Skocz do zawartości
AJDAHO

Mój first mod

Rekomendowane odpowiedzi

Yhym, formułki układam specjalnie dla ciebie i jeszcze będę się decydująco ścierał. Tak to sobie tłumacz :>

Jeśli o me "osiągnięcia na polu moddingu" idzie - zwróć swe błękitne oczęta do topicu "Pit Bull mod".

 

---linia cięcia---

Dobrze tato, już nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AJDAHO - buda spoczko - hehe na poczatku nie zauwazylem ze to plexa - fajny efekt :]

 

podobaja mi sie kolory, zolty to zadko spotykany kolor u moderow, natomiast musisz wrzucic luz :] jestes zbyt nerwowy i to si odbija na zdrowiu :]

 

hehe a tak na marginesie nie pocioles sie ta buda?? jak kumpel ja kupil (przemianowali ja w sklepie na "konewka" co ujello kumpla za serce i stwierdzil ze musi ja miec) to wieczorek tego dnia wyladowal w szpitalu - przy wkladaniu mobo przeciachal sobie lape tak niefortunnie ze musieli go szyc :]

 

pokombinuj moze cos z tym miejscem gdzie sa diody wyprowadzone :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna buda mnie się widzi, nie krytykuję bo o gustach się nie dyskutuje.

AJDAHO zroboł ją dla siebie i Jemu się podoba spoko.

W przeciwieństwie do krytykantów pokazuję moją budę

tutaj

Jeśli chcecie możecie wyrazić swoje opinie, teraz wygląda troche inaczej ale jeszcze nie wstawiłem nowych fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na poczatek not bad, ale pokusilbym sie o przemalowanie tej budy. kolor juz calkiem za standardowy w dzisiejszych czasach :D

Jeśli to opinia o mojej budzie to sorki ja ją właśnie przemalowałem

trzeba pomyślec o zakupie jakiejś fajnej farby, hi

THNX :oops: :oops: :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z wykoaniem boku obudowy z pleksy oklejonej folia ... ciekawy ... niestety buda fatalna, widziałem na własne oczy i jak dla mnie niesamowicie razi mnie ta czapka z daszkiem jaka siedzi na górze budy (o rączce nie wspominam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AYEM

tak tak spoko mialem zly dzien i ztad ta draka ,zobaczylem gostka ktory wszystkich op.... , a siebie sam chwali (w podpisie ) to sie wyladowalem i tak to poszlo ,ale juz nie bede , 2 palce na sercu

przy niedrogich budach to zawsze na blachy uwazam :D zeby kompa krwia nie zachlastac :D

 

@weng bude tez max spoko ale biurko to juz wypas tez se takie okno wstawie (to bylo czy sam robiles ?)podoba mi sie ten pomysl

 

@SpiderMAN & ZOh1w2

to jest zeczywiscie kwestia gustu ,ja na te bude zachorowalem jeszcze jak ja ja 1 raz w wykonaniu Tracera zobaczylem ,ale ta ATONA to mnie wogole zastrzelila (troche front zmienili) ,za to jak moi niektorzy koledzy ja zobaczyli to jedni tez odrazu za a inni to ze szmira i kicz , ale to normalka gusta sa rozne i juz ,niepodwazalna kwestia to ze ta raczka jest zajeb.... wygodna ,choc na starej budzie to cos polozyc mozna bylo

 

to jeszcze nie koniec ja tu jeszcze wroce :D jak dokoncze mod tej budy ,duzo jeszcze do zrobienia zosatalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna budka, a pomysł z oklejeniem plexy folią jeszcze fajniejszy - na fotkach nie widać różnicy. Buda mi się podoba - dobra na LanParty. Jak wsadzisz jakiś niebieski wentyl tam pod tą rączkę to będzie bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna buda. Pomysł z plexą bardzo dobry, bo jak Ci się kiedyś modding znudzi to wkładasz boczek z budy i po problemie. Po za tym taką pociętą budę trudniej sprzedać. Smoczk też mi się podoba.

