Skocz do zawartości
michael_21

Pro Evolution Soccer 3 / WE7 - patche i dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

GF 4 Ti 4200 lub Radeon 9600 są kartami na których PES3 śmiga w 60 fpsach bez żadnych zwolnień w polu karnym ; niestety ceny tychże kart zaczynają sie od 600pln w górę [ imho lepszą alternatywą jest kupno PlayStation2 - żadnych zwolnień ;) ] w przypadku gorszych kart vide GF 4 MX czy też Radeon 9200 gra będzie zwalniała i trzeba będzie uciekać się do sztuczek, aby czerpać przyjemność z gry; garść cennych porad pt."jak przyspieszyć PES3" znajdziecie na www.iss-online.glt.pl [moda proszę o nieusuwanie linka :wink: ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GF 4 Ti 4200 lub Radeon 9600 są kartami na których PES3 śmiga w 60 fpsach bez żadnych zwolnień w polu karnym ; niestety ceny tychże kart zaczynają sie od 600pln w górę [ imho lepszą alternatywą jest kupno PlayStation2 - żadnych zwolnień ;) ] w przypadku gorszych kart vide GF 4 MX czy też Radeon 9200 gra będzie zwalniała i trzeba będzie uciekać się do sztuczek, aby czerpać przyjemność z gry; garść cennych porad pt."jak przyspieszyć PES3" znajdziecie na www.iss-online.glt.pl [moda proszę o nieusuwanie linka  :wink: ]

Ja mam "gorsza" karte, a mimo to zadnych zwolnien nie mam. Podczas gry mam caly czas 60fps, a na replayach/podczas zbilizen ta twarze i takie tam 30 - 40fps, czyli gra sie megakomfortowo, a zadnych sztuczek nie stosuje (mam tylko pierwszego pacza + wolf paka)

 

BTW.

 

Jak zrobic dalekie wysokie podanie z pierwszej pilki (górkej), bo umiem tylko przyjac, podac z gówki, albo strzelic....

 

Ktoś wi czy sie pojawi/kiedy sie pojawi/ multiplayer ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam "gorsza" karte, a mimo to zadnych zwolnien nie mam.

a dokładniej :?: pes3 jest dośc chimeryczną grą, podaj nazwę karty, no i cały konfig twego sprzętu

 

Jak zrobic dalekie wysokie podanie z pierwszej pilki (górkej), bo umiem tylko przyjac, podac z gówki, albo strzelic....

naciśnij 'kółko' - tyle, że podanie raczej nie będzie supadokładne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy ktos posiadajac zainstalowna gre PES3 zmienial karte grafiki? Ja przesiadlem się z Radeona 9000pro (na ktorym wszytko chodzilo ok, wiec nie wiem skad wczesniejsze narzekania innych) na 9600XT od Sapphire'a i teraz rozegranie całego meczu jest prawie niemożliwością - gra po jakims czasie po prostu calkiem zwisa i zostaje tylko restart. Mam taka sytuacje zarowno na omegach jak i catalystach, a wczesniej ten problem nie wystepowal. Wie ktos moze czy ktorys patch z tego 'leczy' albo ma jakies inne zlote rady? Karta jest krecona - ale tylko pamieci z 600 ddr na 700 ddr jak w podpisie, ale inne gry, nawet dosc wymagajace - NFS:U czy Halo nie sprawiaja zadnych problemow mozna grac godziami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniewaz "woźny" Kucyk ;-) zamknal moj temat pytam sie wiec zgodnie z sugestia tu...

Mam z gra spore problemy... a wszystko przez te dodatki i patche... ale od poczatku:

1) gra bez patcha dziala tak sobie, m.in. zauwazalna jest pozioma linia (jak w demku)...

