Skocz do zawartości
LivoO

Mu Online

Rekomendowane odpowiedzi

Uważajcie na gościa o ksywie S@sha !!! Mi ukradł Angela. Wrzucił 500k (hojny skurczybyk), jak się zgodziłem - szybko wycofał i ...

Gdyby ktoś go spotkał proszę go delikatnie pozdrowić. :twisted: :twisted: :twisted:

Gram DW lvl 30 (Wiggle 4) - fishPL .

Chyba spróbuję ICEE, bo mam już dość killerów i złodziejów.

 

UPDATE Niestety na ICEE nie można sie już rejestrować. Forum Registration Closed :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

Pytanie bedzie najbardziej lamerskie w tym temacie :oops: Jak ta gre uruchomic :?:  Zarejestrowalem sie sciagnelem gre i patcha zainstalowalem po odpaleniu gry wyskakuje blaszka z optionsami i exit'em.Wpsuje swoj login ustawiam rozdzialke i klikam ok...wychodzi mi do okna i pisze connecting server w nieskonczonosc...co trzeba zrobic i jak bys sie do tego swiata MU dostac...z gory thx...pozdrawiam....

Nie no Panowie tylu Was gra i nkit mi niemoże pomoc :roll: :?: :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie tylu Was gra i nkit mi niemoże pomoc :roll:  :?:  :?:  :?:

wiesz podales tak duzo szeczeg. ze nie wiadomo od ktorego zaczac :P

 

a na serio - sprawdz firewall'a - gdzies na 1 lub 2 stronie podawalem jakie pliki musza miec dostep do sieci zeby gra dzialala - czasem ptrzeba tez zeby dostep mial tez Update MFC _____

 

moze masz dzielone lacze (IP z zakresu prywatnego) wtedy trzeba sie pobawic routerem itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil: :evil: :evil:

 

KICHA :!:

 

jest jakis bug na MU-Online i nie mozna zalozyc Gildii - juz kilka osob probowalo i kupa od kilku/kilkunastu dni nie da rady zalozyc Gildii, przy zatwierdzeniu wyskakuje blad - nazwa Gildii jest juz w uzyciu - cokolwiek by sie nie wpisalo jako nazwe :(

 

:evil: :evil: :evil:

:x :x :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

 

Znalazlem spodenki Excellent Leather Pants +8% +4% Reflect Dmg (30 Defa)

 

Ile moglbym za nie dostac ??

 

Ahia i jakie wymagania sily i zrecznosci ma Bill Of Barlog (chyba dobrze napisalem) i za ile gdzies chodza :wink:

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

 

Znalazlem spodenki Excellent Leather Pants +8% +4% Reflect Dmg (30 Defa)

 

Ile moglbym za nie dostac ??

 

Ahia i jakie wymagania sily i zrecznosci ma Bill Of Barlog (chyba dobrze napisalem)  i za ile gdzies chodza  :wink:  

 

Pozdro.

wpisz /Bill of Balrog to sie dowiesz jakie ma wymagania, o ile pamietam jest to chyba 165str 114agi, w kazdym razie cos kolo tego.

 

wpisz sobie np /Black Dragon Armor, /Dark Phoenix Armor, /Sword of Destruction :)

 

kazdy przedmiot mozna tak sprawdzic, dlatego nie rozumiem ludzi kupujacych i mowiacych: SHOW a potem mowia ze mysleli ze to co innego albo ze maja za malo sily aby uzywac.

 

za BoBa +0 trzeba dac 1chaosa, choc niektorzy sprzedaja po 2-3 :>

 

a za spodnie mozesz dostac roznie, zalezy na kogo trafisz, mysle ze 1-2soule. A moze ktos da wiecej, za mniej napewno nie warto sprzedawac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Znalazlem spodenki Excellent Leather Pants +8% +4% Reflect Dmg (30 Defa)...

jak dobrze zrozumialem to sa

Excellent Leather Pants +0 +8% def. +4% dmg. :?:

 

jezeli tak to ponizej Blessa bym nie schodzil - albo bym zachowal na potem jak juz bedziesz niezly w defie to takie gatki moga sie przydac zeby szybciej kosic potworki :P

 

do tego jakies rakawiczki tez excellenty + def i np armor + regeneration i mozna wymiekac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa tylko, ze ja mam takiego pecha, ze za cholere nie chce nic wypadac :( A przydalo by sie jakies zakupy zrobic :wink:

