Skocz do zawartości
LivoO

Mu Online

Rekomendowane odpowiedzi

ok to dla elfa mam to :P

vine:

gloves+4+8%def

helm+4+luck

boots+5+speed(za identyczne pady dalem 20k dla siebie)

pants+4+8%def

 

takze jak cos bedzie cie interesowac to msg me

moj gg to 965872 czesto siedze na niewidocznym takze jak bym sie nie odzywal to albo mnie nie ma albo se gram ;) a jak cos to w grze 1 nonpvp server nick spiriit (ceny promocyjne) tylko nie wiem ile 50% wartosci rynkowej albo nawet taniej :P bo w sumie nie chce mi sie drzec trzymalem to na wypadek jak komus bedzie potrzebne

 

a ja potrzebuje eq z +%/luck

jakies lepsze od +2 jakies takie +3 w zwyz wiem ze sa drogie ale i tak to wam ciezko sprzedac a ja bym wzial po jakiejs promocyjnej cenie do 110k

 

pozdr

 

PS czy jevel of chaos czy jakos tak to sa te drogie chaosy czy jakies smieci ??? wlasnie se przejzalem na stronce mu i qrde moj brachol ma chyba 2 chaosy lejac stone golemy !?!?!?!?!?! bo z tego mu chyba wypadly :?:

 

no to juz wiem moj brachol ma 26lvl DK lvlujac u eflow na stone golemach wzbogacil sie o 2 chaosy ja tam biegalem kilka lvli i nic :( bede musial wysepic od niego z 1 :P na jakis sprzecik :twisted:

PS2 na co moze chodzic taki gamon jak ja ??? mam 36lvl i czar meteor :P moze se flame'a kupie :P 132 energy lvl :P chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od niedawna ...14level

 

Mam pytanie do doswiadczonych graczy?

w rozmowie o grze padlo zdanie o -trade cheaterach-

 

moglby ktos rozwinac ten temat, tzn opisac to zjawiasko jak i inne cheaty w tej grze (jesli takie wystepuja) i jakies sposoby obrony przed tym (o ile sa)

 

Po prostu nie chcialbym pasc ofiara takiego cfaniaka :wink:

a i innym przydalyby sie takie rady :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj lvl to 28 jestem wizardem

moje statysyki to

St. 18:)

Ag. 18:)

Vi. 15:)

En. 165

w co sie opłaca dawac, chodze nadal nago

mam na sprzedasz:

Silk Helm+1(luck jewels+25%, critical+5%)

Falchion+4(additional dmg+4)

Spear+4(add dmg+8 )

Serpent staff+2(luck+25%,cri+5%)

Flame scroll

Scale Pants+3

Sphinx Gauntles+2

opłaca sie dawac w sile, laski niewiele dają a jak jakas jest fajna to wymaga duzo sily

opłacało mi sie kupic twistera za 80k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEAD TOMATO @

sam bym sie z checia dowiedzial co boniek_pl mial na mysli :P

 

jarod151 @

i tak bedziesz musial "dawac w sile" bo bez tego nie bedziesz mogl nosic zadnego dobrego sprzetu - zarowno ciuchow jak i palki :P

 

ja tam w czarach doszedlem do Flame i teraz znowu zwiekszam sile zeby jak najszybciej dojsc do Legendary Staff (wreszcie cos 1 recznego) :D i tarczy z 19.def - a moze niedlugo bede mial taka 25 def. (Skull Shield +5 +15) :D bo niestety na takie gowienko sa skazani czarownicy :(

 

co do ceny za Twistera to i tak lepsza niz normalnie (100k) krzycza ale kiedys uciekla mi jedna elfka co miala za 50k :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

male pytanko: czy jesli w przedmiocie który sie nosi jest parametr LUCK to czy jest to odczuwalne przez gracza i co daje w praktyce, (tzn jakie rodzaje tych LUCKUF :wink: mogą być), czy np zwiększa to szanse na wypadnięcie z wroga przedmiotu itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam juz 40lvl ;)

 

ostatnio sie wzbogacilem o :

bone armor+3+12% (dalem vine pants+4+luck i moj arm bone+1+12%)

bone helm+4+luck(50k)

skullstaff+4+17%+12dmg

 

umowil bym sie z kims na hunta na dungeon ale ja gram raczej tylko w dzien do 15 pozniej juz raczej nie jak juz to siedze w gierce i obaczajam ceny

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEAD TOMOTO

 

Trade cheat: Zazyczaj wykorzystuje sie laga lub nieuwage ofiary. Gdy ty klikniesz OK on ma jeszcze szanse wyciagnac pzedmiot i kliknac OK. Wtedy tracisz to co wystawiles do handlu. Jak sie ustrzec ? Najlatwiej nie handlowac :P A tak serio to jezeli ktos chce cie oszukac to zazwyczaj wartos przedmiotu jest przez niego znacznie zanizona... Wiec lepiej takich "dobrych ludzi" unikac. Ja zawsze staram sie klikac OK jako drugi, i ciagle mam raczke na X jak by komus sie zachcialo oszukiwac.

