Skocz do zawartości
Falcon

Lol

Rekomendowane odpowiedzi

No i co znalazles cos ciekawego  :x  

Nudzi Ci sie to idz <span style="color:red;">[ciach!]</span>lnij glowa w sciane

Pierwsze upomnienie dla Ciebie...

Niby czemu mnie upominasz skoro to do mojego komputera sie wlamal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze strony  http://www.lol.dk/lol/

 

Muhahah!

This one is a real blast to send to misc. lamers! (They normally piss their pants)  

It looks like a .jpg image, it handles like a .jpg image but in reality it’s a html file showing their c: in an iframe.  

 

But much more fun if you see the effect yourself :)

 

And for you who does not understand HTML. YOU HAVE NOT BEEN HACKED  

:lol:

 

moze to kogos uspokoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za uswiadomienie.

Wkur.... sie bo w zasadzie komp chodzi w h. czasu dziennie niezabezpieczony i ze stalym IP tak wiec wlamanie sie do mnie to zaden problem.

 

Wiec PRZEPRASZAM publicznie Falcon-a ze na niego naskoczylem ale juz 3 razy usuwalem trojany ze swego kompa. Sorry Winetou.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu mnie upominasz skoro to do mojego komputera sie wlamal?

Gdybyś miał trochę oleju w głowie, to wiedziałbyś że jest to zupełnie niegroźne... A druga sprawa, że z takimi tekstami to tylko na priv'a.... to nie jest miejsce do bluzgania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak byscie uzywali jakiejs normalnej przegladarki np mozilli a nie ie to byscie nie mieli problemow :) bo obrazek by sie w ogole nie otworzyl.

Albo Opery :) tam tez nie zadzialalo to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEe, Opera mnie ostatnio wkurzyła... Coś jej się Tweak nieraz rypie przez banner w iframe (nieraz sie prawa kolumna do konca nie laduje).

Pisales ale u mnie jest calkiem normalnie, jeszcze nigdy tego nie mialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw jak to zobaczyłem to.... 8O

Zaalarmowałem Liska, szumu narobiłem, Lisek miał ze mnie niezły ubaw :P a potem zajrzałem na http://www.lol.dk/lol/ i stała się jasność 8)

 

SUPER :!: Świetny kawał :D ale cykora miałem niezłego :P już chciałem ZoneAlarma wypiepszyć :wink:

 

Pozdro for ALL :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Opery :) tam tez nie zadzialalo to.

EEe, Opera mnie ostatnio wkurzyła... Coś jej się Tweak nieraz rypie przez banner w iframe (nieraz sie prawa kolumna do konca nie laduje).

fakt kiedys / ale bardzo dawno tak miałem na jakiejś zmutowanej ? osobiście :) " operce 6/ tak się zdarzyło ale na 6.03 i 6.04 ZERO takich problemów

BTW jako co jest identyfikowana Twoja opera / moze tu jest pies pogrzebany/ bo ja zawsze mam jako opera no chyba że stronka się upiera ze na operze nie pójdzie to przełaczenia na idetyfikację jako ie5, ale takiego czegoś to już kawałek czasu nie widziałem

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie na to patrze.. Zalosne. "Getting data.."- juz prawie pol godziny. Wczesniej via proxy tyle samo stalo. MS: XP + IE6. Mysle, czy by nie zrobic stronki o podstawach konfiguracji systemu, skoro az tyle osob ma z tym problemy.. A`propos "zarobkowego" (nie dla nas) smiecia, i internetowych zlodziei, polecam Wam URL: http://www.smartin-designs.com/ i zastosowanie trickow stamtad. Szybsze o ok. 30% transfery modemem, nizsze rachunki, i mniej prozniakow utrzymujacych sie z okradania innych..

--

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...