Skocz do zawartości
Milo

Driv3r

Rekomendowane odpowiedzi

To jest misja z autem-pułapką (poniżej 80km/h nie można zejść). Zaraz sprawdze.

 

 

=Edit=

 

Looool numeryczna mi się wyłączyła, dlatego nie działało >.>

Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk mi sie podoba strasznie, tak naprawde to graj MISJE a nie FREERIDE. LEPIEJ JEST.

MI SIE PODOBA BARDZIEJ NIZ VICE CITY.

1340698[/snapback]

weź z takimi radami, mam grać na siłe?

odnosze wrażenie, że niektórzy tak robią, bo przecież to driver no w drivera mam nie grać? :blink:

nie gram freeride, bo jak widze, że 10 tonowa ciężarówka odbija się od latarni niczym piłeczka pingpongowa od paletki to mi się odechciewa, gdzie tu przyjemność z freeride. Moje wszystkie spostrzeżenia są z trybu kampanii, tragedia, ta gra to jeden wielki bubel, nie mówie o grafie, bo jest do przełknięcia, ale o wszystkim co sie dzieje dookoła, jak Ci goście się poruszają, ten brak fizyki, no przecież siadłem dziś rano z bratem i mówie - włączymy drivera, spróbujmy zagrać i po 10 minutach płakaliśmy ze śmiechu - to ma być produkt godzien 2005 roku? to jakaś mega pomyłka, a jak twierdzisz, że to jest lepsze od VC to współczuje gustu...

Grając w tą grę czułem się jak betatester jakiegoś [ciach!]a... ehh, jestem załamany i ogromnie zawiedziony, przeszedłem oba drivery i wszystkie części GTA bo uwielbiam takie gry, ale na pewno nie będę grał w drivera 3 na siłe, bo się tak nazywa i jest kul f_cipe i trendi...

ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie poddaje. Nie przejde tej poj.....nej misji. Z cieżarówki wypadają beczki, a mój samochod to chyba wielki magnes, że wszystkie toczą sie w kierunku samochodu, po czym wybuchaja jak jestem w poblizu. I trzeba zatrzymac ta ciezarówke, o zajechaniu jej drogi ani zepchnieciu jej nie ma mowy bo ona waży chyba tyle co kula ziemska. Wiec pozostaje strzelac do niej z jakiejś pierdziawki zamiast z wyrzutni granatów którą mam zawsze przy sobie, a której akurat nieszczesliwym trafem na tą misję zapomniałem zabrać. Typ jedzie ze mna w samochodzie i trzyma karabin ale to ja do cholery musze prowadzic i jeszcze za tego trutnia strzelac. No i oczywiscie wlaczenie opcji "auto aim" nie zmienia tutaj kompletnie nic. Jak ktoś to przejdzie bez kodów to normalnie jest the beściak i moje wielkie congratsy. Ja zdaje sprzet, a jestem wytrwaly. Gra ma bawić, a nie wpieniać. End of drajwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh qrna! rzeczywiscie ta gra wyglada jakby byla skonczona na poziomie 75%. jest tak niedopracowana i ma tyle bugow ze glowa mala. przykladow takich jak np kucyk napisal moznaby pisac i pisac. ja sobie gralem w wolnych chwilach bo i tak nie bylo co robic. odkrylem sobie nawet 3cie miasto Istanbul.. no ale dzis to juz nie wytrzymalem nerwowo. Mialem za zadanie w ciagu 2,5 min zatrzymac (poprzez ostrzeliwanie) samochod ciezarowy z ktorego ktos wyrzucal wybuchajace beczki. Podchodzilem do tej misji a z 15 razy moze. Wogole jest bezsensowne by ciezarowka wypelniona beczkami nie mogla zostac dogoniona przez super szybkie cabrio. nie mam pytan! w koncu nie wytrzymalem -

:arrow: QUIT GAME :arrow: UNINSTALL :arrow: del save's

ja nie wiem co za barany robily ta gre, jak dla mnie KANDYDAT na MEGA QPE roku 2005!

 

GRAFIKA: 1/5

DZWIEK: 1/5

AI: 0/5 !!!

GRYWALNOSC 1/5

OGOLNE WRAZENIA: 1/5

 

....do [gluteus maximus] z takim czyms!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram jedynie dlatego, że chce odblokować 3 miasto...

 

Fajnie, że zwykły samochód, którym jedzie przeciwnik jest zawsze szybszy od zajebisto-ql-&-trendy sportowego wózka. Ciekawi mnie czy wogóle ktoś prowadził beta testy... A może to jest open beta (alpha :lol:) ^_^ :ph34r: :blink: :wacko:

 

:ploom:

 

//not funny joke >.>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już przestałem wierzyć że to beta jest a w sklepach będzie cód miód. Przecież w stanach gierka jest już od jakiegoś czasu jest w sklepach. Z drugiej strony to nie możliwe jest że Atari pozwoliłoby wypuścić takiego gniota do sprzedaży przecież ta gierka to ponoć jedna z najdroższych gier w historii. Więc jeśli to jest finalna sklepowa wersja (ta opisana na forum) to Atari zbankrutuje ja raczej po tych komętarzach tego nie kupię.