Innych cheatow jest duzo... najczesciej spotykany znacznie podnosci szybkosc uderzenia, czyli my widzimy to jako jedno uderzenie natomiast server jako pare tysiecy lub jeszcze wiecej. Efekt jest taki ze pade kazdy. Slyszalem tez o mozliwosci rozlaczanie danej osoby, ale nie widzialem tego na oczy.

 

Luck: Wzrasta mozliwosc znalezienia jeweli i magicznych przedmiotwow jednak czy to dziala to nie wiem - opinie sa podzielone) Zwieksza tez szanse na zadanie "krytycznego uderzenia" czyli maxymalne wykorzystanie broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P

 

czyli widze ze ten Trade cheat to przypadek ktory opisalem gdzies na 1-2 stronie jak koles owalil mojego braciaka (lagi i te sprawy)

 

dzis tez byly takie 2 proby

- elf z klanu [THE_ONE]Annka chcial orznac brata na chaosa - braciak wstawil jakies 2 fajne rzeczy i dawal OK a ten elf w momencie kiedy pownien tez zatwierdzac kasowal zatwierdzenie mojego brata albo zabieral Chaosa

- jakis kolo DK tez z klanu chial wymienic Horna na Angela i co chiwla wyciagal i wkladal tego Horna wiec brat nie zatwierdzal (nauczony doswiadczeniem) tylko czekal

 

najgorsze ze takie ..jozy ..bane jeszcze ciebie zwyzywaja od cziterow i zlodziei - czyli trzeba uwazac i miec oczy do okola glowy :x

dzieki nim ta gra traci sporo i staje sie frustrujaca zamiast bawic :(

 

 

a co do czitow na udezenia to wczoraj wkurzal mnie jeden LOLek na Noria - DK golas tylko w LetherHelm (+3/4) i z 2 toporkami w reku rozwalal Stone Golemy za 1 ciosem, nic mu nie wypadalo (jakby wszystko lykal z automatu) nazywal sie Clee albo Celee (cos w tym stylu)

 

dziadostwo i tyle :x

 

PS.

wkurzaja mnie tez LOLki ktore na polu walki co chwila chca z nami handlowac - najczesciej chodzi o to zeby w tym samym momencie (kiedy robisz Cancel) koles z jego party mogl bez problemu lyknac przedmiot ktory wypadl z "naszego" potwora - jedyne wyjscie za..bac takiego debila o ile nie jest silniejszy a najczesciej nie jest skoro lasi sie na nasze itemsy (nam wypadaja lepsze)

 

:x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

Tak w sumie to chciałem powiedziec, że mam pare fajnych rzeczy na sprzedaż (Promocja ! :) ) :

vine boots +5 (bieganko)

sphinx gauntlets +1 +12

serpent spear +2 nawet dwa egzemplarze:)

spiked shield +0 +15rate +luck

scale armor +3 +4 (31def)

 

Jakby kto chciał, to grywam czesto na wigle (wszystkie serwery)

mój nick to geralt_riv

 

Obecnie jestem DK lvl 58 i łatwo mnie poznac bo zakuty w plate jestem:D

(jeszcze levelek i bede z kosa chodził:) )

 

PS jeszcze słówko na temat opcji luck . Otóż daje ona oprócz criticali częstszych baaardzo przydatną właściwość: zwiększa szansę (o 25%) na ulepszenie przedmiotu klejnotem soul z +7 na +8 i +9 (szansa ta procentowo na defaulcie wynosi 50)

.Nie zwiększa natomiast szans na znalezienie lepszych przedmiotów,jeweli itp.

