Skocz do zawartości
LivoO

Mu Online

Rekomendowane odpowiedzi

Stawianie serwera MU.

Przy okazji 2 pytania:

1. Czy DW może korzystać z defence skill'a (ten z tarczy), czy jest on tylko dla DK ?

2. Czy to prawda, że +luck w przedmiotach nie wpływa na znajdowanie kamyków tylko zwiększa szanse udanego soulowania przedmiotów ?

Jeżeli już było to sorry, ale topic troszkę długi już jest. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawianie serwera MU.

Przy okazji 2 pytania:

1. Czy DW może korzystać z defence skill'a (ten z tarczy), czy jest on tylko dla DK ?

2. Czy to prawda, że +luck w przedmiotach nie wpływa na znajdowanie kamyków tylko zwiększa szanse udanego soulowania przedmiotów ?

Jeżeli już było to sorry, ale topic troszkę długi już jest.  :wink:

1. Nie wiem mam elfa :twisted:

2.A co do jaweli to chyba wogule na to nie wpływa ,zwieksza szanse udanego soulowania o 25%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fire ball Scroll to czar dla DW. Jak masz wystarczającą ilość energii, żeby go użyć to klikasz na niego prawym przyciskiem myszy - powinien zniknąć. Pole wyboru czarów masz na dole ekranu obok butelek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

expa sredni x 200, kasy srednio,

gildia od 160 levelu, złote monstery co 2 godziny, blood castle, devil square to juz norma

 

na razie testy - zbieram opinie, bugi, zażalenia.

 

jeśli ktoś ma ochote potestować (i liczyć na nagrode admina w zamian za konstruktywne uwagi) to zapraszam: -----> GG: 3270000

 

PARTITION mu.it.pl 44405

 

 

Nie ma lagow narazie serverek stoi w domowym zaciszu ale niebawem znajdzie sie w firmie na 70MB laczu, z biegiem czasu pojawi sie rejestracja i resety z WWW (reset wyglada tak dochodzicie do 350lvl resetuje sie do 1lvl z tym ze wydane przez was punkciki zostaja w statsach)

 

zapomnialem:

serv 0.97d klient jest tutaj:

 

download

http://mu.suncity2k.com/index.php?mod=3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako jedyny polski server, udostepniliśmy wszystkim graczom na MU-RzuDa opcję zmiany dotychczas rozdzielonych punktów za level, oraz rozdzielenia jeszcze nie rozdysponowanych za posrednictwem WWW (opcja dla posiadających konto na MU-RzuDa - po zalogowaniu się).

 

 

zapraszam :

www.mu.one.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy gra na polskim serwerze jest platna o co chodzi z tym kodem aktywacyjnym, ktory otrzymuje sie po dokonaniu opłaty>Prosze odpowiedzcie bo zastanawiam sie czy zaczac grac w ta gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi pomóc z moim problemem? Mianowicie, po kilku minutach gry MU zwiesza mi całego kompa i zostaje tylko twardy reset. Wcześniej grałam normalnie i nic sie nie działo, i nagle zaczęło mi zwieszać pieca. Reistalowałam gre, system, sterowniki grafiki (nVidia GeForce2) i nic nie pomaga, nadal sie zwiesza...Wiecie może jak to naprawić? Nie moge przez to grać

;((((

 

(Win XP Pro, Athlon 1600, nVidia GeForce2 MX)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Help !! Zainstalowałem MU, po strasznie dlugich namowach :) Moj problem polega na tym, ze zamiast literek mam kreski :/ jakby polowki literek ginoly :/ Tak sie nie da grac :( Wie ktos dlaczego tak mam ?? Zainstalowalem nawet stare stery do grafy i nic :( Acha i napiszcie gdzie najlepiej grac. Wiem, ze powinienem szukac ale 23 strony to troche duzo, a ostatnio mam malo wolnego czasu, a jesli juz go mam to chce w cos pograc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z serwerem..

Uruchomiłem grę raz.. nic chciało sie polączyć z mają ani z tym drugim serwerem..

wiec wylaczylem..

i teraz nie moge sie poloczyc bo pisze mi ze nie moze zciagnac list of updates 2 .... i nie ma guzika connect..

wszystko jest ok w ustawieniach...

(mam najnowszą wersję)... co jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz problem z instalacją to ściągnij z www.muonline.com pliki MUO_95d_ful.zip i MUO_98f_patch.zip .

Rozpakuj do jednego katalogu i uruchom.

W firewallu musisz odblokować pliki:

-main.exe

-Mu update

-nProtect GameGuard

... powinno działać. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj problem polega na tym, ze zamiast literek mam kreski :/ jakby polowki literek ginoly

Wyłącz wygładzanie czcionki Clear Type - włącz standartowe (znajdziesz to we właściwościach pulpitu).

 

:arrow: Kończę grę na globalu. Jeżeli ktoś gra DW na Wiggle to chętnie oddam:

- Sphinx Mask +3 +12

- Sphinx Armor +3 +12

- Sphinx Pants +3 +12

- Sphinx Gauntelts +4 +12

- Sphinx Boots +4 +12

- Skull Shield +3 +15

- Legendary Staff +0 +4

- 2 ringi +1%HP i 1 pendant +1%HP

- Full Angel

 

Kasy już nie mam dałem jakiemuś Polakowi lvl 2. :)

Jeżeli ktoś jest chętny to niech pisze tutaj to się dogadamy co do czasu i miejsca. Mój nick fishPL.

Kto pierwszy ten lepszy.

 

UPDATE: Już nieaktualne - wszystko rozdałem. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll:

 

hej ludziska :P wrzucajcie namiary na jakies szybkie serwerki prywatne z dobrymi ustawieniami bo ostatnio serwery szybko upadaja :?

 

gralem sobie na Blood^MU i chyba zrobili platny :?

teraz gram na MU^korall - ale lagi jak jasna cholera :?

 

najwazniejsze zby nie bylo krzakow w napisach tylko jakis "cywilizowany" jezyk :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialem chociaz sprobowac pograc w Mu lecz od samego poczatku sa problemy. Chdzi o sposob wyswietlania liter w calej grze w dowolnym miejscu. Przyklady tutaj:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jedyne co mam to sciagnieta wersja full + patch ze strony oficjalnej. Detonatory instalowalem specjalnie 52.16 myslalem ze to przez to, nie dalo to zadnych zmian. Siedze na XP prof bez sp1 ale z wiekszoscia poprawek. Sprzet jak w podpisie.

Ciekawe jest takze to ze kolezanka tez tego samego dnia zainstalowala na swoim notebooku (tez xpek jako os) i ma dokladnie te same krzaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...