Skocz do zawartości
menelaos

Podkreciłem karte graficzną

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Ge Forca4 MX 420 i podkreciłem se go do 320/516. Dostałem 4100 punktuw w 3D MArku 2001. Narazie żadna gra mi sie nie tnie tylko są małe lagi na Half Life 2 :) może by go tak sprzedać, dołorzyć i Radka 9100 se kupic :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ugh, jaka ortografia.

 

Jeżeli kolega z karty zadowolony-> nie sprzedawać

Jeżeli niezadowolony-> sprzedać, acz: 9100 ciężko kupić, poza tym chyba już coś lepszego by wypadało.

 

BTW. na GF2MX400 robiłem 3600punktów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i jeszcze zapomniałem:

na przyszłość prosimy jakiś konkretniejszy tytuł, ten nic nie mówi.

Nie tylko tytuł ale cały topic nic nie wnosi. Przecież prawie każdy na tym forum na podkręconą grafę więc to żaden wyczyn :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i jeszcze zapomniałem:

na przyszłość prosimy jakiś konkretniejszy tytuł, ten nic nie mówi.

Nie tylko tytuł ale cały topic nic nie wnosi. Przecież prawie każdy na tym forum na podkręconą grafę więc to żaden wyczyn :?

Heh, z wypowiedzi wnoszę, że kolega młody i ma problemy z wysłowieniem się, ale zgaduję, że jemu bardziej chodzi o to, czy wrto tę kartę wymienić na coś lepszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno mlody i pewnie mysli ze za tego GF podkreconego wyrwiesz duzo wiecej i pare groszy dolozysz do Ati :wink: .

Mogles napisac czy podkreciles go w Win. czy zmieniles zegary w biosie.

A tak wogule topic nie na miejscu bardziej bym go widzial w Sprzedam lub Sprzet, z trescia GF4MX 420 320/516 sprzedam lub zamienie z doplata na Radona 9100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh właściwie to ja mu go podkrecałem :wink: (powerstrip) ,radiatorki takie miedziane małe z colermastera i wiatrak 80x80 wiejący na radiator ,tak udalo mi sie przerobic jego karte :D .Wynik z deczka mały ale gdybyście widzieli ten syf w windowsie :D .A nawet mi nic nie powiedzioł ze chce karta zmienić ,a to cep .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...