Skocz do zawartości
ratHUNTER

Faceci powoli wymierają!

Rekomendowane odpowiedzi

http://kiosk.onet.pl/art.asp?DB=162&ITEM=1...1141728&KAT=242

 

mną to wstrząsnęło tak, ze zaraz ide sie zachlac!

 

i nie chodzi juz o to, ze nas-facetow zabraknie... nie zal mi facetow...

nie jest mi zal dziewczyn/kobiet z tego powodu, ze beda sie rozmnazac uzywajac jakichs tam wyszukanych metod... zal mi ich, bo beda zyc bez nas... nie jestem jakims tam zadufanym w sobie samcem, ale uwazam, ze kazda dziewczyna/kobieta potrzebuje chlopaka/mezczyzny...

 

z artykulu nie bije zaden pesymizm (chyba powinien) i o dziwo nie porusza on zadnych sfer uczuciowych... :(

 

napiszcie cos o tym, wiem, ze to dopiero za 5tys pokolen, ale nie bagatelizujmy tego problemu piszac "naszego pokolenia to nie dotyczy", tylko potraktujmy to na serio i napiszmy to, co na prawde czujemy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"[...]Ojciec niepotrzebny

[...]

Najlepszym wyjściem byłoby klonowanie albo zastępcze nasienie z żeńskich tkanek, wtedy całkiem obeszłoby się bez męskiej spermy. Inny sposób to hodowla męskich plemników w jądrach zwierzęcych, eksperymenty na knurach dają dobre wyniki - uważa Carol Peterson z uniwersytetu harwardzkiego.[...]"

 

 

A powiedzcie mi moi mili (moje miłe) {niepotrzebne skreślić} która kobieta chciała by z... knurem :?: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa, glupie panieneczki sie z tego smieja... nie zobacze tego, bo moja kadencja konczy sie wiele wczesniej, ale ciakwi mnie jak bedzie wygladalo zycie kobiet...

 

najlepsze sa te komentarze... albo jacys glupi samce, albo jakies glupie picze sie wypisuja... no, z malymi wyjatkami...

 

a co do moralnosci, ktora w Polsce ma sie tak jak w innych krajach, czyli moralnosc facetow jest na duzo nizszym poziomie niz facetow to hmm, co najmniej zastanawiajace... wystarczy isc do galerii mokotow w wawie i na gorze na parkingu poogladac sobie wymalowane po uszy 13-latki, posluchac w jaki sposob ze soba rozmawiaja itp itd... no i mozna by tak pisac o sposobach, w jakie panny ETYCZNIE wykorzystuja facetow, ale mysle, ze chyba kazdy to wie...

 

sadze, ze mozna tez wziac mala poprawke na ten fakt, ze autorem tego tekstu jest nie kto inny, ale kobieta... i to chyba kobieta, ktora doznala niedawno potwornej przykrosci ze strony faceta... zero, kompletne zero wlasnego uczusiowego wkladu w artykul... no chyba, ze jest lsbijka... takiej to nawet na reke...

no, na razie to tyle ode mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 to już było po 2 przecierz skoro faceci zanikną to kobiety też bo kobieta nie będzie już kobietą tylko obojniakiem czyli poprostu płeć przestanie istnieć a nie meżczyźni... dobrze myślę :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety moglyby chyba zyc bez mezczyzn, oczywiscie nie chcialbym nigdy aby sie tak stalo, ale tego przyklady mamy w przyrodzie doslownie wszedzie juz teraz, gdyby mezczyzn nie bylo kobietom powoli zaczalby wymierac instynkt, zaczal by znikac poped plciowy, jak to sie mowi co z oczu to i z serca albo odwracalby sie normalnie w kierunku milosci lesbijskiej... i to oczywiscie nie staloby sie w jeden dzien. Moim zdaniem gdyby to sie dzialo na przelomie pokolen, to moze pierwsze pokolenie kobiet odczuwalo by straszny brak mezczyzny, drugie sredni, trzecie maly a czwarte mogloby w ogole zapomniec o mezczyznach... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, schlalem sie i przemyslalem kilka rzeczy:

 

1. po pierwsze, za 125tys lat nasi swiatowi genetycy znajda sposob, by uchowac gatunek męski!

