Skocz do zawartości
Popixs

CFD GPU rev 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Copperfield GPU - Piekna robota! Naprawde cena troche wysoka, ale jest chyba tego wart.

 

BTW popixs: dalej masz zamiar olewać swoich klientów? Czy moze odpiszesz mi moze na gadu albo mail'a? Wiesz 43 - 56 Stopni C, przy ph 802 i chevette to jednak na tym twoim "genialnym " urielu troche duzo... Aha... i jeszcze jedno - na stronce jest napisane ze w komplecie pelny zestaw srub mocujacych, podkladek, itp. Spoko. Tylko zamien te cztery nakretki proste 4mm (do dokrecania bloku) na 4 nakretki motylkowe, co? to naprawde usprawni montaz bloku, etc.

 

PS te bloki dla klientów z sieci moglbys wykonywac i wykańczać tak samo porządnie jak te które widzialem w proline. Ze co - klient z net'u - klient gorszy? I nie zaklejaj spodu tą szarą tasmą do pakowania - zwykla folia kuchenna sprawdzi sie lepiej, a ni8e bedzie trzeba potem spędzać pół godziny z watą i rozpuszczalnikiem, zeby pozbyc sie tego zasr... kleju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drugim zdjeciu cos mi nie pasuje. Blok chyba nie jest przykrecony do karty, pozatym otwor w bloku nie wypada dokladnie nad otworem w karcie. Jestes pewny ze to wersja dla Radeona?

zdjecia byly na szybko, wiec mozliwe ze sie top troche przesunal, bo zaiste przykrecony nie byl. W kazdym razie pasuje na radeony :wink:

 

UDPATE:

TAA, zdecydowanie sie przesunal :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Copperfield GPU - Piekna robota! Naprawde cena troche wysoka, ale jest chyba tego wart. 

 

BTW popixs: dalej masz zamiar olewać swoich klientów? Czy moze odpiszesz mi moze na gadu albo mail'a? Wiesz 43 - 56 Stopni C, przy ph 802 i chevette to jednak na tym twoim "genialnym " urielu troche duzo... Aha... i jeszcze jedno - na stronce jest napisane ze w komplecie pelny zestaw srub mocujacych, podkladek, itp. Spoko. Tylko zamien te cztery nakretki proste 4mm (do dokrecania bloku) na 4 nakretki motylkowe, co? to naprawde usprawni montaz bloku, etc. 

 

PS te bloki dla klientów z sieci moglbys wykonywac i wykańczać tak samo porządnie jak te które widzialem w proline. Ze co - klient z net'u - klient gorszy? I nie zaklejaj spodu tą szarą tasmą do pakowania - zwykla folia kuchenna sprawdzi sie lepiej, a ni8e bedzie trzeba potem spędzać pół godziny z watą i rozpuszczalnikiem, zeby pozbyc sie tego zasr... kleju.

Blok masz zle przykrecony a co do tego kleju z tasmy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Copperfield GPU - Piekna robota! Naprawde cena troche wysoka, ale jest chyba tego wart. 

 

BTW popixs: dalej masz zamiar olewać swoich klientów? Czy moze odpiszesz mi moze na gadu albo mail'a? Wiesz 43 - 56 Stopni C, przy ph 802 i chevette to jednak na tym twoim "genialnym " urielu troche duzo... Aha... i jeszcze jedno - na stronce jest napisane ze w komplecie pelny zestaw srub mocujacych, podkladek, itp. Spoko. Tylko zamien te cztery nakretki proste 4mm (do dokrecania bloku) na 4 nakretki motylkowe, co? to naprawde usprawni montaz bloku, etc. 

 

PS te bloki dla klientów z sieci moglbys wykonywac i wykańczać tak samo porządnie jak te które widzialem w proline. Ze co - klient z net'u - klient gorszy? I nie zaklejaj spodu tą szarą tasmą do pakowania - zwykla folia kuchenna sprawdzi sie lepiej, a ni8e bedzie trzeba potem spędzać pół godziny z watą i rozpuszczalnikiem, zeby pozbyc sie tego zasr... kleju.