2) patch 1.02 - gra dziala niemal wysmienicie... niestety wystepuja bledy z koszulkami... (real madryt i inne kaszania sie - widze jakies male czesci golego ciala w koszulce carlosa i innych)

3) patch 1.03 - gra dziala powoli na powtorkach i innych wstawkach - problemy z koszulkami nie wystepuja

 

Sterowniki do karty 44.03 lub 45.23 (na obu sprawdzalem). Directx 9.0b, via in 4.41

 

na 45.23 chodzi najlepiej - a jak u Was? Moja karta to 4ti 4200 z 64MB nie krecona - zasilacz chief 360W

 

mam takze bledy z koszulkami - sami zobaczcie jak to tragicznie wyglada - http://dafury.webpark.pl/blad.jpg (w kazdej wersji - z latka 1.02/03 czy bez zawsze tak mam) stroje od wolfa - evolution 2.01, option file niezmieniony - moze to dlatego? Bede wdzieczny za wszelkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie lamerskie pytanko a mianowicie: kiedy jak bieglem wzdluz linii bocznej i bylem na wysokosci pola karnego chcialem dosrodkowac to pokazywal mi sie pasek mocy dosrodkowania, przeinstalowalem pesa i teraz tego paska nie ma tylko zawodnik sam dosrodkowuje do innego czesto nie do tego co ja bym chcial :( moje pytanko gdzie sie to zmienia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamietam, to obszar na polu karnym, w ktory trafia pilka po dosrodkowaniu wybierasz przez jedno lub kilkukrotne nacisniecie przyciku "kółko". Jedno "kółko" lub dwa albo trzy szybkie nacisniecia przycisku pod rzad decyduja o tym, czy podasz do napastnika w srodku pola karnego, czy tego, ktory stoi w polu najdalej albo najblizej od pilki w momencie podania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wiem mi chodzi tylko o moc podania jak sie naciska raz, wyskakiwal mi pasek mocy i mozna bylo mocno zagrac lub lzej tak jak przy strzale masz ( jak jestem w strefie srodkowej to mam ten pasek ale przy bramce juz nie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha to widocznie tak maja wszyscy a wtedy mialem jakiegos patcha albo juz sam nie wiem :) i jeszcze jedno pytanko czasami wlasnie jak wciskam dosrodkowanie ( 0 ) to zawodnik nie wiadomo czemu wcosfuje pilke do tylu tak jakby wrzucal tylko ze pilka leci do tylu od czego to zalezy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać że chyba nie gracię namiętnie w pes'a :) ależ da się dośrodkować z określoną siłą robisz to poprzeż przytrzymanie L1 i wtedy naciskasz guzik R3 ten co jest w analogu prawy i wtedy możesz dośrodkować z odpowiednią siła. L1 po to żeby górą a jak chcesz dołem to tylko R3. (jak dobrze pamiętam to R3 może inaczej się nazywał). powodzenia.

 

P.S. ja teraz czekam aż mi pada z reklamacji przyślą bo lewy analog nie działał poprawnie Logitech Dual Action :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam jeszcze jedno pytanko :) gdy wchodze do formacji i chce cos tam zmienic to jak klikne raz na strzalke w gore czy dol to mi czesto rpzeskakuje o kilka pozycji do szalu to doprowadza tez tak macie ?? i czy jest moze na to jakis patch ?? podczas meczu juz tego nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narescie mnie odbanowali :) thx i sorry za cracka

 

mila wiadomoosc dla graczy PES3 niedlugo ukaze sie patch z polska liga

bedzie on zawieral 14 naszych pierwszoligowcow a takze w innych klubach aktualne sklady no i oczywiscie dla kazdej reprezentacji i klubu orginalne stroje i wiele innych ciekawych rzeczy

nad patchem zasowamy zdrowo i sadze ze pod koniec lutego powinnien byc juz gotowy ,na stronce nasz ekipy polish evolution znajdziecie pierwwszych scrinow www.polevo.w.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, ze topik lekko zamarl, a w swiecie dodatkow do pes pojawilo sie spoooro ciekawych modyfikacji.

pierwsza duuuza modyfikacja okazal sie patch wendetty - wczesniej wydany na wersje konsolowa

Kilka dni temu informowaliśmy Was o wydaniu przez WEndettę patcha przeznaczonego dla WE7. Dzisiaj włoska ekipa wypuściła identyczny dodatek do PES3 PC - PES3 PC WENDETTA 2003-2004 EDITION.  