 

2. gdyby w jakis cudowny sposob (czyt. poprzez sabotowanie badan przez zapalona feminiestke) do uratowania gatunku meskiego nie doszlo, zgadzam sie z ktoryms w/w pogladow, tzn. pierwsze pokolenie kobiet nie moglo by zyc bez mezczyzn, drugie zylo by marzeniami i wspomnieniami, kazde nastepne ulegloby wypaczonej/ewolucyjnej moralnosci i zajeloby sie miloscia lesbijską...

 

3. jezeli jestesmy spisani na straty to kobiety powinny sie obchodzic z nami jak z jajkami!

 

4. jestem pijany, nie pilem od ponad miesiaca i czuje, ze powinienem pic czesciej (wypilem 5 piw) bo to skutecznie czysci nerki :)

 

5. mam jeszcze czyste chromosomy Y wiec wszystkie kobiety zainteresowane takim samcem zapraszam na priv! :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie macie racji panowie i widac to wlasnie po tym ze to kobiety mowia ze nas nie potrzebuja niemal w kazdym przypadku, a wy usilnie mowicie ze potrzebuja bo my potrzebujemy ich tak na prawde :wink: . Wszystko tkwi w wychowaniu, od wiekow bylo tak ze to mezczyzna wiodl prym, czasy sie jednak zmieniaja, sila mezczyzny przestaje miec znaczenie we wspolczesnym swiecie, z murzynami tez bylo podobnie, kiedys byli niewolnikami dzis zyja jak rowni. Nie chodzi tu o to czy popieram ten tekst czy traktuje go powaznie czy nie, sama wiadomosc traktuje dosc obojetnie, stwierdzam ze to co mowia genetycy z uniwersytetu jest mozliwe, niewykluczone, to nie jest zdanie jednego czlowieka lecz wielu uczonych, w stanach juz to sie dzieje, kobiety fakt faktem maja wiecej cech pozytywnych od meskich i na dodatek mniej negatywnych. Juz sam seks wiele mowi, mezczyzna nie zawsze jest gotow, kobieta zawsze, mezczyzna osiaga przyjemnosc raz kobieta moze wiele razy. Spojrzyjcie na nature, wsrod zwierzat samiec z samica najczesciej nawet nie zyja razem, ich jedyne partnerstwo sprowadza sie do zaplodnienia samicy i na tym sie konczy rola samca, ktory u wielu zwierzat pozniej odchodzi i prowadzi wolne zycie. Jesli technika przelamuje bariere zapladniania metoda zblizenia, to czemu temu zaprzeczac? Wszystko jest mozliwe, aborcja jest mozliwa, klonowanie - to wlasciwie to samo! i powoli niemozliwe staje sie rzeczywistoscia, uczucia? uczucia mozna zywic do osobnikow tej samej plci, kobieta moze kochac kobiete, mezczyzna mezczyzne (fuj)...

 

Ten swiat to meski swiat, wszystko co tworzymy, robia glownie mezczyzni, samochody, komputery, Jest Bog, Jezus, Budda, diabel, widzicie nawet w niebie ani w piekle, nie ma miejsca dla kobiet, to Ewa oczywiscie zerwala jablko i biedny Abel musial za nia cierpiec, cala religia to sami swieci... mezczyzni a wszystko co zlego to kobieta, dzisiaj nie czytasz kawalow przychodzi facet do lekarza tylko przychodzi baba do lekarza i uwazasz ze to jest smieszne, przychodzi baba jest smieszne tak samo jak przychodzi facet, z tym ze nasz meski punkt widzenia jest dosc ponizajacy kobiety, tak samo z blondynkami, dlaczego nie blondynami?..., na kazdym kroku mezczyzna pokazuje swoja dominacje, jednakze to sie zmienia a my z przerazeniem mowimy nieeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: ...

