Skocz do zawartości
Recenzent_

Wariactwa w akademiku part ONE

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze nie studiuje, ale czemu to wszystko ma służyć? Po co? Chce wam się później to wszystko sprzątać?

Ja też nie studiuje jeszcze ale wiem o co chłopakom chodzi ;)

Chodzi o to żeby jaja sobie zrobić.. Ja też czasem różne cyrki z kumplami w szkole odprawiam np. Albo na mieście...

A co do pomysłów to ja wam opowiem na jaki ja wpadłem z kumplem w podstawówce...

No więc kolega dostał takie fajne petardy z ameryki które wybuchały pod wodą. Więc wziąłem jedną taką w miare dużą i poszłem na lekcji wymoczyć gąbki :twisted:. Więc zapaliłem zabawke wrzuciłem do kibla, spuściłem wode i długa :roll: Rozpieprzyło rure w piwinicy i cała szkoła miala okazje popatrzeć jak pan konserwator walczy z masą płynącego gufna :D

Ach to były czasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako mieszkaniec kapitolu dziekuje za pozdrowienia ;]

 

Skoda byla w zeszlym roku, na AGHowskim DC mozna w kazdej chwili sciagnac filmik, jak to chlopaki czestuja strazakow piwem - ktos tam im nawet do wozu strazackiego wlazl, a dwoch innych wyszlo na jego dach. Jeden zszedl w miare normalnie, ale drugi... no coz, nie mial tyle szczescia (upadek z tej wysokosci musi bolec... choc w stanie upojenia... kto go tam wie).

 

W tym roku tez zabawnie bywalo, chociazby podczas modernizacji sieci. Nalezalo kable poprowadzic w specjalnych rynienkach od korytarza do pokoju. Zaloze sie o flaszke dobrej wody, ze 60% tych rynienek, po przejsciu kontroli, odpadla od scian ;] Podczas imprez na pietrach tez sie lubi dziac - nam w laczniku zlew rozp..... :D . Przychodze do pokoju, patrze zlewu nie ma i krew na podlodze 8O . Ladnie ktos musial lbem przydzwonic ;]

 

Ogolnie powiem tyle: Tak sie bawi, tak sie bawi A-G-H! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś z kumplami robiliśmy "pociąg" z krzesełek na korytarzu szkolnym ;) Albo niedawno poszliśmy na roraty i powrzucaliśmy na siebie kartki do losowania figurek...Jak ksiądz wyciągnął kartkę jednego z kumpli to my się zaczeliśmy śmiać tak, że wszyscy w kościele zaczeli się na nas patrzeć, a ksiądz "Te stare barany z czego się tak śmieją :?: " otwiera kartkę, a tam: Maciej P. i idzie kumpel przebijając się przez gromadę dzieciaków z nadzieją wygranej, a wszyscy w kościele wpadli w śmiech :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie studiuje, ale czemu to wszystko ma służyć? Po co? Chce wam się później to wszystko sprzątać?

Ja też nie studiuje jeszcze ale wiem o co chłopakom chodzi ;)

Chodzi o to żeby jaja sobie zrobić..

Ach to były czasy...

dokladnie , jest nas tylko 80 - 90 osob i jest to dosc spokojne srodowisko .. na poczatku postu kilka osob najechalo na mnie uznajac za idiote ktory nie ma niczego do roboty nie uczy sie i jedynie kretynizmy mu w glowie

coz to wasze slowa niemniej zbedne

JA i moi koledzy chcielismy poprostu ozywic nieco atmosfere oczywiscie nie przekraczajac pewnych granic ..

 

nie jest zle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...