Skocz do zawartości
piotrek_krak20

Soltek 75FRN2-L vs Asus A7N8X-X

Rekomendowane odpowiedzi

Zdesydowanie polecam Solteka bo sam go mam od 3.12.03 jak na razie jest cool. Miałem większe nadzieje na temat wydajności pamięci w dualu ale cóż... Skabilność OK. Co do Asusa to chyba lepiej Abita ale tak w ogóle to z wiadomych względów polecam Solteka.W testach wypada lepiej jak te super cool firmówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie popierma zdanie kolegi robbod7- jak widac w podpisie posiadam ta plytke, jest wysmienita-no moze ma pewne wady-ale nie ma rzeczy idealnych na tym swiecie ( a moze sie myle?) Zeby nie bylo to tylko suche potwierdzenie, niepodparte zadnymi faktami to odniose sie do osiagniec w overclokingu. U mnie spokojnie na kingsotanach value (ktore wyjatkowo mi sie udaly) na najwyzszym napieciu vdimm 2.8 ida na 210 synchro z prockiem (10*210), u mojego sasiada ktoremu skladalem kompa na plycie wlasnie Asus A7N8X-X na tych moich pamieciach na tej samej serii procka nie chce wstac nawet na 195!, poza tym asus ma beznadziejny moim zdaniem ofcourse bios.

Tak wiec polecam Soltek;a z pewnoscia sie nie zawiedziesz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie popierma zdanie kolegi robbod7- jak widac w podpisie posiadam ta plytke, jest wysmienita-no moze ma pewne wady-ale nie ma rzeczy idealnych na tym swiecie ( a moze sie myle?) Zeby nie bylo to tylko suche potwierdzenie, niepodparte zadnymi faktami to odniose sie do osiagniec w overclokingu. U mnie spokojnie na kingsotanach value (ktore wyjatkowo mi sie udaly) na najwyzszym napieciu vdimm 2.8 ida na 210 synchro z prockiem (10*210), u mojego sasiada ktoremu skladalem kompa na plycie wlasnie Asus A7N8X-X na tych moich pamieciach na tej samej serii procka nie chce wstac nawet na 195!, poza tym asus ma beznadziejny moim zdaniem ofcourse bios. 

Tak wiec polecam Soltek;a z pewnoscia sie nie zawiedziesz!

hehe u mnie pamieći kingston 333 mhz idą bez podnoszenia napiecia na 2.5V, stabilnosć sprawdzałem memtestem a max bez błędów idą na 223 mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie popierma zdanie kolegi robbod7- jak widac w podpisie posiadam ta plytke, jest wysmienita-no moze ma pewne wady-ale nie ma rzeczy idealnych na tym swiecie ( a moze sie myle?) Zeby nie bylo to tylko suche potwierdzenie, niepodparte zadnymi faktami to odniose sie do osiagniec w overclokingu. U mnie spokojnie na kingsotanach value (ktore wyjatkowo mi sie udaly) na najwyzszym napieciu vdimm 2.8 ida na 210 synchro z prockiem (10*210), u mojego sasiada ktoremu skladalem kompa na plycie wlasnie Asus A7N8X-X na tych moich pamieciach na tej samej serii procka nie chce wstac nawet na 195!, poza tym asus ma beznadziejny moim zdaniem ofcourse bios. 

Tak wiec polecam Soltek;a z pewnoscia sie nie zawiedziesz!

hehe u mnie pamieći kingston 333 mhz idą bez podnoszenia napiecia na 2.5V, stabilnosć sprawdzałem memtestem a max bez błędów idą na 223 mhz

Zdecydowanie Solteka. Do podkręcania super. Mój Soltek idzie stabilnie na 230MHz synchronicznie z prockem, więcej nie próbowałem wycisnąć ,z tego względu, że mam cienki zasilacz no name i boję się, że coś się spie...szy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio próbowałem podkręcić durona na szyne 120 owszem wstał ale blue screen i teraz nawet na normalnych ustawieniach winda się nie odpala ale w awaryjce chodzi. Niezła jazda jak się czegoś więcej dowiem to napewno odpiszę a tak poza to chyba wymienie XP na 2000. Pozdro Soltek is the best!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktora z tych plyt glownych polecacie jezeli chodzi o wydajnosc i mozliwosci podkrecania na procesorze athlon 2000 (thorton) z gory dzieki

Abit NF7-S 8)

Co taką masz? Cieszysz się? Przyczytaj teraz jeszcze raz temat:

 

Soltek 75FRN2-L vs Asus A7N8X-X

 

A co do tematu, to weź Solteka, nie będziesz narzekał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz mam zmieniam zaraz podpis ale pierwszy byl walniety nie wstawalw grafa i ja pedem do sklepu no i fakt plyta beee

wiec od reki dali nowa i myka.

Dual chanel pokazuje 166mhz przy pamiatkach jak w podpisie to normalne?

wzrost w 3D marku po zmianie plyty ten sam procek Bartek 2500@14X166 z 7543 na 8634

MIodzio!!!!!!

Polecam!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie nie polecam Solteka do podkrecania, pomimo dobrych opini wśród innych uczestników, u mnie osobiście Athlon 2500 nie idize stabilnie powyzej 185 Mhz :/

No widzisz, a u mnie idzie stabilnie na 200... Ja polecam tą płytę, bo jest naprawde świetna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktora z tych plyt glownych polecacie jezeli chodzi o wydajnosc i mozliwosci podkrecania na procesorze athlon 2000 (thorton) z gory dzieki

Abit NF7-S 8)

Co taką masz? Cieszysz się? Przyczytaj teraz jeszcze raz temat:

 

Soltek 75FRN2-L vs Asus A7N8X-X

 

A co do tematu, to weź Solteka, nie będziesz narzekał.

Długo myślałeś nad odpowiedzią :roll:

 

Mam mu polecać coś gorszego niż NF7-S ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...