 

No i to wszystko:D (Ale sie rozpisałem)

I jeszcze jedno - czesto w party z niejakim bońkiem jestem (już sie ujawnial bestia na forum - boniek_pl :D) , chętnych do wspólnego fajtowania zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam aktualnie 23 level ...mój nick na serwie to Azakiel_PL (gram głównie na wigle 1-nonPvP..dopóki nie utyję :wink: )

i jak na 23 level to chyba dobrze jestem odziany:

 

BRONZE BOOTS +4

BRONZE PANTS +4

LEATHER GLOVES +5

LEATHER HELM +4

LEATHER ARMOR +4

 

w łapkach chwilowo 2 Falchiony (standardzik ze skillem)

 

ale juz nie bedę przynudzał szanownego bractwa 8) ...z innej beczki

ostatnio spotkało mnie pare smiesznych sytuacji, pewnie i wy takie mieliscie:

------------------------------------------------------------------------------------

SKECZ nr 1 (z życia MU wzięte :twisted: )

 

zgłasza sie do mnie jakis koleś - akurat polak to był i mówi ze jest zainteresowany Double Axe +4 (którą mu zaoferowałem)

 

ja mu mówię ze mogę mu sprzedać za 20K z mozliwoscią opuszczenia ceny (pogoniłbym i za 10K wtedy , ale nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi więc zacząłem od góry :wink: )

 

on mówi ze moze dac 3K i ze dorzuci mi :

1 hand axe

1 kris

1 short sword

 

szybko wrzucił to do trade-a wpisał sumę i nacisnął OK

 

ja mu na to ze sie nie zgadzam (logiczne no nie :D )

 

a on mi taki tekst ..cytuję:

 

ALE CZEMU PRZECIEZ TO DOBRE BRONIE

(koniec cytatu)

 

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

------------------------------------------------------------------------------------

SKECZ nr 2

tym razem bedzie krótko

 

jakis gosc chciał odemnie kupić MACE +3 + 12 DMG

za .....600 :lol: :lol: :lol:

 

:lol: :lol: to nie był zaden NEWBIE miał na sobie full leather i double axe zwykły w łapkach...

------------------------------------------------------------------------------------

 

ILE TO CZŁOWIEK PRZEZ TAKICH LOLKÓW CZASU TRACI..nie mówiąc juz o oszustach :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS jeszcze słówko na temat opcji luck . Otóż daje ona oprócz criticali częstszych baaardzo przydatną właściwość: zwiększa szansę (o 25%) na ulepszenie przedmiotu klejnotem soul  z +7 na +8 i +9 (szansa ta procentowo na defaulcie wynosi 50)

.Nie zwiększa natomiast szans na znalezienie lepszych przedmiotów,jeweli itp..

mozesz mi dokładniej opisać o co chodzi z tym: ..ulepszeniem przedmiotu klejnotem soul z +7 na +8 i +9 (szansa ta procentowo na defaulcie wynosi 50)

 

sam rozumiesz jestem początkujący :wink:

 

i jeszcze jedno pytanie: CZY W GRZE JEST MOZLIWOSC SZYBKIEGO POWTARZANIA KOMENTARZA (bez wpisywania od nowa całego zdania np oferty handlowej) no wiecie taki REPEAT , a moze jakies COPY,PASTE tekst, itp? mam nadzieję ze jasno napisałem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje jakis huncik dzisiaj :P

tak po 24:00 moze bede bez lagow :P

jak cos jestem 40 DW

ewentualnie troche po 24

jak cos msg me gg#965872

na jakis dungeon mozna skoczyc czy cos :P

to sie juz obaczy

 

jak ktos chetny to gg albo post tutaj

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam cholerny problem, od niedawna zaczelem grac, ale teraz nie moge bo mi gra sie zawiesza przy laczeniu po wpisaniu a/p

robilem reinstal gry i nic ;( wciaz nie dziala, anie chce mi sie robic formata c :P :evil: :twisted: :P :evil: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O soulu, blessie i chaosie juz pisalem... co do powtarzanie to oczywscie ze takie cos istnieje. Wciskamy enter i wpisujemy:

/x nasz_komunikat, gdzie x to liczba od 1-9 a moze 0 jeszcze nie sprawdzalem :)

By wywolac komunikat naciskamy ALT+x (gdzie x tak jak poprzednio)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krotko mowiac dla wszystkich poczatkujacych polecam nacisnac F1 i przeczytac co tam jest. potem 2 raz F1 i znow przeczytac zawartosc helpa. zeby go zamknac 3 raz F1. jak chcemy info o jakiejs broni czy armorze uzyskac to piszemy np (po wcisnieciu entera) /Dragon Armor /Legendary Sword /Leather Pants itepe - przydatny bajer:)

 

PS chwilowo rezygnujemy z d3 po tym jak gaspara jakis monster zalatwil nie wiadomo nawet z ktorej strony zaraz po wejsciu na d3:) wiec lvl40 ENERGY ELF jest nadal poszukiwany i to usilnie:) msg me or gasp for further nfo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALL @

i po co sie bylo umawaic na dzis (04.02) na 24.00 :P

pewnie wylaczyli serwery zeby odwolac atak Golden Goblinow - bo mial trwac do 04.02 wlacznie

