Skocz do zawartości
koczer

jakie ramy za 400 zł?

Rekomendowane odpowiedzi

niedługo chciałbym zmienić swoje pamięci ram (256mb sd ramy) na 512 ddr.na moją płyte główną wchodzą tylko 266 :oops: ale* via 266a)ale mam zamiar kupić 333 bo zwieksze magistrale do 166.tylko nie wiem jakiej firmy pamięci wybrać .jesli ktoś ma ochote mi pomóc to dzieki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dość chyba mało znzna firama. nie lepiej kingstona? może sie myle???? :?:

bo to firma produkujaca kosci :P dostales konkretne oznaczenie kosci dla modulow DDR333 - a czy malo znana - zalezy dla kogo :P (gdyby kosci tej firmy byly slabe to Corsair, Mushkin, OCZ, ... nie bratali by sie z nia)

 

jak trafisz Kingstony z serii Value na tych kosciach (bywaly jeszcze jakies 8 miechow temu) to bierz :)

 

a jezeli dla Ciebie obecny Kingston Value to dobre pamieci to nie ma o czym gadac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu widzialem BH-6 na allegro poszly za ~150zl.... koles niewiedzial co sprzedaje ;P

 

W tym momencie widze AH-6 ale to znacznie gorsza seria - przedewszystkim dzialaja tylko timingi 3T...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj dobrych Infineonów zamiast się TwinMOS'a pakować, ewentualnie KingMaxa na dobrych kościach.

eee... to ja juz bym wolal TwinMosa, a najlepiej tak jak juz bylo mowione Winbondy BH-6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy w ogóle na via266a wejdą ddr 333, bo jak tak to najchętniej kupie 400. ale na jakim wtedy napięciu bedądziałały???? i czy w ogóle??.

fizycznie wejda :P i powinny smigac jako DDR266 na 2.5V, bo wyzsze napiecia sa wymagane przy ustawnienu np na 200MHz (400MHz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...