A tak pozatym jak ktos ma jakas fajna kose na sprzedaz i ma wiecej niz 80-100 to niech da znac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taka sprawe... kto mi porzyczy albo da za free dobry( bardzo ) stuuf dla elfa... narazie ajde na porzyczonym od spiriita.. no ale ile mozna :D

 

kasy niestety nie mam wiec moge zaoferowac dozgonna wdziecznosc :) ilez te potiony kosztuja teraz :( a zadne kamyki nie wypadaja 8)

 

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

postac Elf

ksywka Razex

server Wigle przewaznie 5 ew 15( jesli jest potrzeba)

poziom aktulanie 44 ( od 27 skile w energy)

-czy moze mam dalej leciec w energy czy jednak pokusic sie kilka lvl o speara swietlnego jakos 50~70 dmg ?, chyba ze ktosik mi sprawi elfen axe +0/1/2 + 8/12 dmg :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Battle bow +4+Skill to bedziesz wymiatac. Chyba ze jestes E-elf, a to przepraszam :wink:

khe z elfen axe wymiatam lepiej :D a zyskuje dodatkowa obrone z tarczy w 2 rece (a stykla by sie jakas lepsza)

 

a od luku wole kusze jest poprastu szybsza 8)

 

cholera mam 14 wolnych skilli i nie wiem w co wladowac :D jeszcze 2 lvl i ze light sp... +1 bede latal :P :evil: :twisted: :P :evil: :twisted:

 

kto mi da za free orb of elite yeti ?? :P :evil: :twisted: :P :evil: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elven Axe lepszy od Battle Bow ? :| ... chyba nie lałes .. Przeciez z elven axe masz obrazenia na pewno ponizej 100 .. a jak podejdziesz blisko z bowem i sklla uzywasz to lekko leci po 150. Jak wolisz kusze to to samo czyli Golden Xbow +4+Skill .. moze lepsza trafisz. Jedno wiem na pewno bron biała w przypadku elfa nie bedzie lepsza od łuku czy kuszy.

 

A jesli chodzi o punkty;(rozumiem ze chodzi o hybrid elfa) Siła maxymalnie 150, żaden łuk na globalu wiecej nie wymaga. Zręczność, maxymalnie 460 (CNB+7+Skill wymaga 457) Jak bedziesz mial sile i zrecznosc taka to kazda zbroje tez zalozysz. Vitality... NIC,i jeszcze raz NIC. Energy.. tutaj najlepiej rowno z agility isc, zalezy jaki sprzet mamy w danej chwili. Po osiagnieciu ponad 400 na Agi. cala reszta idzie w Nrg.

 

Troche doswiadczenia zebralem w Globalu (Hybrid na 50lv.) No i teraz na Icee Mu (Hybrid 160lv.+) W Guardach +3+12 i Silver bowem +2+12+Skill spokojnie daje sobie rade na Lt3.

 

Powodzenia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll:

 

male ostrzezenie - jak ktos jest PK i chce szybko stracic ten status to niech nie zabija dalej bo to sie kumuluje :!:

braciak z nudow i dla testu (czy itemy +5 i lepsze nie wypdaja jak PK zginie) skosil chyba ze 40 osob i od tej pory przez 1.5 dnia gral i nadal jest bordowy (nadal ma status PK)

 

czyli teraz caly tydzen gry na serwerkach non-PvP

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll:

 

PK powoli znika :P

 

ale ja nie o tym ;) wlasnie sie dowiedzialem ze niedlugo bedzie nowy klient MU online o numerku 0.98 ktory naprawi speed-buga, wyeliminuje 1Hita (pewnie do czasu) i nie bedzie juz takich problemow z zakladniem gildii

 

wiec czekamy :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jupi,wkoncu moze bedzie mozna spokojnie sobie pograc,a nie gdzie sie idzie to sami hakerzy :( Ale przyznam, ze se Speedem fajnie sie gralo :oops: wprawdzie tylko pare leveli, ale kto tego nie uzywal :P A tak pozatym chcialem sie pochwali, ze znalazlem swojego pierwszego Soula hehehe lev66 :P Nie ma to jak pech :cry: Tyle na dzis :)