 

PS juz widze "radosc" bonka i gaspara ze nie poszli do D2/D3 :P

 

PS2 boniek dzieki za Twistera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze raz o klejnotach:

znalezć mozna w grze 3(a właściwie 4 ich rodzaje):

-jewel of chaos

-jewel of soul

-jewel of bless

-jewel of life(nie wiem czy juz go wprowadzili do gry moze pojawi sie wraz z nowymi lokacjami, bo jeszcze nie spotkałem sie z nim)

 

Teraz tak:najlepszy z nich jest jewel of bless. Poniewaz ulepsza przedmiot o jeden stopien ze stuprocentowym powodzeniem, ale tylko do stopnia +6 (dlatego chodze w zestawie plate +0 +12, gdyż po ulepszeniu go - pojdzie na to chyba ze 30 blessow :D - uzyskam najlepsze rezultaty)

 

Nastepnie jewel of soul: tu juz gorzej nieco, ulepsza on bowiem przedmioty od stopnia +6 do +7, +8 oraz +9. Z +6 na +7 to spoxik :D

ulepsza z szansa 100%. Ale jak chcemy wyżej to są schody (o ale mi sie filozoficznie rzekło :lol: ), poniewaz przy ulepszaniu z +7 na +8 i z +8 na +9 jest tylko 50% powodzenia. Ale nie myślcie sobie ze to tak prosto: albo sie uda albo nie :D ,bo jak sie NIE uda to stopień przedmiotu spada do ZERA - macie sobie armor +7 +12 z 70 def a tu nagle [gluteus maximus] blada juz jest +0 +12 :D :D .

 

No i jeszcze jewel of chaos ten to nic nie ulepsza, tylko daje mozliwosc kombinowania z przedmiotami w Chaos gate w Norii. Dzieki niemu mozna dostac najlepsze przedmioty dla kazdej z poszczegolnych klas postaci w grze: Chaos Nature Bow, Chaos Dragon Axe i Chaos Lightning Staff. Robimy je w ten sposob ze do Chaos gate wrzucamy przedmiot minimum+4 +4 i chaosa.Potrzeba jeszcze troche kasy i juz mozna sie cieszyc najlepszymi giwerami w grze.O ile sie uda, bo szansa dla jednego chaosa i butow +4 +4 wynosi CAŁE 2% 8O 8O 8O .

 

No jest jeszcze jewel of life, jesli sie nie myle to pozwala on z 25% szansą poprawic Options przedmiotu. Czyli na przykład z plate armor +7 +0 zrobi +7 +4, a z +7 +12 zrobi +7 +16!! Ale tylko 25% :cry:

No i wart jest 10 blessow conajmniej wiec warto jedynie sprzedac :D :D

 

No i to wszystko na dzisiaj :twisted:

 

PS zamierzamy z bońkiem zrobic jakąś stronkie zafajnista o MU.

Jak zaliczymy poprawki to przysiądziemy :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyłączyli serwer około 12 w nocy

...ale dzis rano wstałem ..patrzę DZIAŁA :D

Szkoda słów bo miecz mi stygnie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

 

P.S.

 

WIELKIE DZIĘKI GASPAR ZA OPISANIE KAMIENI :D - od razu mi się w głowie rozjaśniło 8)

 

Co do stronki o Mu to byłoby lux, moznabyłoby przetłumaczyc wszystkie materiały ze stronki oficjalnej + własne porady ...to by była dobra pomoc dla ludzi którzy chceiliby zagrac ale nie wiedzą co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALL @

 

eeeeeee chloplaki juz okolo 1.15 wszystko dzialalo i bylo malutko ludzi :)

tylko ze przez 15 minut chyba z 5 disconectow zaliczylem :(

 

razex @

 

u mnie czasem tez tak bywa - ale tylko wtedy gdy jest duzy ruch i obciazone serwery ze juz ma wejsc i kupa, wtedy wylaczam (lub resetuje) modem od kablowki i sie odwiesza komp i probuje az do skutku wejsc

nie twierdze ze nie masz jakiegos problemu ze swoim sprzetem ale ze gra nie jest wersja finalna to moga byc takie jaja - u mnie czasem bywalo ze jak przechodzilem z 1 lokacji na inna to tez sie wieszalo ale teraz uzywam "Warpa" (ma sie juz powyzej 50 levelu) :P i zapomnialem o tym problemie

