Skocz do zawartości
kikus

8 pytań... nieznalazłem wszytekigo ! :(

Rekomendowane odpowiedzi

siemka. Mam duzo pytań a na niektóre niema odp. na forku (przynajmniej ja znaleść niemogłem)

 

Tak więc błagam tylko o odp. i jakieś komentarze odnośnie pytania.... bez rzeczy typu "szuuukaj" :)

 

 

A więc:

 

1. 420W Chiefteca jest wersja z 2 wiatrakami?

 

2. 420W chiefteca to dobry wybór ? (300 zł)

 

3. Czy te budy Chiefteca (alluminiowe) są ciche ?

 

4. Czy zasiłka Feel 300W "jest dobra?" :)

 

5. Ati HIS radeon 9500 128DDR DVI TV/OUT (to o tego mi chodziło w jednym z moim topiców).... czyli decyzja... opłaca się go brać za 280 zł ?

 

6. Czy w TVOUT na tym radku można podłączyć kamere analogową ? Sorry za lame ale nigdy niemiałem TVout'a

 

7. Za ile mogę opchnąć GF 2 MX 400 64mb z wiatrakiem ?

 

8. Takie mam pytanko :) :

Co w tym sprzęcie nadaje się do zmodernizowania ? Tzn... mam troche kasy i niewiem co najpierw wymienić... a może zostawić tak jak jest ?

 

ASUS A7N8X

Athlon 1667 @ 2013 mhz

256 ddr 333mhz

HDD Sagate 40BG 5400 obr....

creative sb Live! 5.1

Radek 9500 128ddr :)

 

Z góry thx za odp. na te pyt...! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka. Mam duzo pytań a na niektóre niema odp. na forku (przynajmniej ja znaleść niemogłem)

 

Tak więc błagam tylko o odp. i jakieś komentarze odnośnie pytania.... bez rzeczy typu "szuuukaj" :)

 

 

A więc:

 

1. 420W Chiefteca jest wersja z 2 wiatrakami?

 

2. 420W chiefteca to dobry wybór ? (300 zł)

 

3. Czy te budy Chiefteca (alluminiowe) są ciche ?

 

4. Czy zasiłka Feel 300W "jest dobra?" :)

 

5. Ati HIS radeon 9500 128DDR DVI TV/OUT (to o tego mi chodziło w jednym z moim topiców).... czyli decyzja... opłaca się go brać za 280 zł ?

 

6. Czy w TVOUT na tym radku można podłączyć kamere analogową ? Sorry za lame ale nigdy niemiałem TVout'a

 

7. Za ile mogę opchnąć GF 2 MX 400 64mb z wiatrakiem ?

 

8. Takie mam pytanko :) :

Co w tym sprzęcie nadaje się do zmodernizowania ? Tzn... mam troche kasy i niewiem co najpierw wymienić... a może zostawić tak jak jest ?

 

ASUS A7N8X

Athlon 1667 @ 2013 mhz

256 ddr 333mhz

HDD Sagate 40BG 5400 obr....

creative sb Live! 5.1

Radek 9500 128ddr :)

 

Z góry thx za odp. na te pyt...!  8)

1. Jest wersja tylko z 2 wiatrakami

2. To bardzo dobry wybór :)

3. Nie miałem ich to ci nie powiem i nie bardzo rozumiem tez znaczenie "ciche" :) , ale napewno wykonanie jest na najwyższym poziomie

4. Nie bardzo, bo jest to codgeno podobne

5. Za ta cene to bardzo chetnie bym to papnoł :) (dla porównania jest to cena coś koło G4MX, niefirmowego FX5200) a w wydajnosci róznica duza

6. Tu nie chce Cię wprowadzac w błąd, ale na mój gust to nie Bo pod tV OUT, czyli wyjście podłanczasz np. TV

7. Sprawdz na allegro jak jest to wersja 128-bitów to jak dobrze trafisz 70-80z

8. RAM-u dokupic ewentualnie wymienic na lepszy (markowy) i jak nie masz nagrywarki to wiekszy dysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede oryginalny , ale powiem tak :

 

 

1. 420W Chiefteca jest wersja z 2 wiatrakami? - TAK , MA ACTIVE PFC , BARDZO DOBRY ZASILACZ

 

2. 420W chiefteca to dobry wybór ? (300 zł) - TAK , NAWET BARDZO DOBRY - MAM TAKI I JEST NIESAMOWITY (PONIZEJ SCREEN)

 

3. Czy te budy Chiefteca (alluminiowe) są ciche ? - TAK

 

4. Czy zasiłka Feel 300W "jest dobra?" :) - YYYYYYYY..... DLA MNIE NIE JEST DOBRA , ALE TO TYLKO MOJE ZDANIE - WOLE CHIEFA

 

5. Ati HIS radeon 9500 128DDR DVI TV/OUT (to o tego mi chodziło w jednym z moim topiców).... czyli decyzja... opłaca się go brać za 280 zł ? - OPLACA SIE

 

6. Czy w TVOUT na tym radku można podłączyć kamere analogową ? Sorry za lame ale nigdy niemiałem TVout'a - TV OUT - WYJSCIE TV . JEZELI KARTA BEDZIE MIEC VIVO (VIDEO INPUT VIDEO OUTPUT) TO TAK

 

7. Za ile mogę opchnąć GF 2 MX 400 64mb z wiatrakiem ? - JAKIES 30-40 ZETA

 

8. Takie mam pytanko :) :

Co w tym sprzęcie nadaje się do zmodernizowania ? Tzn... mam troche kasy i niewiem co najpierw wymienić... a może zostawić tak jak jest ?

 

ASUS A7N8X

Athlon 1667 @ 2013 mhz

256 ddr 333mhz

HDD Sagate 40BG 5400 obr....

creative sb Live! 5.1

Radek 9500 128ddr :)

 

DYSK.... FUJ..... CZEMU NIE JAKIS 60 LUB 80 GB NA 7200 OBR ??

 

:arrow: :arrow: :arrow: screen mbm

 

ustawy w biosie :

vcore = 1,575V

vdimm = 2,7V

reszte widac.... i konfig w podpisie tez.... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8. Takie mam pytanko :) :

Co w tym sprzęcie nadaje się do zmodernizowania ? Tzn... mam troche kasy i niewiem co najpierw wymienić... a może zostawić tak jak jest ?

 

ASUS A7N8X

Athlon 1667 @ 2013 mhz

256 ddr 333mhz

HDD Sagate 40BG 5400 obr....

creative sb Live! 5.1

Radek 9500 128ddr :)

 

Z góry thx za odp. na te pyt...!  8)

Na pewno dysk. Ja w swoim starym kompie mam już 7200. Kup jakąś dobrą 80-tkę. Jesli masz jeszcze kasę to dokup RAMu.

 

 

ad7: Niewiele raczej dostaniesz :? do 50 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ograniczę się jedynie do odpowiedzi na 4 pytanie - w sklepach można spotkać conajmniej 3 wersje zasilaczy Feel 300W, bardzo różniących się jakością użytych podzespołów, a co za tym idze - parametrami. Kiedyś pisałem o tym - wystarczy poszukać. Przejrzyj sobie ten topic:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=23823

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...