Skocz do zawartości
Figol

Tibia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

U mnie w pracy dzieciaki w to ciagle graja.Zygam juz ta gra :/ Nie dosc,ze wyszla jakos niedawno (z 2 latam temu chyba to jak na taka gre to niedawno) a wyglada jak z 386 to jeszcze nie ma glosu :| Wole wraki - to jest przynajmniej klasyka,ktora kazdy zna a Tibia to nawet podobno zakonczenia nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie twierdze ze graifka jest swietna liczy sie grywalnosc a tej grze tego nie brakuje

 

EDIT:

btw. 2 lata temu?? poczytaj troche, pierwszy serwer powstal w styczniu 1997

jeszcze rok i gra bedzie miala swoj 10-letni jubileusz, nie wydaje mi sie ze rzesza fanow tej gry leci na grafike

Edytowane przez El Chupacabra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak to mozna zrobic gre bez glosu i zakonczenia ??

Zaden problem, przynajmniej dla programistow. Swoja droga to zaden sieciowy RPG nie ma jako takiego zakonczenia i w zasadzie mozna w niego grac az do momentu zamkniecia serwerow wiec. W czym wiec tkwi problem? Tibia to gra jak kazda inna. Jednym sie podoba, innym nie, ale nie widze powodu zeby ja jakos szykanowac za wyglad, bo taki byl zamiar jej autorow.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh nie dziwie sei ze konczycie jezeli nie przekraczacie 40 lvlu gra zaczyna sie od 50 a tak wogole to strata czasu gra bardzo wciaga a zwlaszcza kiedy gra sie z kumplami niepowiem mozna na tym zarobic pare razy zlootowalem DSM i sprzedalem za prawdziwa kase 100-150zł ciagle w nia gram i proboje skonczyc bo to jest jak papierosy lub alkochol.

Edytowane przez flashmaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam moj kumpel zrobil serwer Tibii aby na nim zagrac nalezy : miec program hamachi (byl juz duzo razy na forum) Tibie w wersji 7.5 (do sciagniecia z www.tibia.pl ) i program IP_changer

 

i tak: wlaczamy hamachi i dajemy Dołącz do istniejącej sieci i w loginie wpisujemy " gm maniem " a w hasle " 123 " oczywiscie bez "

 

adres ip: 5.11.242.126

acc maker: 7372295 ( gg GM do niego pisac jak sie nie wie jak podłączyc)

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Tibia Boże leczcie sie ludzie z tej gry to juz cala moja dzielnice zarazilo , gra ktora sam w paincie bym lepiej narysowal !!! LECZCIE SIĘ :P.

Zgadzam sie z przedmowca.W ta gre graja dzieciaki u mnie w pracy.Leczcie sie na nia :P Jeszcze nie jest 2 late

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mam pytanie: jak to jest z tą sprzedażą konta? powiedzmy ze dojde do 60-70 lvlu i co? moge dac to na allegro? co przyczynia sie do podniesienia ceny? widzialem to niektore konta chodzą po 400-500zł :o !!! i na prawde są kupowane....

Edytowane przez dbedzard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie to dziwi, ale mozna na tej grze nabic niezla kase. Ja tam mam 40 lvl knight i sprzedam go za okolo 100 wiec na tej grze mozna zarobic:P

No stary, ustawiasz sobie boty na kilku kontach, idziesz spac na miesiac, wracasz i masz zkoksowane postacie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie tak do konca za miesiac.. a za te boty to wiesz ban jak sie patrzy jak cie wykryja :P jeszcze trzeba dobre zadupie znalezc i tam sobie stanac ;P albo poprostu sobie grac normalnie.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój kumpel grał 10miesięcy, prawie miał kibla w 1 LO, ale zarobił 900zł na itemach z Tibii, i jeszcze kilka rzeczy ma do opchnięcia...takze jak widac kase mozna zarobic ale kosztem czego...on wstawał o 5 rano w weekend i gral do 2 w nocy z malymi przerwami na jedzenie.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój kumpel grał 10miesięcy, prawie miał kibla w 1 LO, ale zarobił 900zł na itemach z Tibii, i jeszcze kilka rzeczy ma do opchnięcia...takze jak widac kase mozna zarobic ale kosztem czego...on wstawał o 5 rano w weekend i gral do 2 w nocy z malymi przerwami na jedzenie.. ;]

Przez 10 miechow 900zl ? lul ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E to jest stare.

Dziwisz sie mu (ma szczescie, ze jej nie zabil) ? Taki bohater moze byc wart nawet kilkaset euro na ebay.com ...

 

o_a

lol ?? zabić matke dla 300 euro ?? ja bym nie zabił za zadne pieniądze! pfffffff to jest chore! jak ta gra.

 

Nina: Kroniki Agenta - Tunele Afganistanu w porównaniu do tibi to mistrzostwo swiata ! hit stulecia !! :lol:

to porównanie powinno dac niejako do myślenia :lol:

 

tibia why does my heart feel so bad :lol2:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie, skada mozna zassac takie program do auto expowania. click

odkopie troche:>

 

poszukaj oficialnej strony bota "tibia NG" niestety ma tylko 3 dniowego traila za reszte zaplacisz karta mastercard [; jakies 10 dolarow. fajna zabawka[; ustawiasz way pointy i czytasz tweaka przez caly dzien a bot chodzi i zabija potworki [; ty czasem zerkasz czy wszystko jest ok :D bot ma nawet taki skryptowy "responder" zeby jak ktos cos zagada to nawet odpowie :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w Tibię. Nawet mnie to trochę wciągneło, ale kiedy wyszedłem z peace zone i dostałem "reprymendę" od jednego ze starszych graczy, który przywłaszczył sobie mój ekwipunek, postanowiłem zakończyć grę raz na zawsze...

 

Swoją drogą, Tibia ma coś, co potrafi przyciągnąc na długie godziny. Osobiście cieszę się, że nie przyzwyczaiłem się do gry, bo zapewne byłby to mój bezlitosny pożeracz czasu. A przecież generalnie [według mnie] nic ciekawego w niej nie ma. Już lepiej pograć w sapera... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...