Skocz do zawartości
LivoO

Mu Online

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie jak przejde to czy bede mial swoj aktualny level i jesli niby ma byc platne mu te servy czy prywatne ttez by zrobili platne?

co do pierwszej cześci pytania to nie - musisz założyć nową postać i od nowa nabijać level - ale to nie problem - 1-2-3h i masz starą postać.

 

Na drugie nie znam odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mam za sobą pierwsze godziny grania na ICEE MU, powiem jedno -tego mi było trzeba - nie załuję przesiadki...mam 33 level ....o ile pamietam :oops:      :wink:  :wink: 

gram od kilku godzin ..a juz mi wypadł Box of Heaven...i parę tych itemów zaczynających sie na BLOOD... wiem wiem , przydadzą mi sie pózniej    :twisted:  :twisted: 

 

nie załuję odejscia z globala i namawiam wszystkich na przesiadkę ...naprawdę jest duzo fajniej , przyjemniej i bez nerwów  :) 

 

zaraz jak sie tylko pojawilem (mialem wtedy 1 level) dostalem od jednego polaka 50 000 ot tak...to mi sie podoba ...jak lekko urosłem to poszłem do norii tam inny polak dał mi 1000 000 ....jesli to czyta to jeszcze raz BIG THX...to sie nazywa pomoc...to nie to co w globalu gdzie droprate jest imho duzo za niski, i wszyscy liczą grosz do grosza , kradną i probują człowiek oszukac....uwazam ze parametry gry w ICEE MU są dobrze dobrane ..gra sie naprawdę przyjemnie...zapraszam 8)

Ja bym sie tak tym nie cieszyl, pojscie poprostu na latwizne...

Szybko sie nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagraj kolego na ICE MU to pogadamy 8)

jesli sie juz cos ma nudzic to global ..stukanie potworów w jednym miejscu , ciągłe okrzyki dont ks, go away, kradzieze...wielogodzinn e proby sprzedazy jakiegos szmelcu bo nam sie juz kasa skonczyla...sami wiecie jak jest.

Oczywiscie moznaby to modyfikowac , ale uwazam ze pewne rzeczy są niezle zrobione w ICEE MU, np to ze jest duzo wiecej itemów, kasy z potworów wypada aurat tyle ile trzeba zeby nie stac godzinami na pch;lim targu bo nie mamy na potiony..itd

wedlug mnie DropRate na Globalu jest zdecydowanie za niski, ze nie wspomne o kamieniach (rozumiem to kamienie , drogocenne klejnoty itp ale zeby przez 50-60 leveli zaden nie wypadl--paranoja- a niektórzy tak mają na globalu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no wypas i niemam na mysli tylko tego ze wiecej itemow leci i wiecej exp leci chociaz przykladowo powiem wam ze z duszka leci 5 tys exp i 5-6 k:)ale wogle sa onowe mozliwosci nowe czary nowe przedmioty niema czegos takiego jak te najazdy zlotych dragonow chodz sa ale male tylko zlote skmczki:) sa jakies turnieje nowe mozliwosci mieszania w pralce z chaosami i nie tylko poprostu cos nowego i innego polecam!!! ja sie skusilem i nie zaluje chodz na globalu mialem lvl 57dk dzis pogralem w nocy troche i mam 50 lvl :) polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak mowi Kani...nie ma nalotu zlotych smokow..ale male smoki sa...jest wiecej broni i innych itemow, sa dodatkowe eventy np Blood Castle....na dole jest dodatkowy pasek Stamina...mozna sobie skonfigurowac okno dialogowe...jest wiecej NPC-ow...postacie maja cos do powiedzenia ..nawet straznicy.

 

fajna sprawa jest z tym ze sa lepsze itemy w sklepie ..np dobre zbroje albo np Satan .oczywiscie nei sa to zadne exxcelenty ale pozwala to na szybkie doprowadzenie postaci do jakiegos 50-60 poziomu i dobra zabawe ..oczywiscie jakies exxcelenty itp trzeba zdobyc samemu.

jedna uwaga ..zazwyczj jest tak ze rzeczy kupione w sklepie maja durability np 1/36 czyli jak sie kupi cos nowego to trzeba isc to naprawic do kowala..moze to jakis bug ..ale nie jest to przeciez wiekszy problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^?"]krotko mowiac zarejestrowalem sie i czekam na zaakceptowanie konta:)no isciaga sie:)