 

wpadles na pomysl ze motylki z niektorymi zlaczkami sie gryzą i nie wejda? stad wlasnie nakretki z kolnierzem ktore latwo dokrecic recznie.

 

tasma - zazwyczaj nie ma problemow z odklejaniem, bez niej po podrozy nasz kochana poczta (ktora notorycznie lamie nam kolnierze w zlaczkach mimo 3krotnego owinieca folia ochronna) spod bloku bylby pewnie plesnia nawet pokryty, rownie dobrze moge wysylac bloki upsem, ale znajda sie chetni?!

 

 

wogole co do twojego posta to jakies dziecinne rzucanie sie, juz ci 2krotnie odpowiedzialem co powinienes zrobic, po ostatnim mailu sam nie odpowiedziales i jeszcze masz jakies pretensje, wystarczylo napisac jeszcze raz na maila jesli nie czules sie usatysfakcjonowany i poprosic o wiecej rad, zaden problem, ale zapewne lepiej krzyczec :?

 

napisz do mnie na maila to porozmawiamy jak ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiencie sobie server, bo tej waszej strony to juz sie nie da normalnie ogladac. Nawet modem 33kbs by sie marnowal przy takim transferze.

nic mi o tym nie mow kuba :evil:

 

 

przeprowadzka na dobry serwer bedzie, ale jak na niego zapracujemy, czyli w przyszlym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz 43 - 56 Stopni C, przy ph 802 i chevette to jednak na tym twoim "genialnym " urielu troche duzo...

Na 100% źle zamocowałeś blok. Mam ten sam blok i mam temp w stresie około 35 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz 43 - 56 Stopni C, przy ph 802 i chevette to jednak na tym twoim "genialnym " urielu troche duzo

Prawdopodobnie zle blok zalozyles. Jaka pasta, jaki procek?

 

I nie zaklejaj spodu tą szarą tasmą do pakowania - zwykla folia kuchenna sprawdzi sie lepiej, a ni8e bedzie trzeba potem spędzać pół godziny z watą i rozpuszczalnikiem, zeby pozbyc sie tego zasr... kleju.

Nie wiem jakiej teraz Popix uzywa tasmy, ale ja ogolnie bylem z niej zadowolony. Nic sie nie kleilo, zadnych sladow na bloku nie zostawila, a funkcje jednak pelni dosyc wazna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. a mnie trapi ciagle to samo pytanie.

dlaczego blok jest zwrocony zlaczkami w strone mobo? przeciez powinny isc na zew.

 

reply pls

Blok jest zwrocony (jak na zdjeciu) w strone wolnego rogu karty. Tzn patrzac na bude od gory, majac przedni panel z przodu, blok jest zwrocony w prawy rog panelu.

 

gaz

 

calosc ma 29mm wysokosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: tasma: zwykla szra (dokł szro brązowa)tasma pakowa, ten brązowy klej lubi zostawac

 

Po drugie: przykrecony byl dobrze, sprawdzalem z 10 razy, pasta AS3

 

a co tym chlodziles? tu: 217x11.5 2.06V

 

Po trzecie: nie sądzę zeby to byla wina bloku - konstrukcja wydaje sie byc dosyc dobra - najprawdopodobniej te zlaczki skrecane stawiają za duze opory i poza tym musialem wc postawic przez nie na wezszym wezu...

 

Popixs: to sprawdz moze maila, zaraz do ciebie napisze.

 

PS Sorry, ze to tak głupio wyszlo, ale jakos tak poczułem sie ignorowany...

 

PS2 A CFD to firma OK - witch wczoraj przegadal ze mną detale zlaczek do ok 2:45 AM. Dzieki wielkie za pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Sorry, ze to tak głupio wyszlo, ale jakos tak poczułem sie ignorowany...

 

PS2 A CFD to firma OK - witch wczoraj przegadal ze mną detale zlaczek do ok 2:45 AM. Dzieki wielkie za pomoc !

staramy sie, a jak to ze staraniamy bywa, czasem nie wychodzi :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drugim zdjeciu cos mi nie pasuje. Blok chyba nie jest przykrecony do karty, pozatym otwor w bloku nie wypada dokladnie nad otworem w karcie. Jestes pewny ze to wersja dla Radeona?

