Skocz do zawartości
dlugi_a

gangi nowego osiedla - film

Rekomendowane odpowiedzi

Film mistrzostwo Swiata  :!: 

 

 

Zna ktos moze tytul utoworu lecacego podczas bitwy na boisku ?

Sprzedawcy marzeń - Myslovitz :twisted:

hyhy, a tak na serio :?:

Wiem ze ten kawalek tez lecial w menu w jedne z Fif (Fifa)

O kurde... :oops: Sorki :wink:

 

To pewnie ta Chumbawamba, ale tytułu nie znam :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapupisty chłopaki mają serwer, bo jak tyle osób ciągnie 700Mb i serwer to wytrzymuje to pochwała dl anich.

Ciekawe co to za serwer i jakie ma łącza?

Czeemu zepsuty serwer 330 do 380kB/s to zepsuty ??? Cieakwe.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapupisty chłopaki mają serwer, bo jak tyle osób ciągnie 700Mb i serwer to wytrzymuje to pochwała dl anich.

Ciekawe co to za serwer i jakie ma łącza?

Czeemu zepsuty serwer 330 do 380kB/s to zepsuty ??? Cieakwe.......

nie zepsuty, tylko za-pu-pis-ty (od słowa pupa) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale film!!! tak powinni byli widźmina zrobić!! Mistrzostwo!! wszelkie matrixy wysiadają!! Najlepszy był motyw ze śledziami > piwo, normalnie z krzesła się s<span style="color:red;">[ciach!]</span>liłem. BRAWO!!!!!

 

Ruido: to jeśli się nie mylę kawałek fatboy slima (w fifie 99 był)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapupisty chłopaki mają serwer, bo jak tyle osób ciągnie 700Mb i serwer to wytrzymuje to pochwała dl anich.

Ciekawe co to za serwer i jakie ma łącza?

Czeemu zepsuty serwer 330 do 380kB/s to zepsuty ??? Cieakwe.......

nie zepsuty, tylko za-pu-pis-ty (od słowa pupa) :P

w orginale nie było zapupisty tylko troche inaczej :lol: ale widać cenzura się odezwała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Junior - poszukaj kodekow "K-Lite" - powinno pomoc , a jesli to nie zadziala obniz taktowanie procesora :-)

 

Film jest boski , postawie go na kominku obok Epizodu 13 , Sleza manekin i Super elektrolux wariors :-)

A wozonko wlasnie zasysam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety problem z obrazem w filmie nadal występuje. Wygląda to jak by obraz był przekrzywiony do boku co daje takie skośne pasy w których co nieco można sie zorietować co i jak sie dzieje w filmie. :wink:

hmmm odinstaluj kodeki wszelakiej masci i zainstaluj na czysto paczke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Junior, nie wygłupiaj się, film jest kodowany divx5, na stronie filmu (pierwszy link w topiku) jest link do DivXBundle.

 

A może mi ktoś powiedzieć co to była za piosenka podczas napisów końcowych ???

Don Henley, The Boys of Summer (tekst)

 

Zna ktos moze tytul utoworu lecacego podczas bitwy na boisku ?

Uch. Ale zagwozdkę miałam. Taki hardcorowo energetyczny punk ze skrzypeczkami... Ale znalazłam. :D Dropkick Murphys, The Gang's All Here (z płyty pod tym samym tytułem). Strona zespołu: http://www.dropkickmurphys.com/index1.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uch. Ale zagwozdkę miałam. Taki hardcorowo energetyczny punk ze skrzypeczkami... Ale znalazłam. :D Dropkick Murphys, The Gang's All Here (z płyty pod tym samym tytułem). Strona zespołu: http://www.dropkickmurphys.com/index1.php

Teletubisie ci dziekuja Miope, oto chodzilo. :D

Dołączona grafika

 

A znasz moze nazwe kawalka ktory leci podczas bitwy z "barbarzyncami" (czyt. dresami :wink: ) gdy juz odnaleziono kask i kufajke :?: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wczoraj udało mi sie wreszcie oglądnać ten tak przez was na początku topicu zachwalany film. Ja się nieco zawiodłem, ale czego można było się spodziewać po ludziach, którzy pierwszy raz kręcili film. Chwała im za to, że się zabierają za robienie filmów, może za kilka lat nakręcą jakiś drugi Requim for Dream :) :?:

 

Teraz taka mała ciekawostka, film był nagrywa w Gdańsku, byłam tam raz w życiu, natomiast na wakację jeszcze 100 km za Gdańsk. No i w filmie wystąpił jeden z moich znajomych, którego tam spotykam :) To się nazywa zbieg okoliczności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znasz moze nazwe kawalka ktory leci podczas bitwy z "barbarzyncami" (czyt. dresami  :wink: ) gdy juz odnaleziono kask i kufajke  :?:  :roll:

Na drugim boisku? Blur, Song 2
Nie bede drugi raz teletubisiow wklejal, ale ci dziekuja bo oto wlasnie chodzilo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...