 

na tej stronie

http://s3.invisionfree.com/IceeMu/index.ph...php?showforum=6

 

mozna sprawdzic czy konto zostalo juz zalozone przez admina

 

 

P.S. najpiej gre zaistalowac , spaczowac , podmienic pliki , uruchomic i jak sie uruchomi autoupdate..a moze tak byc,... to jeszcze raz spaczowac ipodmienic wszystkie pliki ..powinien sie pojawic w ktoryms oknie z kolei (te poczatkowe okna nie sa po angielsku) taki duzy prostokatny button z napisem ICE MU ...dacie sobie rade...wierze w was :wink: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grających na ICEE MU

 

mam problem wszystkie texty są nieczytelne w rozdzielczości innej niż 640x480 :( nawet w niej trzeba sie domyślać co piesze w niektórych miejscach - mieliście tak samo :?:

 

Jak zamknąć okienko które mi wyskoczyło nad progress barem :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rozdzielczosci 1024x768 i 640x480 wsyztskie txty sa zamazane ;]

 

ja juz oddalem swoje 3 blessy i caly sprzet juz w pizz....u nie gralem ;]

wyłącz wygładzanie czcionek clear type - miałem tak samo i dopiero wczoraj sie z tym uporałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. skrzynka PM admina iceeMU jest zapchana i nie moge nic do niego wyslac, aby sie zarejestrowac.

2. mam 70lvl dk i zastanawiam sie ile i kogo brac do party aby wiecej miec exp za eyeti i jakiej moge sie spodziewac roznicy. obecnie dostaje tylko 300-350exp za eyeti i ciagle ta wartosc spada :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ... koles mi pod<span style="color:red;">[ciach!]</span>lil blessa spod nog na cyklopach ... dostalem ogolnej qrwicy i sie przesiadlem na Icee. W ciagu 2 godzin nabilem ponad 30 poziom. Naprawde fajnie sie gra i nie ma ks'erow ani disconnectow. Cya !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll:

 

a mi jakos przechodzi powoli ochota na ta gre - nie gralem chyba ze 4 dni i czuje sie ... duzo lepiej :P

ale moze zaraz zrobie ze 2 bary ;)

 

PS

jak widze to coraz Nas mniej gra a coraz wiecej idze na latwizne - szkoda

 

:?

 

pozdrowienia dla twardzieli = tych co sie ostali na MU online :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem trochę w tego ica, i myślę, że ta gra niema sensu. lvl idą same, kilka potworów i mam lvl 10, ludzie rozdają angele itp. rzeczy, brak sensu, gdyby poziom trudności byłby taki sam jak w online to ice byłby lepszy, mam nadzieje ze w online dodadzą w końcu nowe miasta, potwory, itemy i czary dla mojego maga:) bo robi się to trochę nieciekawie gdy ice, spirit, mają full nowości, a online nic.

Więc pozostaje przy online

ps. macie legendary dla maga, najlepiej +1+12+luck, gram na maya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

Pytanie bedzie najbardziej lamerskie w tym temacie :oops: Jak ta gre uruchomic :?: Zarejestrowalem sie sciagnelem gre i patcha zainstalowalem po odpaleniu gry wyskakuje blaszka z optionsami i exit'em.Wpsuje swoj login ustawiam rozdzialke i klikam ok...wychodzi mi do okna i pisze connecting server w nieskonczonosc...co trzeba zrobic i jak bys sie do tego swiata MU dostac...z gory thx...pozdrawiam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rozdzielczosci 1024x768 i 640x480 wsyztskie txty sa zamazane ;]

 

ja juz oddalem swoje 3 blessy i caly sprzet juz w pizz....u nie gralem ;]

wyłącz wygładzanie czcionek clear type - miałem tak samo i dopiero wczoraj sie z tym uporałem

 

moze to lamerskie pytanie ale gdzie mam wylaczyc te wygladzanie raptor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ile kosztuja przedmioty legendary+1+12+luck, z gory dziekuje za pomoc. Moj lvl to prawie 54:)

to zalezy

Armor bedzie najdrozszy - IMO ze 3-4 Blessy choc sie nie zdzwie jakby ktos sprzedawal drozej

Helm pewnie bedzie najtanszy (bo najslabsze zmiany daje) - IMO ze 2 Blessy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...