Pozwolę sobie przypomnieć co zawiera dzieło WEndetty:

-oryginalne stroje dla wszystkich reprezentacji i klubów,

-zaktualizowane składy na dzień 04.02.2004,

-nowe drużyny (szczegółów brak),

-wyedytowane flagi, nowe buty i piłki,

-oryginalne trykoty sędziowskie,

-zmodyfikowane stadiony z oryginalnymi standami reklamowymi, bannerami itp.,

-nowe menusy,

-uaktualnione callnames (wypowiadanie przez komentatora nazwiska gracza),

-nową muzykę,

-wieeelu nowych graczy w Lidze Mistrzów.

 

Ten patch wyróżnia się tym, iż waży 506MB (tak, to nie pomyłka), gdyż jest to kompletny plik data_x.afs. Wiąże się z tym fakt, że wszystkie dotychczas dokonane przez nas modyfikacje np. bandy, stadiony zostaną zastąpione przez dodatki WEndetty.

komentarz jest po WŁOSKU :!: :!:

w miedzy czasie wyszla juz poprawka do tego patcha - zajmuje ok. 20MB, oto co poprawia i zmienia latka:

- Wiele naprawionych, także zaktualizowanych strojów

- Dodane tłumaczenie opcji treningowych w grze

- Uaktualnione składy z dnia 15/2/2004

- Generalne poprawki w bazie danych

- Naprawione schematy drużyn

- Poprawione kołnierzyki, kolory i ich style

- Uaktualnione śpiewy

- Nowy stadion Sportingu

- Poprawki dokonane na niektórych stadionach

- Uaktualnione stroje 2d

- Nowe głosy podczas wypowiadania nazwisk graczy

- Nowe buty ( Predator Pulse )

- Poprawiony Id-Save

- Poprawiony harmonogram World Cup

a drugi dodatek to PES3/PCMegapatch UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Megapatch autorstwa ganxxxter'a. Wykorzystał on zlepek różnych patchów, dzięki czemu uzyskał coś co jest godne uwagi. Nie będe sie rozpisywał zobaczcie sami co ma do zaoferowania:

 

- Wszytkie drużyny z CHAMPIONS LEAGUE 2003/2004

- Wszytkie nazwiska zostrały poprawione

- Wszytkie transfery do 28/12/03

- Wszyscy klubowi zawodnicy wyglądają teraz bardziej realistycznie -> poprawiony wzrost, waga, styl fryzur, kolor włosów itd.

- Wszytkie twarze zawodników zostały podporządkowane do włąściwych zawodników ( około 200 orginalnych twarzy wygląda teraz znacznie realistycznie )

- Numerki drużyn ( numery na plecach zawodników ) wszytkich teamów zostały poprawione

- Teraz każdy zawodnik ma związane z własna osobą określone obuwie np. Vieira nosi

Supernova, Ashley Cole Adidas F-50 etc.

- Nie ma zawodników podwójnie umiejscowionych w grze

- Brak błędów z ID

- Poprawiony przynależność stadionów, każda drużyna gra teraz na stadionie, który znajduje się najbliżej macierzystego miasta;Master League odbywa się całkowicie w Europie / Tureckie drużyny grają w Niemczech (Olympiastadion)

- Formacje wszytkich drużyn zostały poprawione: Autorzy zdecydowali sie na nie zamieszczanie realistycznych taktyk, gdyż nie chciano doprowidzić do sytuacji, że super gwiazdy będą siedzieć na ławce jako zmiennicy

- Numerki na szortach został usunięte, gdyż numbers on the player's shorts removed

- Poprawione kolory w radarku [ plan boiska ]

