u Ciebie JUZ nie ma. Czlowieku!! Jasniej :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ze tak niadokładnie to napisałem ale sprzet mam taki athlon 1700 ge force 4 mx 440 64mb plyta glowna sis K7S5A 512 sdr, ale powtarzam ze na innej pamieci sie nie wieszal ale u mojego kumpla na mojej sie tez nie wieszalo a u mnie sie wiesza na moich sdrach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostanio próbuje uruchomic gierkę i niestety

mam nastepujacy problem

wyskakuje mi nsaepujacy blad

"Przykro nam, ale wystąpił wewnętrzny błąd gry.Prosze uruchomić program ponownie i wczytać zapisaną wcześniej grę.Typ błędu:

 

Can not find 999.pal resource

If tyjis is a cd-rom game please make sure that cd-rom is loaded.

If hou continue to experience this dialog make sure your cd-rom drivers are loaded properly"

 

:roll: hmm co do cd-romu to działa dobrze i bezproblemowo ;)

wie ktoś jak sobie z tym poradzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie :( Podczas grania, max. do 30 min., wywala mnie kompletnie. Nastepuje restart systemu. Mało tego. Bywa, że nawet bios i system się nie ładuje. Czasem system się załaduje za 2, 3 razem, czasem trzeba zresetować bios. Liczę poprostu na szczęście he, że za kolejnym wciśnięciem "power" wszystko wróci do normy. Niezależnie czy jest włączone FSAA i filtrowanie tekstur. Może coś pomieszane jest z napieciami. Szlak mnie już trafia :evil:

 

EDIT: stery 66.81, system świeży

_________________________

BartonM 2500@2200 MHz_Abit NF7-SL_GalaxyGlacier GF6800_Chieftec 420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze poprostu procek jest niestabilny ? z opisu widze ze jest podkrecony :) Ja tak mam w Down of War, wystarczy ze procek jedst lekko podkrecony gra sie sypie jak wyciskam z niego maxa to pojawia sie czarny ekran i musze biosa zresetowac tak jak ty :) Mzoe po prostu ustaw go normalnie i zobacz czy chodzi jak nie to mzoe gdzies indzie bedziemy szukac przyczyny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz kompa memtestem niech przejdzie kilkaset %, a pozniej prime95, bedzie cos blizej wiadomo.

 

Jak emtest sie wywali to zluzuj timingi........

zobacz czy sie proc nie przegrzewa pod obciazeniem, moze brakuje my troszke vcore .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze poprostu procek jest niestabilny ? z opisu widze ze jest podkrecony :) Ja tak mam w Down of War, wystarczy ze procek jedst lekko podkrecony gra sie sypie jak wyciskam z niego maxa to pojawia sie czarny ekran i musze biosa zresetowac tak jak ty :) Mzoe po prostu ustaw go normalnie i zobacz czy chodzi jak nie to mzoe gdzies indzie bedziemy szukac przyczyny :)

Prosta rada daj wieksze vcore i bedzie stabilny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie "od zawsze się tak działo", ponieważ sprzęt jest składany nowy od podstaw. Dzieje się tak w D3 i Painkillerze. Innych gier nie sprawdzałem ale sądzę że w każdej tak będzie.

 

Pamięci to 2x512 Hynix D43

 

OK. sprawdzę kompa memtestem i prime95

 

Po powyższych testach sprawdzę też temp. procka (po kilkunastu min. grania nie wzrsasta zbytnio).

 

Podbiję nieco napięcie.

 

Wczoraj wywaliłem sterowniki i zainstalowałem 67.02. Po ok. 40 min. w D3 nic mnie nie wywalało. Niestety juz mi się oczy zamykały i niemiałem siły grać dalej. Dzisiaj postaram si zagrać chociaż z 1-1,5 godz. Może jednak to wina sterów?

 

Dam znać.