 

A teraz niech ktoś doda mi otuchy i napisze choć jeden pozytywny post o tej gierce przecież nie możliwe że wszystko w niej zwalili coś musi być dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Witam

 

Sprzęt mam jaki mam (do najgorszych nie nalezy), Driv3ra mam a gra chodzi na tym sprzęcie jakby nie mogła...

 

nie sa to tradycyjne "skoki" lecz takie zacięcia i po paru sekundach pojawienie sie w innym miejscu...

 

probowalem na high na medium i na wszystko off...

 

Jest to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdziesik demko tego niby gniota ?

Az nie moge uwierzyc, ze tak slaba jest.

1341796[/snapback]

Nie ma demka i BARDZO DOBRZE !!!

Kaeres - uwierz, mówie Ci, to co prezentuje się na ekranie to tragedia... :mur:

Nawet w "dobrej grze" za 9.99 nie poleciłbym nikomu, aby to kupił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdziesik demko tego niby gniota ?

Az nie moge uwierzyc, ze tak slaba jest.

1341796[/snapback]

Zeby zagrac musisz sobie 'kupic' jak koledzy.

A co do gry to [ciach!]a kradna i jeszcze nazekaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EJ Ludzie powiedzcie mi o co chodzi. RAz gram i migały mi paski czarne na samochodach i ludziach. POzniej tego nie mialem. Czemu tak nagle zniknęło?

Czy to wina karty graficznej? czy coś się skopało chwilowo w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EJ Ludzie powiedzcie mi o co chodzi. RAz gram i migały mi paski czarne na samochodach i ludziach. POzniej tego nie mialem. Czemu tak nagle zniknęło?

Czy to wina karty graficznej? czy coś się skopało chwilowo w grze?

1341984[/snapback]

Ojej człowieku w tej grze co chwile coś miga. Jak Ci przestało to się ciesz, a nie zadawaj w kółko tego samego pytania. Na pewno nie jest to powod zeby się niepokoić, że masz zepsutą karte graficzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpalilem ta gre doslownie na 5 minut i zaraz ja odinstalowalem.

Reflection sie chyba nie postaral albo ta gra miala byc tylko na PSX i przez wielka pomyłke wyszla na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta to to raczej nie jest ,takie kulawe czasy że teraz wypuszczajątakie niedorobione gry , Brothers in Arms też miało być przełomem ,a jest jakie jest

równie niedopracowane jak DRIVER3 ,ludzie ten świat idzie ku upadkowi :/

Dlatego producenci obydwu gier nie wypuscili DEM'ek bo jak by ludziska zagrali w demo to by tego prawie nikt nie kupił za 50 USD ! ! !

proste NIE ???

 

 

Tak czy siak Driver3 posiada podrasowana w stosunku do GTA3 VC grafe

widać lepszą wodę i efekty Shaderów ( odblaski )

Jak by tak połączyć obie gry ,dopracować to był by 100% HIT

w ogóle tego typu gry to przyszłosć , czujecie to ..........

Virtualnie żyjące miasto

Napady Strzelaniny

Wysćigi ,pościgi

dodać do tego elementy gry FPP i mamy zarąbistą grę

Future of games ;)

 

Tylko dobrych programistówe/coderów BRAK :(

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na oficjalnej stronce Drivera 3 jest napisane ze niedlugo bedzie demo na PC i wtedy sie okaze czy ta wersja co my mamy to beta czy finalna wersja !! jezeli sie okaze ze czesc bledow jest poprawiona w demie to sie nie bede mogl doczekac finalnej wersji a jesli nie to chyba nic nie pozostanie jak pograc z nudow w sapera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie mam tej niby Bety na swym kompie

ale z tego co widziałem u kumpla to gra wygląda na produkt finalny

trudno mi coś wiecej powiedzieć ,fakt trza poczekać aż będzie

oficjalna wersja gry a nie jakis wyciek czy cuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:x zabrakło mi słow, ściągałem to gierke 3 dni :( czytalem wszystkie posty, opinie negatywne, mowie "wale to, sprobuje, chociaz bede pewny ze maja racje... oni czesto sie myla" no i wchodze... przy instalacji 2 bledy mi wywalilo :) ale looz... odpalam gre....patrze... menu ciekawe... no to walne na free ride... jak wlaczylem na free ride... poprobowalem bryczki... tak wylaczylem... jestem zawiedziony na calej lini :(( jedynie co obleci w tej gierce to burn out ~~ podoba mi sie ten pisk... ktos wie jak sie wchodzi na motorze na jedno kolo albo cos ? albo jak sie strzela z samochodu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:x zabrakło mi słow, ściągałem to gierke 3 dni :( czytalem wszystkie posty, opinie negatywne, mowie "wale to, sprobuje, chociaz bede pewny ze maja racje... oni czesto sie myla" no i wchodze... przy instalacji 2 bledy mi wywalilo :) ale looz... odpalam gre....patrze... menu ciekawe... no to walne na free ride... jak wlaczylem na free ride... poprobowalem bryczki... tak wylaczylem... jestem zawiedziony na calej lini :(( jedynie co obleci w tej gierce to burn out ~~ podoba mi sie ten pisk... ktos wie jak sie wchodzi na motorze na jedno kolo albo cos ? albo jak sie strzela z samochodu ?