 

Niestety w rzeczywistosci wiekszosc zla wyrzadzonego na swiecie to zlo meskie (a nie jak w biblii, mitologii itd itp) Hitler, Lenin, Stalin, Bin Laden, ogromny procent gwalcicieli to mezczyzni, wszedzie gdzie dominuje przemoc w tym rankingu dominuja mezczyzni...

 

Panowie skoro mezczyzni mogli wiesc prym dlaczego nie dopuszczacie sytuacji odwrotnej? Niemozliwe BO CO??? Nie ma zadnego takiego argumentu. Jesli pomyslicie logicznie a nie umyslem wystraszonego spanikowanego faceta, dojdziecie do takich samych wnioskow.

 

To ze kobiety sa gorsze, wynika najczesciej z tego ze maja znacznie gorsze mozliwosci, innymi slowy chcemy aby byly gorsze, kazdy mezczyzna czuje sie glupio jesli jego dziewczyna jest madrzejsza, zdolniejsza itd itp... no bo jak miec mozliwosci zyjac w meskim swiecie, w kioskach nie ma gazet z facetami, wezcie sobie otworzcie jakakolwiek strone z tapetami i zobaczcie czy sa tam faceci? natomiast kobiet bedzie mnostwo... my po prostu usilnie nie pozwalamy im na to aby wiodly prym, ale wlasnie tego czasy sie powoli koncza, kobieta chce wolnosci i traktowania rowno, czasy kiedy tatus jako jedyny utrzymuje rodzine wracajac z pracy chodzi na piwko i wracajac do domu czeka na obiadek sie koncza...

 

Dominacja mezczyzn od wiekow, milionow lat funkcjonowala poniewaz mezczyzna mial przewage fizyczna, byl silniejszy, tak samo dzis funkcjonuje dominacja ludzi nad zwierzetami - mowi sie ze potrzebujemy zwierzat, po co je wiec mordujemy? niemal zadnemu stworzeniu nie pozwolilismy przetrwac, wiele wytepilismy zupelnie, natura kieruje sie wylacznie instynktem przetrwania, nie slucha sie naszej logiki, przetrwa - silniejsze, z tego powodu czlowiek zdominowal zwierzeta, mezczyzna zdominowal kobiety, lecz role sie odwracaja, w cywilizowanym swiecie sila przestaje miec znaczenie...

 

Oczywiscie watpie aby mezczyzna znikl calkowicie i wlasciwie to wszystko nie w takiej tonacji pisalem, natomiast jest bardzo prawdopodobne i mozliwe ze meski swiat stanie sie bardziej kobiecy. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrtnt, przeczytalem Twojego posta do polowy i stwierdzilem, ze dalej chyba nie powinienem... najwyrazniej nie przeczytales wszystkich postow, ewentualnie ich nie zrozumiales :)

dlaczego?

 

bo zrobiles cos, co okresla sie mianem stereotypizacji... zmierzyles wszystkich jedna miarką, a jak wiadomo "swiat" jest synteza indywidualnosci... wyfiltruj sobie np. moje wypowiedzi w tym topicu a zauwazysz jak wielki blad popelniles... ;-)

 

kolejna sprawa, tak jak pisalem: nie przypisuje sobie wielkiiej roli w zyciu kobiet, ale uogolniajac, mezczyzni sa wedlug dzisiejszego pojecia etyki/koralnosci niezbednym skladnikiem związku np. malzenskiego (tak samo jak kobiety)... to oczywiscie za jakis czas sie moze zmienic...

 

nie mam nic przeciwko obecnosci kobiet na budowie, w dzialach administracyjnych firm, jako kierowcy tirow, kierowniczki na wysokich stanowiskach, w gornictwie, hutnictwie, elektryce itp itd... (oby byly odpowiednie do zajmowanego stanowiska)

 

ale uwazam, ze zycie meskie jest bardziej AKTYWNE i stad nasze krotsze zycie... poprostu, my zyjemy na wyzszych obrotach...

