Skocz do zawartości
cih

AMD Athlon XP 2200+ już jest w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

AMD Athlon XP 2200+ jest juz w sprzedaży w naszym kraju tylko cena jak narazie zaporowa jak dla mnie ciekawe kiedy obniżka.

 

I ciekawe jak się krecą te procki sprzedawane w komputroniku ?

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=3366

 

Może ktoś z was juz go ma i podzieli się wrażeniami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czlowiek sie rozejrzy to moze go kupic juz od 1,5 miesiaca za cenke nico nizsza-1200zl.

Kreca sie slabo bo to pierwsze steppingi. Poczekajmy az AMD udoskonali proces produkcyjny. Oczywiscie az tak bajerancko jak Northwood-czyli 2,8GHz nie bedzie bo to nie ta architektura, ale pamietajmy ze 1MHz AXP>1MHz P4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czlowiek sie rozejrzy to moze go kupic juz od 1,5 miesiaca za cenke nico nizsza-1200zl. 

Kreca sie slabo bo to pierwsze steppingi. Poczekajmy az AMD udoskonali proces produkcyjny. Oczywiscie az tak bajerancko jak Northwood-czyli 2,8GHz nie bedzie bo to nie ta architektura, ale pamietajmy ze 1MHz AXP>1MHz P4.

Dokladnie :) Mam nadzieje ze pod koniec roku kupie tego proca :) zaraz po nowym Radku .

 

Pozdrawiam Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena nowosci, z czasem bedzie mozna go kupic za 400zl  :lol:

No to wole kupic P4 1.8 i krecic, krecic,krecic Jak wyjdzie Barton za 1000 zl najtanszy to ja P4 kupie za 400 zl Do tego jakas plyta z dual channel DDR (ponoc maja juz niedlugo sie pokazac) i bede happy.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie jak się przyjrzeć, to nawet ta cena nie jest taka zaporowa. W końcu to najnowszy procesor AMD i kosztuje ok. 1200zł . Najnowszy Intel 2,53 G kosztuje coś ze 3500, więc różnica jest spora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon XP 2200+ jest juz w sprzedaży w naszym kraju tylko cena jak narazie zaporowa jak dla mnie ciekawe kiedy obniżka.

I ciekawe jak się krecą te procki sprzedawane w komputroniku ?

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=3366

Może ktoś z was juz go ma i podzieli się wrażeniami :D

Ymm... ja tam chyba sobie poczekam do Barton'ów... no chyba że jakiś T-bred wpadnie mi okazyjnie w łapki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...