- Poprawione kolory we wszytkich drużynach klubowych: teraz fani drużyn noszą barwy

swoich koszulek klubowych

- Wszytkie kluby, drużyny narodowe oraz stroje sędziów załączone

- Nowe rękawice bramkarskie, dołączone zgodnie z danymi teamami

- Poprawione nazy stadionów i nazwiska sędziów

-ulepszenie wszystkich europejskich stadionów znajdujących się w grze, wszystkie standy reklamowe Konami, WE, zostały zastąpione przez odpowiednie banery dla każdego obiektu, -9 różnych modeli butów: 4 z możliwością edycji, 5 bez możliwości edycji:Adidas Gun Metal Predators, Adidas Supernovas, Adidas Red Predators, Adidas F-50, Puma King Silver

- wszystkie napisy lub też obrazki WEFA w menu zostały zastąpione przez napisy UEFA

- menusy i scoreboard z Ligi Mistrzów,

-nowa piłka z Ligi Mistrzów,

-standy reklamowe z Ligi Mistrzów,

- nowa muzyka w tle: A little less conversation, Football's coming home, Samba de Janeiro, Carnaval de Paris, We will rock you zostały dodane do muzyki w menu, We are the Champions leci na stadionie oraz w menu po zwyciśkim meczu, Freestyler w czasie powtórek, wszystkie wrzucone motywy muzyczne mają jakość CD

-6 melodii odgrywanych po strzeleniu bramki: odgrywanych po strzeleniu bramki: Hey Baby, Tumbthumbing, I will survive, Carnaval de Paris, Samba de Janeiro, Song 2, są one puszczane po zdobyciu gola na poziomach od trzech gwiazdek wzwyż i to jednynie na niektórych stadionach

na "lomungtungu" umieszczone sa dwie wersje patcha... jedna - z roszerzeniem *.rar jest "skopana", druga ma rozszerzenie *.ace, wazy ok. 554MB (ta rar wazy 548!!) - sciagajcie wiec ta wieksza...

w tym dodatku komentarz jest po angielsku :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy problem z "przeskakiwanym menu" ktory u mnie wystepuje zostanie rozwiazany wraz z zainstalowaniem patcha? Mam nadzioeje ze tak, ale z drugiej strony - musze KUPIC ta gre :) Bo jak TERAZ zainstaluje patcha to moze byc cienko :) Ale oczywiscie nie chodzi o to ze mam pirata, skadze znooooowu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zavader... jezeli mowisz o tych patchach to po prostu "zapomnij", czyli nie wgrywaj tego "poprawionego" pliku pes3.exe, ktory znajduje sie w archiwum (gdy zastapilem poprzedni wlasnie zaczelo mi menu skakac i nie moglem wybrac np. kraju bo mi przeskakiwal...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciągam PES3/PCMegapatch UEFA CHAMPIONS LEAGUE i wołam do was o pomoc. Zna ktoś jakiś lepszy serwer, bo jest masakra. Transfer 3/4 kb/s, ściągnie mi się za 3 dni jak tak będzie szło... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciągam PES3/PCMegapatch UEFA CHAMPIONS LEAGUE i wołam do was o pomoc. Zna ktoś jakiś lepszy serwer, bo jest masakra. Transfer 3/4 kb/s, ściągnie mi się za 3 dni jak tak będzie szło...  :cry:

nie znam zadnego lepszego serwera... bo nie ma innych, na ktorych jest ten patch... anyway, nienarzekaj ja mam gorzej od ciebie, a na dodatek musze sciagac jeszcze raz, bo za pierwszym razem sciagnal uszkodzone archiwum - sciagalem 44 godziny :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktory patch polecacie na "czysta" wersje PES-a, oczywiscie byloby fajnie aby to byl jakis duzy pak a nie kilka malych, glownie chodzi mi o uaktualnienie (badz poprawa) nazwisk i twarzy, bajery typu buty, stadiony itp. sa mnie wazne (choc jakby cos sie zmienilo na lepsze byloby milo:)

za wszelka pomoc biG Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najepszy będzie The Wolf EPL&CL Final PES3 PC Patch tylko sam nie wiem skąd go zaciągnąć :cry:

 

A wogóle to wyszło WE7 na PC w Chinach 8)

Gra zawiera się na dwóch CD. Wymaganie takie same jak PES3.

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...