 

 

a co do "moralnosci" kobiet to polecam prace pani Karen Horney, ktora wnikliwie bada psychike kobiet i wyciaga z tego (wedlug mnie) prawidlowe wnioski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja sie schlalem tylko dlatego, ze rokzminianie egzystencjonalnych problemow przychodzi mi latwiej, gdy we krwi krążą mi procenty :P

 

postawa totalnego odosobnienia i tłamszenie problemow w sobie nie zdaje egzaminu (widac to chocby po takiej <span style="color:red;">[ciach!]</span>le jak Werter)...

 

lepiej sie postawic i udowodnic, ze facet to oprocz tych "w czym jest facet gorszy od kobiety" (w artykule roi sie od ponizajacych podtytułów) ma tez swoje zalety, ktorych zadna inna kobieta (np. w lesbijskim zwiazku) nie posiada... badzmy wysnionymi facetami (samcami alfa) a kobiety same będą chcialy nas utrzymac przy zyciu i beda o nas walczyc...

 

 

 

i nie jest to zadna zemsta, ale krzyk skierowany do wszystkich tych, ktorzy wiedza, ze popelnili błąd i chcieliby go naprawic oraz do tych, ktorzy wiedza, ze kobieta jest czlowiekiem, ktory tylko niewiele rozni sie od mezczyzny.

ot chocby takie powiedzenie "jak suka nie da, to pies nie wezmie" (pomijamy skrajne przypadki psychopatow i tym podobnych)...

proste, chyba kazdy je rozumie... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i kobiety beda sie zadowalac marchewkami, ogorkami i innymi warzywami... ewentualnie jakimis zdobyczami ero-tehnologii...

w sumie, jezeli do tego dojdzie, to nas juz nie bedzie... wiec - rybka...

 

podtrzymujac zdanie z wczesniejszych wypowiedzi mogę spuentowac, ze to, ze nas nie bedzie, to nie bedzie pokuta za nasze (meskie) grzechy, ale kara za postępującą własnie degradację żenskiego morale!

 

 

ale gdzie w tym wszytkim jest nieskonczone milosierdzie Boga (jesli ten w ogóle istnieje, w co ja osobiscie wątpię) ? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://kiosk.onet.pl/art.asp?DB=162&ITEM=1...1141728&KAT=242

 

mną to wstrząsnęło tak, ze zaraz ide sie zachlac!

 

i nie chodzi juz o to, ze nas-facetow zabraknie... nie zal mi facetow...

nie jest mi zal dziewczyn/kobiet z tego powodu, ze beda sie rozmnazac uzywajac jakichs tam wyszukanych metod... zal mi ich, bo beda zyc bez nas... nie jestem jakims tam zadufanym w sobie samcem, ale uwazam, ze kazda dziewczyna/kobieta potrzebuje chlopaka/mezczyzny...

 

z artykulu nie bije zaden pesymizm (chyba powinien) i o dziwo nie porusza on zadnych sfer uczuciowych... :(

 

napiszcie cos o tym, wiem, ze to dopiero za 5tys pokolen, ale nie bagatelizujmy tego problemu piszac "naszego pokolenia to nie dotyczy", tylko potraktujmy to na serio i napiszmy to, co na prawde czujemy ;]

hmmm....gdzieś 2 miechy temu pipsałem o tym samym :)

 

BTW:Kobieta to stworzenie boże, powinno stać w oborze :lol: To taki żarcik Miope bez urazy ofkorz.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i kobiety beda sie zadowalac marchewkami, ogorkami i innymi warzywami... ewentualnie jakimis zdobyczami ero-tehnologii...

Skończy sie na tym że później odhibernuja takich dwóch samców ....... :twisted: :twisted: :twisted: ........