1343022[/snapback]

tydzien odpoczynku za "sciaganie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ludzie co wy tu piszecie ,za bzdury o jakimś ściąganiu

Gry niestety jeszcze nie ma w polskich sklepach :/

 

A co do samej gry to właśnie byłem na stronie producenta

od 18 Marca można Ją juz zamawiać przez neta

i nie ma co przesadzać ,na zachodnich sajtach wcale jej tak nie oczerniają

powiedzmy że to gra średnia klasa ,a jeśli naprawdę ma tyle błędów

co niektórzy piszą to naprawdę przegiecie

 

Trza poczekać na DEMO it's coming Soon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem singla - poprostu jedynym słowem jak to powiedzał kucyk - LOL :D

 

Misja z "beczkową ciężarkówą" u mnie nie była taka trudna :D Z jakieś 15 razy do niej podchodziłem ;] Najlepszy jest ostatni boss - Jeryho. Stanęłem za kontenerem na śmieci i mnie nie widział :] I tak zabiłem go za 1 razem :D

 

To nie może być beta - tyle błędów nikt nie jest w stanie naprawić, a co dopiero wykryć... A nawet jak zrobią demo - to mogą je odpicować tak, że gry niepoznamy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... dokladnie. Wyjąłeś mi to z ust. Zagrałem w to cos 5 minutek u juz mi styknie. Szczególnie poraziła mnie opcja advanced shaders (lol), zresztą obadajcie zdjęcie poniżej (zwróćcie uwage na odbicia budynków na opone) - no comment :P

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie poddaje. Nie przejde tej poj.....nej misji. Z cieżarówki wypadają beczki, a mój samochod to chyba wielki magnes, że wszystkie toczą sie w kierunku samochodu, po czym wybuchaja jak jestem w poblizu. I trzeba zatrzymac ta ciezarówke, o zajechaniu jej drogi ani zepchnieciu jej nie ma mowy bo ona waży chyba tyle co kula ziemska. Wiec pozostaje strzelac do niej z jakiejś pierdziawki zamiast z wyrzutni granatów którą mam zawsze przy sobie, a której akurat nieszczesliwym trafem na tą misję zapomniałem zabrać. Typ jedzie ze mna w samochodzie i trzyma karabin ale to ja do cholery musze prowadzic i jeszcze za tego trutnia strzelac. No i oczywiscie wlaczenie opcji "auto aim" nie zmienia tutaj kompletnie nic. Jak ktoś to przejdzie bez kodów to normalnie jest the beściak i moje wielkie congratsy. Ja zdaje sprzet, a jestem wytrwaly. Gra ma bawić, a nie wpieniać. End of drajwer.

1340872[/snapback]

 

mow mi debesciak ewentualnie mistrz :wink: :wink: :wink: :lol: przeszedlem przed chwila cala gre...bez kodow...ogolnie gra prosta i latwa jak nie wiem co..na upartego mozna w jedno popoludie i wieczor cala przejsc..wogole to przeciez 2/3 gry to filmy...bardzo ladne przyznaje, ale nie tedy droga!

 

co do tej ciezarowki to znalazlem (za 10 bo za 10 razem ale zawsze:) sposob na nia...tez z poczatku nie moglem przejsc...ale: podjedz na maxa do ciezarowki..siedz jej na tylku caly czas!! i strzelaj...po 15 sekundach z ciezarowki nic nie zostanie i misja passed...beczki cie wtedy nie dosiegaja a ty mozesz spokojnie pakowac magazynki w ciezarowke...

 

co do ogolnej gry..mozna zagrac dla rozrywki..ale to nie to co mialo byc...i (mysle ze nie dostane ostrzezenia za to zdanie :D ) JAK TU BYC porzadnym obywatelem i kupic oryginal?? kurcze a chcialem nawet kupic ale odstraszyla mnie premiera (wyczytalem ze u nas dopiero w lipcu) i cena - 119zeta...chyba bym sie powiesil gdybym wydal tyle kasy na takiego gniota..chociaz by demo wydali predzej (w tej chwli mowie o premierze w USA)..ale nie..lepiej nachapac sie kasy od PRAWYCH obywateli wciskajac im zgniłe jabłko...ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to spójż na to. Nie ma to jak pseudoportal na prom, szkoda tylko ze ktoś zamurował wejście :D

 

Dołączona grafika

 

A swoją drogą gre powinni nazwać BUGG3R a nie driv3r bo wiecej w niej syfu niż samego grania :lol:

P.S. Podrzućcie jakieś shooty z bug`ów... będzie niezły ubaw :D

Edytowane przez Crisis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...