Ahia kupie jakis sprzecik Dragon+1/2 dla DK

 

Pozdrawiam :)

 

EaglesPL Rulezzz :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

 

Wszystkich doswiadczonych graczy MU zainteresowanych wspolpraca przy opracowywaniu rozbudowanego FAQ do gry na forum www.mu.xp.pl

 

do gry zapraszam do zapoznania sie z tym tematem

http://fodk.pl/solo/mu/index.php?showtopic=1477

 

odpowiedzi i kometarze prosze udzielac na tamtym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Hromole "MU"!!!!!!!!!!!!!Od 3 dni nie moge wejść na server GLOBAL a na ICEE MU nie moge sie zarejestrować :evil: :evil: :evil: Wspomne ze na GLOBAL-u grałem normalnie az do niedzieli .Ale jestem zły :!: :!: :!:

A na ICEE MU nie moge sie zarejestrować od nigdy , moze przeoczyłem jakis wasz wątek ?? Nie wiem ale Jest jak Jest :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Hromole "MU"!!!!!!!!!!!!!Od 3 dni nie moge wejść na server GLOBAL ... Wspomne ze na GLOBAL-u grałem normalnie az do niedzieli ...

bo pojawila sie chyba jakas nowosc - ja (wlasciwie brat bo ja nie ma czasu zupelnie grac) teraz musze miec dostep do 4 plikow (a czasem 5) zeby grac

 

- main

- main.exe

- mu.exe

- nProtect GameGuard Launcher

- (i czasem) Update MFC (ale z tym otwartym sa najczesciej lagi jak diabli ale trzeba choc na chwile otworzyc zeby sie poloaczylo z serwerem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I problem chyba rązwiązany powodem nie możnosci grania w MU jest przydzielenie mi IP zaczynający sie -83....- Ehh nieszczęsna NEOSTRADA

To chyba nie to. Mi zmienili IP na 83.31.x.x i MU jak działało tak działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazajcie na goscia o nicku Advend, dalem sie zrobic w <span style="color:red;">[ciach!]</span>a :(( gosc pokazal najpierw rekawice scale +6+12 a jak mu przynioslem klejnoty to wlozyl o klase nizsze, a ja glupi nie zauwazylem :(( wrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hou hou hou

Jak dawno mnie tu nie bylo...

Przesiedlismy sie z bonkiem na IceeMu jakies 3 tygodnie temu, i nie mozemy sie od gry oderwac :D

Gwoli uwag o szybkim znudzeniu gra - to moze byc prawda jedynie do, tak mniej wiecej, 150 lvlu. Potem idzie juz wolniej - ale trzeba nbic do 180, bo dostaje sie w ramach eventa skrzydla wtedy (ale tylko 1 postac na konto dostaje za free) no a jak sie ma skrzydla to sie zaczyna zabawa :D

Mozna sie wtedy na Icarusa warpnac, no wlasnie - sa trzy nowe krainy: Atlans , Tarkan i Icarus.... Nie wiem jak high lvl postaci z globala jeszcze tam wytrzymuja... Jak sie ma kolo 150 - 180 lvla , to na lost tower zaczyna powoli byc nudno.....

A nowe krainy to po prostu miod - za...scie zrobione.

Mamy z bonkiem kolo 225 lvla , on gra dk ja elfem hybridem( z przewaga energy, co daje mi w sumie calkiem niezlego defa - tak na oko gdzies 460 :), ale to zasluga mojego Guardian secika - all +7+12 , no i skrzydelka tez na +7)

No i teraz to jest hardcore - Atlans i jego potworki juz nic nam nie robia, wiec expujemy na Tarkanie . Ale nie myslcie ze to takie latwe, dajmy na to boniek z moimi buffami ma kolo 500 defa a i tak ograniczamy sie do raczej latwych potworkow....

 

Poza tym nowe bronie i nowe zbroje - Dragon juz nie jest the best :)

 

tak.... szkoda ze sie nie poprzesiadaliscie wszyscy... jest naprawde swietnie, bynajmniej nie jest to pojscie na latwizne, choc przyznam ze tak to z poczatku wygladalo

 

jesli sie nie myle to w IceeMu 70% graczy to polacy :D

panowie admini z chin i singapuru powoli maja nas dosc , bo ciagle na forum po polsku ktos wyjezdza :D

 

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...