Skocz do zawartości
Warrior

Nforce driver remix

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwiek jak najbardziej ok, wiec nie wiem o co ci dokladnie chodzi :?:

IDE SW nie instalowalem (wcisnalem "no" podczas instalacji) i smigam na normalnych sterach do IDE - w Nero, i innych programach nie ma problemu

Przy moim dysku CPU utilization w HDTachu 2.70 na poziomie 11~14%

 

Jak zrobie sobie backup, to zainstaluje IDE SW i zobacze co/czy cos daja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a poweidzcie jak wypadaja one na tle normalnych sterow on NV. Obecnie smigam na 3.13 i nie widze zadnej roznicy w porownaniu do 2.03 :/ czy przesiadka na te remixy cos da i co??

na to pytanie ci nikt nie odpowie. u kazdego każde stery działają inaczej. u mnie np. 2.03 powodują trzaski w dzwiękach, a na 3.13 remixy jest ok. a u ciebie 2.03 działają ok. u mnie natomiast nie. i mozna takie rzeczy wymieniać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a poweidzcie jak wypadaja one na tle normalnych sterow on NV. Obecnie smigam na 3.13 i nie widze zadnej roznicy w porownaniu do 2.03 :/ czy przesiadka na te remixy cos da i co??

na to pytanie ci nikt nie odpowie. u kazdego każde stery działają inaczej. u mnie np. 2.03 powodują trzaski w dzwiękach, a na 3.13 remixy jest ok. a u ciebie 2.03 działają ok. u mnie natomiast nie. i mozna takie rzeczy wymieniać :)

Dokladnie :!: To mniej wiecej kwintesencja remixow - trzeba probowac samemu, bo dzialaja inaczej na kazdym kompie (niestety)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie to ja zadam pytanie troche z innej bajki a moze nie...

czy jest jakis sposob aby szybczej wykrywalo hdd podczas wlanczania kompa (ustawiony jako pierwszy bot inne sa wylaczone)??

u mnie na 3.13 z IDE SW trwa to kolo 5-7s,podczas gdy u kumpla na barracudzie IV po zmianie na owe 3.13 zajmuje ledwie 1s 8O

dodam ze na tych dolaczonych na kompakcie (chyba2.45) trwa to rownie dlugo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...