Skocz do zawartości
LivoO

Mu Online

Rekomendowane odpowiedzi

jonathan @

 

piszac AD 2 mialem na mysli tego 318 levela - chce zobaczyc co on nosi, co znajduje itd

 

:P

 

gaspar @

 

ja tam czekam na tresc (chyba wzniejsze na razie) potem mozna poprawiac forme :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde,dobrze ze rozlaczylo..Musze sie na jutro na egzamin uczyc :D

Cholera,grac EE to naprawde nieziemsko-party bez problemu chodz przekroczylem juz 35 poziom..TO chyba dziala w druga strone dla EE-czym lepszy tym szybciej do party :D

Nadal poszukiwany orb of Yeti

Nadal zapraszam na moje forum-latwiej tam by bylo dawac takie posty,wszytko latwiej znalesc i bylo by fajnie.

Moglibyscie pomoc innym piszac swoje posty itp.

CHlopaki,zapraszam-pizza gratis(*)

 

*-oferta wazna w lokalu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie wczoraj przed wylaczeniem serwa spotkala mila niespodzianka, siedzialem wlasnie w dungeon tlukac po glowach kolejne biedne cyklopy az tu nagle bach i wypadl :

 

EXCELLENT SHORT BOW(...taki ladny blekitny :P )

two handed damage 45-47

attack speed 30

durability 35

min STR requrement 36

min AGL requrement 84

-multiple shooting skill (stamina 5)

-increase damage +2%

 

..... :twisted: ot mila niespodzianka na koniec dnia, to moj 1 znaleziony excellent...milutko. :D :D

..jako ze nie jestem elfem to go sprzedalem za 600K (nie wiem czy to tanio czy drogo, ale mysle ze i wilk syty i owca cala)

ze sprzedaza nie bylo zadnego problemu 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomato ale spier**** sprawe z tym lukiem. On jest wart duzo wiecej ... jak bys napisal tutaj to bym ci dal za niego chaosa : .. ehhhh.

8) co rozumiesz przez duzo wiecej..przeciez chaosy tez chodza po okolo 600K ...ale ok nastepnym razem jak cos znajde to dam znac na forum ..trzeba sobie przeciez pomagac :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po przeczytaniu tego topicu też zacząłem grać, mam juz 40lvl DK (Nietoperek) ale ten cały handel to mnie już dobija. Każdą zbroje tak w okolicach 32-36 def chcą mi sprzedać za 1-4 chaosy. Czy to jest normalna cena na takie rzeczy czy ja tylko trafiam na naciągaczy (serwer Wigle) :?:

ps. wypadła wam kiedyś jakaś broń, armor itd. która by była lepsza od tej co nosicie (o kryształkach nie wspominam bo jeszcze nie widziałem :? ) :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

morphi @

 

co do wypadania to ...moze nie zdarza sie to czesto ale mi wypada od czasu do czasu lepszy np armor niz ten ktory mam na sobie...

wypadly mi kiedys leather gloves +5 , bronze pads +4...wtedy akurat byly lepsze ..juz nie pamietam z czego wypadly :roll:

 

zeby wypadaly lepsze rzeczy niz te ktore sie ma na sobie trzeba IMHO chodzic na stosunkowo mocne potwory...inaczej raczej nie ma na to szans..przykladowo ja aktualnie jesli wezme kogos do pomocy ...lub plecak apteczek :wink: moge chodzic na cyklopy lub zwykle yeti...wtedy mam szanse na cos lepszego ...jesli natomiast bede tlukl biedronki..lub np bull fightery to moge zapomniec ze wypadnie mi cos ciekawego dla mnie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kolejne pytanko znalazlem kamien jewel of bless:) niewiedzialem ile wart i nieiwem od teraz napisalem ze chce go sprzedac i znalazl sie chetny sprzedalem go za 6 chaosow czy dobrze zrobilem czy jest to normalna cena tego kamyka czy moze sprzedalem za tanio a moze miales szczesxcie i znalazl sie dobry i chojny kupiec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<span style="color:red;">[ciach!]</span>aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

boze:( a tak sobie myslalem spytam najpierw na forum potem sprzedam a tu lol bylem chutry i myslalem ze drugim razem tak hojny kupca sie nie trafi ehhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie złapałem pierwszego chaosa, jest mój i nikomu go nie oddam, będzie bunkrował się w skrzynce, mój lvl to 45, wiecie może dlaczego wymagania co do siły się zwiększyły miałem przedmiot i brakowało mi 15str, a teraz 30 horror, to narka będę go oglądał(jak on błyszczy:)i mówię wam złapie je wszystkie:), a jeszcze jedno jakiś babsztyl chciał go zabrać mi i się jeszcze kłócił, żeby jej oddać, a ja trzepałem(evil spiritem- ciągnie many jak $%#%@) e yeti po gałęziach ile się da(ona twierdzi, ze nie, a sama w tym momencie zaliczyła zgona:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi cos kolo 25 levelu wypadly pierwsze dwa chaosy na Golemach :D Na poczatku nawet nie wiedzialm co to za kamyki :P Ale az tak bardzo to sie tym nie podniecalem hehe :)

 

Jak ktos chcialby dzisiaj pograc w party, to ja chetnie sie dolacze, DK 41 lvl, zazwyczaj siedze na Wigle5. Moj nick to pajaczek, bede po 22:00.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, moze bysmy sie przeniesli na siakies forum ?

 

paranoik ty masz swoj serwer z php i mysql ? :D zreszta... wystarczylby jakis board w php oparty na plikach taki jak na ygreg.com, bo mnie juz wkur... przegladanie tych tematow, ktore maja po 9x stron (a ten za niedlugo bedzie mial tez niezla sumke i koles, ktory wejdzie - wiem ze nie musi przegladac, ale dostanie kurwicy, albo w ogole na jakims forum zalozmy fake gildie i dostaniemy swoj board :D

 

bo to jest jedyne forum (tzn forum nr 2 u mnie w rankingu polskich:p) gdzie moge sie spytac nawet lamerskich pytac o MU i nikt mnei nie wysmieje, oraz ludzie znaja sie na luDZkich cenach, a nie sprzedaja Serpent Spear +1 za 3 chaosy O_o paranoja (no off. :P) ten trade to mnie juz w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iac zaczyna, ja gram na wiglach, nick:

structor

bede po 22 na wigle 5, tluke cyklopy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...