"Wam sie w głowach po<span style="color:red;">[ciach!]</span>l...... boście chłopa dawno nie miały....." :twisted: :twisted:

I film stanie sie rzeczywistościa :)))) Zgłaszam sie na ochotnika. :) Jak sie obudze to beda athlony 3200 THZ :) wogóle komutery kwantowe :). Jakie miałbym zaległości w grach oj wole nei myśleć co miałbym zrobić zaczynajac gre od NFS 23339349443 high steaks 1350 :) LOOOOOOOL czy Quake 20000689 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarty zartami, ale gatunek meski stoi w obliczu zaglady :P

 

z drugiej strony, autorka wymienia SAME wady mezczyzn, ale chyba zapomniala, ze wielcy MYSLICIELE, WYNALAZCY i INTELEKTUALISCI, POECI byli wlasnie MEZCZYZNAMI (Izaak Newton, Albert Einstein, Alfred Nobel, Zygmunt Freud, Karol Darwin, Niels Bohr, Galileusz, Archimedes, Pitagoras, Johannes Kepler, Mikolaj Kopernik, Ludwik Pasteur, Michael Faraday, Ludwig Boltzmann, Carl Gauss, James Watson, John Bardeen, Konrad Lorenz, Edward Wilson, Alexander Fleming, Wilhelm Wundt oraz Mozart, Beethoven, Chopin, Vivaldi, Verdi, Goethe, Mickiewicz, Slowacki, Norwid itp - przeciez to wszyscy geniusze, kobiet bylo ZDECYWOWANIE MNIEJ!)

 

ja juz ostyglem i podchodze do tego artykulu z duzym dystansem...

ale zagrozenie jako takie istnieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, ratHUNTER, przecież powszechnie wiadomo, że Kopernik była kobietą. ;) A na poważnie: niby jak kobiety miały być intelektualistami i wynalazcami, jak przez wieki całe nie pozwalano im się uczyć, a takie, które ten zakaz łamały palono na stosie na przykład albo co najmniej wydziedziczano (wyrzekano się ich) i skazywano na społeczny ostracyzm.

 

Nie chodzi tu o to czy popieram ten tekst czy traktuje go powaznie czy nie, sama wiadomosc traktuje dosc obojetnie, stwierdzam ze to co mowia genetycy z uniwersytetu jest mozliwe, niewykluczone, to nie jest zdanie jednego czlowieka lecz wielu uczonych, w stanach juz to sie dzieje, kobiety fakt faktem maja wiecej cech pozytywnych od meskich i na dodatek mniej negatywnych. Juz sam seks wiele mowi, mezczyzna nie zawsze jest gotow, kobieta zawsze, mezczyzna osiaga przyjemnosc raz kobieta moze wiele razy.

Ciekawe stwierdzenie, bardzo ciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie bagatelizujmy tego problemu piszac "naszego pokolenia to nie dotyczy", tylko potraktujmy to na serio i napiszmy to, co na prawde czujemy

napisales, ze jest to dla Ciebie problemem, natomiast mnie to raczej nie wzrusza i moze stad ta roznica miedzy naszym rozumowaniem, z tego co napisales prosty wniosek ze sam dobrze wiesz ze tak wlasnie jest bo inaczej nie traktowalbys tego jako problem, lecz drobiazg :wink:

 

kolejna sprawa, tak jak pisalem: nie przypisuje sobie wielkiej roli w zyciu kobiet

Jesli nie przypisujesz sobie wielkiej roli w zyciu kobiet to dlaczego stanowi to problem dla Ciebie? :?: :idea:

 

Ludzie zbyt przejmuja sie wszystkim, soba, zyciem, smiercia, zyciem po smierci smiercia po zyciu po smierci :lol: :lol: :lol: itd itd, takie tematy sa wybitnym tego przykladem, tymczasem prawda jest taka ze wszystko ma swoj poczatek i koniec, nawet slonca wygasna, ludzkosc przestanie istniec, to wszystko na prawde nie ma znaczenia poniewaz cytatem z matrixa powiem - jest to nieuchronne, nasze zycie to zaledwie kilkadziesiat lat, powinnismy je spedzic szczesliwie i glownie na tym sie skupic bo nic innego zrobic nie mozemy...

