Skocz do zawartości
ŻYWIEC

Radeon 9100 64 MB DVI (250/250) Supergrace lepsza niż GF3???

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta karta (KONKRETNIE TEM MODEL) będzie lepsza czy gorsza od GF3 Ti200?

W testach podobno wychodzi trochę lepiej, ale nie wiem jak się sprawdzi w tzw. realu.

Komp podobny do mojego z opisu, ma służyć przeważnie do rozrywki, filmy, gry , probramy biurowe.

Podobno radki mają problemy z niektórymi grami?

Warta jest tej ceny ta karta???

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GF3Ti200~R9100

Wydajnośc praktycznie ta sama co GF, czasem zdarzają sie problemy z niektórymi grami. Jeżeli chcesz zamienić GF3ti na R9100 to sie nie opłaca.

Zmianiać nie chcę.

Składam bratu kampa z mojego starosia a GF3 już sprzedałem i muszę coś kupić. Myślałem na tym radkiem, ewentualnie jakiegoś starego ti4200, ale to już wychodzi z drugiej ręki grubo ponad 400 zł.O d9 nawet nie mówię, bo to dopiero od radka 9600, a te zą ponad 600 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GF3Ti200~R9100

Wydajnośc praktycznie ta sama co GF, czasem zdarzają sie problemy z niektórymi grami. Jeżeli chcesz zamienić GF3ti na R9100 to sie nie opłaca.

Zmianiać nie chcę.

Składam bratu kampa z mojego starosia a GF3 już sprzedałem i muszę coś kupić. Myślałem na tym radkiem, ewentualnie jakiegoś starego ti4200, ale to już wychodzi z drugiej ręki grubo ponad 400 zł.O d9 nawet nie mówię, bo to dopiero od radka 9600, a te zą ponad 600 zł

no to żeś zje... (czy jak to się tam pisze:) . trzeba było nie sprzedawac , nie miał byś teraz dylematu...jak chcesz wydac <300 to jakis gf3 a jak <~450 to jakiegos ti4200 poszukaj , a 370 za tego radka IMO sie nie opłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm mimo, ze jestem wielkim fanem ATI, nie zgodze sie z toba! Dobry TI200, np: Gainward moze nawet przebic lekko 8500....

zalezy jaka karta...

ale karta ktora ma na defaulcie 250/250 nie przebije dobrego Ti200!!

Wiem, bo mam 8500 na 250/250 na maxie po delikatnych Vmodach mam 11,5 kilo :? a goscie na Ti200 robia ponad 12kilo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SuperGrace kiepsko sie kręcą lepsze są modele Sapphira

Zreszta zobacz na moj podpis

Prównując wydajność kart to na pierwszym miejscu jest

1.GeForce3 Ti500

2.Radeon 9100

3.GeForce3 Ti200

 

kiedyś na forum porównałem dwie karty (Ti500 i R9100)

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=266...der=asc&start=0

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=319...ghlight=#319932

 

Ramzes o ile mi wiadomo to nie masz Sapphira tylko Super Grace

zamieniłes czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Jodlasty

Qr*a wiesz że to prawda i ja sie o tym dowiaduje ostatni :D

Byłem pewien przy zakupie że to sapphire, nawet nie spojrzałęm na pudełko, dpiero przed chwilą je odkurzyłem i przetarłem oczy ze zdumienia :)

No baza, tak to być jak sie samemu wszystkiego nie dopilnuje i kupuje używane, ale na szczęście nie straciłem na tym ani troche, może w sumie nawet tak lepiej jest :)

CO ja bym bez ciebie zrobił człwoieku :)

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...