 

EDIT:

Zmiana sterów nic nie dała. Okazało się, że nie tylko w grach sie tak działo.Odrobinę poczytałem w tym temacie. Sprawa jest jednak bardziej skomplikowana niż się wydawało. Jedną z przyczyn tego stanu mogło być to, że moje mobo poprostu nie lubi 2x512 RAMu, a tym bardziej z CL3. Pomaga tu zainstalowanie biosu by Merlin z cpc off. Jednak tymczasowo sobie odpuściłem flashowanie biosu. Jedną z kości pamięci przełożyłem do innego slotu, zainstalowałem XP z SP2 i jak narazie nie ma kłoptu. Jednak pierwsz zwiecha, blue screen, a biorę sie do flashowania biosu na ten od Merlina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z zacinaniem się gier takich jak: Space Hack, GTAIII, Grand Theft Auto Vice City, Half-Life 2 czyli ogólnie wszystkich zainstalowanych na komputerze. Nie jest to coś z sprzętem, ponieważ przed formatem wszystko chodziło super. Na wszelki wypadek podam jednak konfigurację sprzętową.

 

 

Typ procesora: Intel Celeron 4A, 2000 MHz (20 x 100)

Pamięć podręczna L2 128 KB (On-Die, ECC, ATC, Full-Speed)

512 MB RAM

Karta dźwiękowa Avance AC95 Audio

Karta graficzna nVidia GeForce FX 5900 128 MB

Windows XP Professional Service Pack 1

 

Sterowniki:

nVidia 66.93 International

Avance AC95 Audio

DirectX 9.0c Polish

 

Programy w menadżerze urządeń:

Explorer.exe

Pavproxy.exe

Avengine.exe

Vsmon.exe

Wdfmgr.exe

Pavsrv51.exe

Nvsvc32.exe

LEXPPS.EXE

Spoolsv.exe

LEXBCES.EXE

Svchost.exe

Svchost.exe

Svchost.exe

Svchost.exe

Svchost.exe

Lsass.exe

Services.exe

Winlogon.exe

CSRS.exe

Smss.exe

APVXDWIN.EXEzlclient

System

 

Mam nadzieję że podałem wszystkie ważne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ci pomoc, ale moge powiedziec zebys wywalil pande bo ona i tak nie chroni, wczoraj musialem format robic przez wira.

 

A i uwazaj bo zaraz Komar wyskoczy i kaze Ci kupic oryginaly :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

A i uwazaj bo zaraz Komar wyskoczy i kaze Ci kupic oryginaly icon_wink3.gif

Dokładnie lol komar tylko jedno "kup se ogrinał" chyba podlicze wszyskie posty komara z tym tekstem lol :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie qp se orginały jesli to sa piraty, a tak pozatym to zainstaluj se apdejty do windy i sprawdz komputra Skanerem Online MKSu i Ad-aware 6 z apdejtami...

 

sLiM JiM - No skillu, wspaniały obrońco złodzieji jak nie masz do powiedzenia nic na temat to sie zamknij...

Jin* - A może nie mam racji że wiekszość problemów z HL2/CS:S jest spowodowana posiadanim pirackiej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o hl2. Tu chodzi o WSZYSTKO, kazdy temat z problemem :]

1221622[/snapback]

Wiem że o wszystko dlatego mu w miare normalnie odpowiedziałem...

 

A wracajac do tematu może przypadkiem ostatnio nie bawiłes sie w zmiane wersji sterów? Bo jesli nainstalowywałes nowe stery na stare to może byc przez to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

oo Atak komara tak sie składa ze mam orginalnego hl 2 a jak miałem z nim problem to mi odpisałes kup se orginał. i szanuj sie koles

Edytowane przez sLiM JiM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie lol komar tylko  jedno "kup se ogrinał" chyba podlicze wszyskie posty komara z tym tekstem lol :lol:

1221498[/snapback]

hi hi to taki nasz bot co jeden tylko tekst ma zaprogramowany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokój mi tu. :evil:

Bo zaraz wam urządzę jesień średniowiecza. Piszcie na temat. Każdy następny OT i tydzień odpoczynku.

Komarowi słusznie się zacięła płyta. Większość zonków na grach zdarza się na lewych kopiach i taka, niestety, jest rzeczywistość.

I bez polemiki z moim postem, proszę, bo też to potraktuję jako OT. Z wiadomym skutkiem. :evil:

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...