 

Natomiast o kobietach - fakty mowia same za siebie i powiedzialbym dokladnie to samo i bez tego tematu gdyby mnie ktos spytal o zdanie, bo tak wlasnie uwazam, to wszystko jest logiczne a nie jakies mierzenie jedna miara, stereotypizacja itd itd takie teksty to jest obrona bez argumentow, zupelnie jak tam w odpowiedziach, wypowiada sie pare dziewczyn i 1000 zatrwozonych wystraszonych facetow, w wiekszosci piszac glupie i czesto wulgarne uwagi, ktorych jedynym argumentem jest ze jakas dziewczyna zrobila blad i teksty w stylu "baby do garow" :wink: to tylko podkresla meskie slabosci. Z tego po raz kolejny widac ze kobietom nawet nie zalezy by byc na topie, ich umysl jest zupelnie inaczej stworzony juz przez sama natute, zalezy im na innych rzeczach, najczesciej kobiety nie wzbijaja sie na sile do wladzy, nie sa tak chciwe, nie chca rzadzic itd itp.

 

Zwroc uwage na wypowiedz geja, ktorego slowa moga byc cenne jako bezstronnego swiadka - napisal:

 

U kobiet najbardziej cenię to, że bardziej lubią i szanują gejów, niż faceci. A przecież my też jesteśmy 100 % facetami i do tego mamy uczucia- potrafimy kochać bardziej niż heterycy. Niech żyją kobiety, które lubia nas gejów !

i to prawda, kobiety sa znacznie bardziej wyrozumiale, nie tylko w stosunku do gejow ale wszystkiego (ja sam nie cierpie gejow, po prostu sie ich brzydze wiec prosze bez glupich komentarzy), pisze to tylko jako argument.

 

a co do "moralnosci" kobiet to polecam prace pani Karen Horney, ktora wnikliwie bada psychike kobiet i wyciaga z tego (wedlug mnie) prawidlowe wnioski...

przebadaj wnikliwie psychike i "moralnosc" mezczyzn, najpierw piszesz o wielkich mezczyznach odkrywcach a pozniej podajesz jako wzor prace pani Karen Horney, :?: :idea: :?: przeciez nie uwazasz kobiety za geniuszki :?: ... moralnosc to wzgledne pojecie, swiat nie zostal stworzony po to by byl moralny a jedynie my tak chcemy. Moralnosc nie ma nic do rzeczy...

 

Generalnie zrelaksuj sie ja to traktuje jak ciekawy temat do rozmowy i nic wiecej, mozesz mi wierzyc ze jakkolwiek bedzie, to bedzie dobrze! :lol: :lol: no i pytaj zainteresowanych co o tym mysla, kobiet - samemu zawsze latwo wszystko ocenic w meskim gronie, moze by tak spytac co one mysla na ten temat? :lol:

 

ze wielcy MYSLICIELE, WYNALAZCY i INTELEKTUALISCI, POECI byli wlasnie MEZCZYZNAMI