Tak WRX, pasuje :lol: Dzis go przykrecilem. Bloczek jest jednym slowem odjechany w kosmos :twisted: Jak odpale ukladzik to zdam relacje. Z rownoleglymi wylotami tez pasuje (wtedy jest przykrecany od drugiej strony). Na zdjeciu pewnie jest jakies zludzenie optyczne, przez duzy n (wspolczynnik zalamania swiatla) plexi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez jest atira radeon  ?!

 

wystarczy wejsc na

 

http://www.overcooled.com/shop/index.php?cPath=28_26

 

tam jest napisane all

 

 

chyba ze chcesz do pawnee zamontowac kolanka, ale to juz byl by niezly  :lol:  nawet mi to do glowy nie przyszlo

Nie, nie, nie o to mi chodziło

 

Taki Pawnee z wyprowadzeniami z boku bloczku (tak jak jest teraz) ale po przykręceniu do ATI z wyprowadzeniami skierowanymi w górę a nie w bok karty jak jest teraz-przynajmniej w moim przypadku oszczędność slotów (Pawnee) i łatwość połączenia (bo w górę karty a nie gdzieś w bok)

 

Qrde, nie wiem czy jasno to opisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jaka jest roznica miedzy blokiem Popixs'a i Mate'a (poza cenowa oczywiscie). Czy nawet jezeli blok Popixs'a bedzie wydajnieszy to czy te pare stopni (o ile) na GPU lub NB duzo da na mozliwosci podkrecania???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez jest atira radeon  ?!

 

wystarczy wejsc na

 

http://www.overcooled.com/shop/index.php?cPath=28_26

 

tam jest napisane all

 

 

chyba ze chcesz do pawnee zamontowac kolanka, ale to juz byl by niezly  :lol:  nawet mi to do glowy nie przyszlo

Nie, nie, nie o to mi chodziło

 

Taki Pawnee z wyprowadzeniami z boku bloczku (tak jak jest teraz) ale po przykręceniu do ATI z wyprowadzeniami skierowanymi w górę a nie w bok karty jak jest teraz-przynajmniej w moim przypadku oszczędność slotów (Pawnee) i łatwość połączenia (bo w górę karty a nie gdzieś w bok)

 

Qrde, nie wiem czy jasno to opisałem

qmam, tyle ze tak jak jest teraz jest optymalnym rozwiazaniem ze wzgledu na to ze wylot przypuscmy z cpu spokojnie na tyle wyprofilujesz zeby wszedl w blok, a wyjscie moze isc i do gory (np rezerwuar; hdd) i na srodek (nb czy inny diabel) i na dol (pompka pojemnik czy cokolwiek), tak wiec narazie nie planujemy takiego rozwiazania, planujemy cos ciut innego, ale to jeszcze wstepny projekt tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sa szybkozlaczki skrecane firmy camozzi, niestety nie maja takowych na waz 12/16, max to 10/12. Maja inni, ale... nie polecam ;)

Hm a to szkoda...

 

Może ci przyda informacja, że kiedyś testowałem w pewnym sklepie

szybkozłączki bardzo podobne do tych camozzi, były na węże o średnicy

wewnętrznej 12 mm.. zewnętrzna to chyba 12.5 czy 13 (przy sobie miałem

kawałek węża 12/16, ciut brakowało do idalnego zacisku)

 

Ogólnie to były bardzo fajne szybkozłączki :)

 

Myślę, że chyba łatwiej będzie wybrać złączki choinkowe - łatwo

dobrać u węży odpowiednią średnicę wewnętrzną np. 12 mm, natomiast

zewnętrzną trudno, o czym dobitnie potwierdza szybkozłączka Sang - A :(

 

A te szybkozłączki jak działają i jak się nazywają?

 

http://www.linuxpl.com/~popixs/shop/images/3aqccw.jpg

 

Skęcasz i haki wbijają się w wąż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...