 

nie sadze zeby ktos rozwiazal na odleglosc Twoj problem bo to moze np zalezec od lacza Twojego ISP i wielu innych czynnikow

 

boniek_pl @

 

a mialo byc tak pieknie :P

czyli bez Dragonow (albo Black Dragonow) lepiej nie wlazic do D3 :?

a co ja mam powiedziec o DW - ciuchy Legendary (chyba ze sa jakies lepsze) sa do bani w D2 a co dopiero w D3 nie mowiac juz o jakims BullRomie (o ktory kiedys pytalem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za ironia, pare postow wyzej pisalem jak ustrzec sie od oszutow, a wczoraj padlem ofiara jednego przyglupa. Otoz przy handlu z rodakami nie zachowywalem sie tak jak w stosunku do innych.. i co ??? No i znalazla sie jedna pala co mnie oje.bala na 2 chasoy +200k. A ja glupi wierzylem w solidarnosc narodowa.

Nick tego pajaca to Goluspl byl caly w Dragon Set. Zaraz po handlu uciekl jak zwykly szczur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UGHHHHHH :twisted: :twisted: ...idę sobie dzis przez NORIE tłukąc lekko znudzony kolejne GOLEMY , az tu nagle słyszę takie kryształowe PLUM, patrzę 8O 8O 8O 8O CHAOS :twisted: :twisted: :twisted:

 

mój pierwszy znaleziony w grze CHAOS :!: :!:

 

nie oddam go nikomu , nikomu.... :twisted:

on jest mój tylko mój ....:twisted: :twisted:

...mój ssssskaaarrrrrrb , mój sssssssssskaaarrrbbb

 

(ten kto oglądał LOTRA..zrozumie aluzję :wink: )

....

a tak na powaznie to opchnąłem go za 600K ...chyba dobrze sprzedałem, nie czekałem nawet 5 minut i od razu 3 chętnych (wiem wiem , uważać na złodziei :roll: )

 

P.S. z tej radosci zmieniłem sobie avatarka na bardziej miły dla oka 8) , prawda ze nice? :wink:

 

pewnie tez czuliscie ten dreszczyk jak znalezliscie 1 chaosa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniołki, szatany i koniki (wlasciwie to kurczaki przerosnięte :P ) maja swoje zycie - wynosi ono zawsze 255 (full hp). Jezeli korzystamy z usług tych poczciwych stworzeń, to z biegiem czasu ubywa im życia. Jak spadnie do zera to kuniec i krupka :)

Dlatego nie korzystam osobiście z aniolka i satana .Dobre natomiast sa one w walkach PvP. Podejrzewam takze ze jak juz bede walczyl na Lost Tower to sprawie sobie takiego pomocnika - balrogi ponoć twarde są :twisted: :twisted: .

 

Co do pytania Raptora:

'oraz drugie pytanie - jak gościu mnie walnie - włącza sie self-defense - i po tym go zatłuke to zostaje PK czy nie ?'

-nie ,nie zostajesz wtedy PK.

 

Qrnia miałem wczoraj w nocy niemiła przygode.Tłukłem sobie w pocie czoła yeti, tłok był niesamowity, wiec wiadomo - kazdy yeti samodzielnie ubity jest na wage złota, a tu podchodzi jakas elfica w mor.de rabana i naparza moje yeti! Ale jak ! trzy pykniecia elven axe i yeti idzie do piachu!

Nic z nich nie wypadalo wiec od razu poznalem ze to jeden z tych glupawych cziterow. Mowie wiec do niej malo grzecznie zeby hmm..to i owo sobie w hmmm.. wsadzila, ale ona nic. :evil: No to ciach jej po plecach kosą:twisted: Za chwile znowu się przytaśtała, jak mawia boniek :D wiec bez zbednych ceregieli machnalem kosa i zastygła na sniegu. Uparta jakas byla bo przylazla znowu :!: Tym razem sama rzucila sie na mnie i tu rzecz ciekawa: jak mnie ciachala to najwyzej 6-7 zycia zabierala, ale waliła no z predkoscia swiatła normalnie :lol: .Cheat nie pomógł jej jednak mnie pokonac :D :D Chwile pozniej jej zwłoki pochłonela ziemia, ale niestety bylem juz przez nia ostrym PK. Co jakis lepszy lvl przechodzil to "niechcacy" zawadzil mnie czym to mial pod reka.

I musialem cala noc podpierac plot w Lorencii :( :(

 

PS juz jestem 63 lvl :D i chodze z BoBem. Khem khem tylko bez skojarzen głupich prosze.

Ale na ferie do domku jade i tam nie ma netu:( Co ja pocznę bez MU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...