Jest na to prosta odpowiedz - to jak traktowali mezczyzni kobiety... kiedys tak samo traktowali biali murzynow, czy indian, murzynow tez nie masz wynalazcow i co? a nagle jak sie skonczyly czasy rasizmu sa swietni w sporcie, muzyce i wielu innych dziedzinach itd itd... mowisz ze nie ma kobiet wynalazcow, a czy masz kobiety w kosciolach? masz kobiety ksiezy? jak myslisz dlaczego? przeciez Bog nigdzie nie powiedzial ze kobiecie nie wolno byc ksiedzem, tymczasem czytamy w wiadomosciach jeden ksiadz pedofil, drugi pedofil... kobiecie zabronila tego meska czesc kosciola... zupelnie jak np kiedys nie wolno bylo byc kobiecie taksowkarka, prowadzic autobusu itd itp, my dopiero wchodzimy w epoke kiedy kobiety zaczynaja "lapac powietrze"... mezczyzni od wiekow pilnowali tego aby kobieta sie nie wybila, bo bylo to w jego interesie, pan domu mial najlepiej, kobieta prala, czyscila, gotowala, prowadzila gospodarstwo, dopiero ostatnie czasy rownosci przynosza zmiany i od razu pojawiaja sie kobiety, przyklad chociazby Curie Sklodowska, jednakze nie ma co patrzec wstecz skoro swiat nawet teraz jest jeszcze bardzo meski, jesli szanse beda rowne wtedy zobaczymy, w Biblii tez nie masz zadnych kobiet to co nie bylo ich czy jak? (sa jedynie 1 na milion wyjatki, Maria, Ewa) to moze swieci byli tylko mezczyzni? niestety dzisiejsza rzeczywistosc pokazuje ze jest dokladnie odwrotnie, to wlasnie mezczyzni zawsze pokazywali sile, dominacje :wink:

 

daj spokoj z tymi listami myslicieli wynalazcow i intelektualistow, poetow lista samych mordercow od Kaina po Nerona, Heroda, Judasza az do Hitlera i Osamy jest 1000 razy dluzsza niz lista wszystkich utalentowanych mezczyzn na swiecie, widziales kiedys pobitego mezczyzne przez zone? widziales kiedys mezczyzne zgwalconego przez kobiete? widziales kiedys zwloki poszatkowane przez kobiete? widziales nawalona kobiete wracajaca do domu? pewnie ze jak poszukasz znajdziesz po jednej, ale facetow znajdziesz tysiace...

 

Mezczyzna zawsze byl silniejszy i zawsze to wykorzystywal, czasy sie zmienily i juz nie moze wykorzystywac tej przewagi, przynajmniej prawnie...

 

Jak wiec powiedzialem nie wierze ze mezczyzna zniknie calkiem i tu nawet nie ma co o tym myslec bo tak nie bedzie, nawet same kobiety do tego nie dopuszcza :wink: , po prostu swiat powoli stanie sie bardziej przychylny kobietom niz byl dotad, bardziej otwarty. A ze mezczyzn bedzie mniej to wlasnie dobrze dla nas, wiekszy wybor wsrod kobiet, zas zmartwienie dla kobiet bo beda mialy mniejszy wybor wsrod mezczyzn.

Moim zdaniem niesie to bardzo duzo pozytywnych stron wlasnie dla samych mezczyzn. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, panie mrtnt, moge sie z Toba zgodzic, bo najwyrazniej masz spokojne podworko pod domem :)

u mnie podworko tez bylo kiedys fajne i kulturalne, ale do czasu, kiedy pojawily sie dziewczyny... :) i byly to tego typu dziewczyny, o jakich juz wczesniej pisalem - czyli samo nieszczescie :) jezeli mnie zdarza sie raz na jakis czas przeklac, to u nich bluzgi to co najmniej znaki przestankowe :)

no i nie mowiac juz o flirtach, grach na 4 fronty, wynikajacych z tego podzialach na grupy, zadymach itp... wszystko przez baby :)

w takim ukladzie mozna rozpatrywac mozliwosc obciecia jaj i wydluzenia sobie zycia o 30lat :)

 

na koniec swiete zdanie: "jak s.u.k.a nie da, to pies nie wezmie" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszlo mi do glowy jeszcze kilka aspektow swiata bez facetow...

skoro nas nie bedzie, to wszedzie, gdzie sie kobieta nie spojrzy, beda inne kobiety, czy to TV, internet, czasopisma, zenski glos w radiu (jesli jeszcze takie media beda w ogole istnialy)...

bedziemy ogladani na archiwalnych tasmach, starych pismach itp itd...

babki beda sie malowaly nie po to, zeby sie podobac facetom, tylko innym babkom - o zgrozo!

 

znikna Ci pieknie faceci z okladek pism typu "playboy" i inszych... beda sie moze pojawiac w "watku wspomnien"...