 

Ale jak bym się miał do czegoś przyczepić to nie za bardzo mi się podoba ta klapka do optyka. Ja mam wszytkie optyki i kieszenie na HDD pomalowane pod kolor obudowy i wygląda całkiem spoko, ale jak mash napędy na gwarancji to odradzam malowanie.

 

A tak BTW to mój pierwszy mod to było dno w porównaniu z tym co Ty zrobileś. GraTULaCje. POzDrO...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@--Ja[x]a--

ale nie wiesz jaka beka z tym optykiem , jak przyszedl kolega co nie widzial jeszcze tego modu i mu mowie zeby cd do napedu wlozyl a on odrochowo siegnol i zachwile mnie klepie ze se z niego jaja robie bo cdka nie mam , bys zobacyl jego mine jak z windy otworzylem cd i jak sie przestraszyl :lol: myslal ze klapka wypada i chcial ja zlapac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy raz to niezle niezle aczkolwiek mysle ze jak robic podswietlenie to lepiej trzymac sie jednej tonacji.. albo na zolto albo na rozowoniebiesko ... ale to tylko moje subiektywne zdanie ;)

wicherek na karcie bedzie mial zmienione ledy na zolte , po raczke tez bedzie zolty wicherek i tez zolte :D ledy na front budy

ten titan trojkolorowy to byl troche przypal , mialem juz taki i chcialem go wykorzystac ,zdjecia mialy sie ukazac tutaj pozniej alee wpadl mi w lapki cyfrak i sie pospieszylem , jak skoncze moda to zaktualizuje foty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fest da best.I tyle...Dorzuc jeszcze ze 4 kolorki bedzie wesole miasteczko...

Nie wiem czy to do mnie ale odpowiem:

mam zamiar dodać jeszcze coś żółtego, zielonego i uv, a później może pomyślę o jakiejś zjeżdżalni to juz będzie full luna park no nie?

O gustach ..... i coś tam , a mnie się podoba.

I jeszcze jedno pochwal sie swoją "paczką", wtedy i ja będę mógł skrytykować Twoje "dzieło".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fest da best.I tyle...Dorzuc jeszcze ze 4 kolorki bedzie wesole miasteczko...

Nie wiem czy to do mnie ale odpowiem:

mam zamiar dodać jeszcze coś żółtego, zielonego i uv, a później może pomyślę o jakiejś zjeżdżalni to juz będzie full luna park no nie?

O gustach ..... i coś tam , a mnie się podoba.

I jeszcze jedno pochwal sie swoją "paczką", wtedy i ja będę mógł skrytykować Twoje "dzieło".

Och....jales ?Czy ty zakladales posta ? Twoj jest temat ?Nie ? To gdzie sie wpierdzielasz ? "Nie wiem czy do mnie ale odpowiem"ten tekst twojej wypowiedzi jest po prostu rozkladajacy... ajdacho chcial opinie na temat moda wiec dostal...za duzo kolorow...powinny byc dwa i calosc lacznie ze swiatlami dobrane do nich...a gdzie ja pisalem ze sie chce sie pochwalic swoim modem ?? Jakim modem?? Dla mnie mod to nie jest wsadzenie do kompa 3 festyniarskich swiatelek w polaczeniu z 4 rodzajami roznokolorowych kabelkow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fest da best.I tyle...Dorzuc jeszcze ze 4 kolorki bedzie wesole miasteczko...

Nie wiem czy to do mnie ale odpowiem:

mam zamiar dodać jeszcze coś żółtego, zielonego i uv, a później może pomyślę o jakiejś zjeżdżalni to juz będzie full luna park no nie?

O gustach ..... i coś tam , a mnie się podoba.

I jeszcze jedno pochwal sie swoją "paczką", wtedy i ja będę mógł skrytykować Twoje "dzieło".

