Skocz do zawartości
LivoO

Mu Online

Rekomendowane odpowiedzi

siemka, dzien jak co dzien, znowu chcialem troche zarznac w mu, i odpalam main.exe, odpala sie nprotect, pojawia sie to okienko klikam connect..... i cos dlugo laczy, nic czekam... FAILED CONNECTION. Co k***a? Nic resetuje kompa, lacze sie na nowo (NEO+) i znow to samo FAILED CONNECTION. Mysle ze moze server sie wywalil na cyce. Wracam po jakims dniu i znow to samo, argh. No to reinstal, znow probuje sie polaczyc FAILED CONNECTION. Takze prosze o pomoc ;)

 

 

--------EDIT--------

Blagam, o pomoc, jest to jedyna gra w ktora obecnie gram a niestety nie dziala =/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że można w którymś sklepie dorobić się dużej kasy

bo jest jakiś błąd że taniej się kupuje a drożej sprzedaje

 

w którym mieście i sklepie tak jest ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktos na serverach prywatnych ??

 

ja po kilku godzinach grania na jednym dorobiłem się elfa Lvl 75 , kompletnej zbroi spirit i poteżnej kuszy ( dmg - 60-100 , ) ,a kaski to zdobyłem z 3 000 000 - 8 000 000 ZEN , + trochę rzeczy do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli by ktos mial jakies problemy z zainstalowaniem albo logowaniem na tym serwie to prosze o PM do mnie postaram sie pomoc, ale wydaje mi sie ze nie powinno byc zadnych trudnosci poniewaz na forum jest wszystko dokladnie i przejzyscie opisane. nalezy je tylko dokladnie przeczytac. Pomocna stronka w poszukiwaniu roznych prywatnych serwerow jest takze http://homepage.eircom.net/%7Eaiki/MU/index.html . tam sa linki chyba do wszystkich potrzebnych wersji MU. Jest to na 100% najlepsza polska stronka o MU. POWODZENIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem problem z połaczeniem się z serverem najnowasza wersją klienta , przy próbie połaczenia wyskakiwało ostrzezenie ze próbuję hackowac w grze i się gra wyłanczała , nie pomagało nawet odpalenie przez plik wsadowy .

 

ale miałem wersję z servera TanDinh ( chyba wersja 97 ) i po zmianie parametrów działało bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na Serverek

Wystartowal nowy serwer

 

SutySutServ

 

IP 217.113.236.248

 

exp 1000

res po 350

golden i red dragon inwazja

w sklepach nie duzo

 

Server Polski jest fajnie

rejestracja gg 1758215

lub peeler@poczta.fm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na Serverek 

Wystartowal nowy serwer 

 

SutySutServ

 

IP 217.113.236.248

 

exp 1000

res po 350

golden i red dragon inwazja

drop 98 

w sklepach nie duzo

wersja 97

 

Server Polski jest fajnie 

rejestracja gg 1758215

lub peeler@poczta.fm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu byl topic o NitroMU, ale niestety serw juz padl (po 2 dniach dzialanie).

Powod pewnne nieporozumienie z adminami, kilka nieodpowiednich topikow na forum i juz po serwie. A mialo byc tak pieknie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi jest potrzebna jakaś nakładka żeby można było grać w okienku windowsa :?: :?: :?:

 

bo chce sobie w robocie w wolnych chwilach pograć a te 5sekund to za długo jak szef idzie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam maly problem, co zrobic, aby w grze bylo grafika z wygladzaniem taka jak na demie. Mam fx5200, a te pixele sa okropne !!!

 

sciagnac jakis glsetup, bo w grze nie zauwazylem opcji do grafy !!

 

 

mam mu_95 spatchowane do mu98g. Na polskich serwach potrzeba mu97,

instalka od nowa ????

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebna mi jest jakaś nakładka żeby można było grać w okienku windowsa :?: :?: :?:

 

bo chce sobie w robocie w wolnych chwilach pograć a te 5sekund to za długo jak szef idzie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero dzis ta gre uruchomilem pierwszy raz i w mieśce czy poza nim wygląda kiszkowato a w cafe widzialem to fajnie wyglądało czy dopiero gdzies dalej bedzie lepiej wyglądac ?? i mam do wyoru tylko jakies dwa servery. jak grac na innych i skad ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ? jakie sa najlepsze servery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam problem mam już na hdd MU i chcem połączyć się z serwerem Alchemy MU Online i wyskakuje mi taki błąd Dołączona grafikaOBRAZEK[/img]. Mam wszystko dobrze skonfigurowane (chbya) przynajmniej kumpel tak ma i mu wszystko działa :? Zna ktos sposób :?:

 

UPDATE: Problem zniknął sam z siebie :) Gra się miód narazie mam 18lvl :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczesniej jakos ta gra mnie nieinteresowala (zadawalalem sie diablo :D / ciekawie to brzmi :] ) ale teraz postanowilem pograc troche :D moze mnie wciagnie....

i teraz kilka spraw :D

 

1. gracie jeszcze w mu :> czy juz wam sie znudzilo ?

 

jezeli gracie to tak, czy chcialby ktos pomoc zupelnie poczatkujacemmu?

2. moze ktos napisac na jakis serwerach najlepiej grac ? / na jakich wy gracie? / gdzie najlepiej zaczac? / prywatny ? / globalny :| ?

 

3 jaka rase polecacie ? :D (wiem ze glupie pytanie :] ) jezeli nic niepolecicie to prawdopodobnie wezme elfa :D

 

narazie to byloby tyle :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, gra ktoś jeszcze w MU, niedawno zaczęłem, mam 7LVL, gram na Wigle - najczęsciej 3 serwer nick - "yooshi" postać dark wizard :P

chętnie bym z kimś pograł, ale nie z jakimś kozakiem co ma 100lvl :D tylko z kimś kto gra na tym samym lub troche lepszym poziomie jak ja.

A co do kozaków to może ma któryś coś niepotrzebnego, co może się mi przydać :P chętnie wezmę jakieś "śmieci"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...