 

wszystkie typowo-meskie prace beda musialy wykonywac kobiety - przeciez to wywola istny bunt! no przeciez ktos musi, a zadna chetna sie nie znajdzie do pracy na budowie! (chyba, ze domy beda sie budowaly same)

 

utopia czy apokalipsa ?

 

daje sobie reke uciac, ze po jakims czasie zostaniemy przywroceni do zycia! oby nie w roli niewolnikow :D

 

to jednak wszystko zalezy od tego, czy tak naprawde wyginiemy... ja wierze, ze tak sie nie stanie... 125tys lat to kupa czasu, a zamiast prowadzic badania nad tym jak wyhodowac meska sperme moznaby sie zajac metodami reprodukcji chromosomu Y!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znikna Ci pieknie faceci z okladek pism typu "playboy"  i inszych... beda sie moze pojawiac w "watku wspomnien"...

 

wszystkie typowo-meskie prace beda musialy wykonywac kobiety - przeciez to wywola istny bunt! no przeciez ktos musi, a zadna chetna sie nie znajdzie do pracy na budowie! (chyba, ze domy beda sie budowaly same)

 

utopia czy apokalipsa ?

 

daje sobie reke uciac, ze po jakims czasie zostaniemy przywroceni do zycia! oby nie w roli niewolnikow :D

 

to jednak wszystko zalezy od tego, czy tak naprawde wyginiemy... ja wierze, ze tak sie nie stanie... 125tys lat to kupa czasu, a zamiast prowadzic badania nad tym jak wyhodowac meska sperme  moznaby sie zajac metodami reprodukcji chromosomu Y!

Opowiadasz science fiction :wink: , utopia, apokalipsa, zejdz z oblokow na ziemie... 125 tysiecy lat? Ty sie martwisz o 125 tysiecy lat kiedy niepewne jest czy ludzie dotrwaja kolejnych 200... a w naturze czarna wdowa od wiekow zjada samca, u pszczol, mrowek tez rzadza "kobiety" itd itp :wink: , to co Ty mowisz o tym jak to bardzo kobiety sobie nie poradzilyby, jestes w bledzie, swiat po prostu bez mezczyzn dostosowal by sie do warunkow, to nie bylby nawet swiat kobiet bo kobieta bez mezczyzny przestalaby byc kobieta, byliby po prostu ludzie, kobieta w 4-5 pokoleniu bez mezczyzn mogla by pracowac na kazdej posadzie bez najmniejszego odczucia ze brakuje jej mezczyzn, bo po prostu ich by nie bylo, widzisz to tak jak gdybys zyl miliony lat temu i powiedzial ze swiat nie moze zyc bez dinozaurow, tak samo nie potrafilbys sobie wyobrazic zycia np bez komputerow, wez np teraz zostaw cala technike i zyj, nie graj nie ogladaj TV nie wchodz na forum, nie czytaj gazet, przeciez kazdy czlowiek tak kiedys zyl, wyobrazasz sobie? nie a dlaczego? bo zyjesz w tak i dlatego ludzka wyobraznia dziala w sposob ograniczony :!: :lol: nie wyobrazasz sobie nawet znikniecia ludzkich wynalazkow :wink: uzasadnianie potrzeby istnienia jest oczywiste poniewaz sama natura obdarzyla kazda istote instynktem przetrwania, losy swiata potocza sie tak jak zaplanowala to natura, tylko nam sie wydaje ze ja wyprzedzamy ale to zludzenie. Ty mowisz o tym ze kobieta sobie nie poradzi w kopalni, nie martw sie jeszcze troche i w ogole ludzi zastapia roboty i nic od tego nie odwiedzie, powinenes sie tym martwic bardziej, skonczeniem zloz, wegiel sie skonczy, ropa sie skonczy i to tez jest nieuchronne, nieuchronne tez jest przeludnienie, jak wiec widzisz wszystko moze sie skonczyc i zostac zastapione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...