Och....jales ?Czy ty zakladales posta ? Twoj jest temat ?Nie ? To gdzie sie wpierdzielasz ? "Nie wiem czy do mnie ale odpowiem"ten tekst twojej wypowiedzi jest po prostu rozkladajacy... ajdacho chcial opinie na temat moda wiec dostal...za duzo kolorow...powinny byc dwa i calosc lacznie ze swiatlami dobrane do nich...a gdzie ja pisalem ze sie chce sie pochwalic swoim modem ?? Jakim modem?? Dla mnie mod to nie jest wsadzenie do kompa 3 festyniarskich swiatelek w polaczeniu z 4 rodzajami roznokolorowych kabelkow...
O JOJ jaki groźny Pan idę sobie z tąd bo się boję cokolwiek mówić, a wydawało mi się,że forum znaczy co inneg.

Tu widać forum znaczy prywatne podwórko kilku bardzo nerwowych Panów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fest da best.I tyle...Dorzuc jeszcze ze 4 kolorki bedzie wesole miasteczko...

Nie wiem czy to do mnie ale odpowiem:

mam zamiar dodać jeszcze coś żółtego, zielonego i uv, a później może pomyślę o jakiejś zjeżdżalni to juz będzie full luna park no nie?

O gustach ..... i coś tam , a mnie się podoba.

I jeszcze jedno pochwal sie swoją "paczką", wtedy i ja będę mógł skrytykować Twoje "dzieło".

Och....jales ?Czy ty zakladales posta ? Twoj jest temat ?Nie ? To gdzie sie wpierdzielasz ? "Nie wiem czy do mnie ale odpowiem"ten tekst twojej wypowiedzi jest po prostu rozkladajacy... ajdacho chcial opinie na temat moda wiec dostal...za duzo kolorow...powinny byc dwa i calosc lacznie ze swiatlami dobrane do nich...a gdzie ja pisalem ze sie chce sie pochwalic swoim modem ?? Jakim modem?? Dla mnie mod to nie jest wsadzenie do kompa 3 festyniarskich swiatelek w polaczeniu z 4 rodzajami roznokolorowych kabelkow...
O JOJ jaki groźny Pan idę sobie z tąd bo się boję cokolwiek mówić, a wydawało mi się,że forum znaczy co inneg.

Tu widać forum znaczy prywatne podwórko kilku bardzo nerwowych Panów.

"mam zamiar dodać jeszcze coś żółtego, zielonego i uv, a później może pomyślę o jakiejś zjeżdżalni to juz będzie full luna park no nie?"

Weryfikacja gowniazerii na forum po prostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wicherku na grafie diody juz mam niebieskie wszystkie i tak zostanie bo stwierdzilem ze polonczenie niebieskiego i zoltego podswietlenia daje ladny rezultat wicher u gory ten pod raczka tez zamontuje zolty a oswietlenie frontu budy bedzie niebieskie , jak skoncze to zrobie foty i zaprezentuje , a co do kolorow to MI SIE TAK PODOBA I JUZ :-P , aha i jeszcze folie kupie i okleje okno zeby bylo przyciemniane/lustrzanka

wole dwa kolory niz jeden bo to nudne :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wicherku na grafie diody juz mam niebieskie wszystkie i tak zostanie bo stwierdzilem ze polonczenie niebieskiego i zoltego podswietlenia daje ladny rezultat wicher u gory ten pod raczka tez zamontuje  zolty a oswietlenie frontu budy bedzie niebieskie , jak skoncze to zrobie foty i zaprezentuje , a co do kolorow to MI SIE TAK PODOBA I JUZ  :-P , aha i jeszcze folie kupie i okleje okno zeby bylo przyciemniane/lustrzanka  

wole dwa kolory niz jeden bo to nudne :-P

Ja nie dyskutuje o twoim guscie bo kazdy ma wlasny...i bardzo dobrze bo nudno byloby.Mowie o tych kabelkach.Tu odstaje czarny tu niebieski tu tasma...Jakby tak dac jakies oslonki ladniej by wygladalo...Ale zdecydowac by sie trza na jeden,ten niebieski ladnie wyglada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto modu kontynuacja , zmienilem oswietlenie deko , dodalem pare diodek w srodku i zamontowalem z przodu trzy ,wydaje mi sie ze polonczenie niebieskiego i zoltego daje ladny efekt

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

dlatego niektore oslony na przewody sa zolte a inne niebieskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...