Skocz do zawartości
buszi

nowa obudowa - czy zasiłka wytrzyma

Rekomendowane odpowiedzi

a co do zasiłki to zastanawiałem się nadhttp://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=9592

imo to nie warto :| lepiej za taka kase wziac chiefteca 300W albo dolozyc troszeczke (naprawde nie duzo) i wzia 360W of korz tez chiefteca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zamówiłem sobie obudowe chiefteca ale czekałem na nią 16 dni i nic. po telefonie do Warszawy i s<span style="color:red;">[ciach!]</span>ieniu "panienki" przy telefonie i poproszeniu jakiegoś "wyższego" stopniem dowiedziałem się że owszem taka obudowa jest w cenniku ale na razie nie mają jej na stanie. po czym zmuszony jestem do nabycia czegoś na szybko i ten CodeGen wydał mi się dość sensowny (na razie oczywiście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pakoj sie w codegeny!!!@!!! wiem po sobie jakie miałem problemy z zasilaczem tej firmy ! jesli chcesz spac spokojnie ze Twoj sprzet nie pojdzie z dymem podczas nocnego downloadu albo grania to kup cos markowego !! stylkoe frotonik 250W za 35zł z allegro jest to napeno 100% LEPSZY ZASILACZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8368 , zasilacz (odpowiednik FSP 250W) też powinien uciągnąć taki konfig. Piszę "powinien", bo identycznego kompa z tym zasilaczem nie odpalałem (ale kilka podobnych, nawet bardziej "prądożernych"). Napis 300W na zasilaczu ModeCom jest dla zmyłki, to moc maksymalna (szczytowa). Problem może się pojawić dopiero po zmianie procesora, ta płyta główna zasila proca z +5V i zasilacz wytrzyma góra A2000+ (Duron będzie chodził nawet mocno podkręcony).

---

AT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc jak już kupować to chciałbym kupić coś przyszłościowego. powiedzmy jakąś 350???

Jak masz zamiar kupić "przyszłościowo", to najlepiej Chieftec/Sirtec 360W (cena ~200zł -> wersja z 1 wiatrakiem).

---

AT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mysli wiekszosc uzytkowników kompa... ze codegen/rubikon/megabajt 350W ma te 350w prawda jest taka ze zaden zasilacz z tych firm nie wytrzymał by nawet sekundy przy tym opciazeniu a czesto padaja juz przy 70% tych ,,350"W

a taki frotonik potrafi wytzymac DUZO wiecej jak ma na nalepce(froton300W wytrzymoje 353W) a dodatkowo jak juz nie wytrzymuje to sie pali ale pali sie sam nie ciagnoc za sobą połowy kompa

 

kup cos dobrej firmy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Paprotka: załatwiłem też sobie Athlona XP 1700 i będę na bank go kręcił, napisz jakie masz chłodzenie.

ja mam titana: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=18622643 tylko wentyl plastykowy, a moj proc ma potencjal tylko mam plyte nie do podkrecania :| 1,7 V to max na niej ale i tak jest niezle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam Volcano 9 i chyba powinien starczyć na jakieś 2GHz na low obrotów??? na tym duraku mam 43-47 'C więc da raczej rade. ile masz 'C???

w tej chwili mam 166x8,5 na 1,575V i mam 48'C na wentylu na 7V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się do dyskusji na temat zasiłek :

mam zasilacz modeComa ( standartowo montowany w ProStation ) 350W i jeśli chodzi o napięcia to w sumie wszystko OK czyli +-0,05 ale martwi mnie tylko jedno wskazanie -12V jest u mnie -12,56 8O czy to coś strasznego :roll: czy to tylko przekłaniamie (opieram się na softłerowych wskazaniach więc...)

 

OT

I też jedno pytanko nie z tej beczki mam bartka 2500+ i na arctic cremique i spire falcon rock II mam w stresie okolo 50* a w iddle 43* czy to dużo ?? bo mi się wydaje że trochę TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...