Skocz do zawartości
Figol

Tibia

Rekomendowane odpowiedzi

:wink: Chłopacy. Ja lubię tę grę nie chciałem nikogo obrażać ale mnie poniosło(napisałem to już w moim poprzednim poście. Jestem na tym forum mam zamiar tu zaglądać i wymieniać opinię. Chciałem odpowiadać na wszystkie posty ake mi sie coś kopnęło w kompie i nie mogę przeglądnąć tematu.

Leborg też lubię raczej rpgi fantasty. Nie pamietam co ty tam pisałeś, ale nie mam teraz jakiej specjalnej weny twórczej więc napiszę wprost. Kończę z tym wyzywaniem i mam nadzieję że ty też skończysz :? . chyba że myślisz że ja się ciebie boję i chcę już siedzieć cicho :evil: to nie przestawaj :wink: .

 

:arrow:

 

 

Ja tak bezsensownie bajerowałem bo chciałem rozruszać temat tibi, gry w którą lbuię grać. Widzę że wypełniłem swoje zadanie i troche zrobiłem szpokę wokół tego tematu. Myślę że teraz każdy kto przeczyta moje posty pomyśli że piszę bezsensu i głupio, ale przecież mam pisać mętnie i nie wzbudzać żadnych odczuć w czytelniku :?: JOKE

 

I cuś jeszcze dla tego kto prosił mnie o pomoc w poznaniu tibi. Mi się gg skopciło (win pieprznięty). Zaklikam do ceibie w najbliższym czasie jeżeli oferta jeszcze aktualna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w tibie od ponad 2 lat.. mialem wiele postaci.. najwyzszy 73 level na securze....

POzniej mialem 45 sorc, mag level 59.... I na tm zakonczylem, jak zabijalem sobie z meelee latwego stworka (sorcem) i dup swiatlo mi w domu padlo, ale od razu sie zalaczylop... zanim komp sie uruchomil i wlogowalem sie do gry juz bylem dead... No i dzieki bardzo.. .tibia i te pieprzone lagi itd.. -.- NOrmalnie pociac sie idzie..

 

Prosze was! nie grajcie w to! WPADNIECIE W NALOG MOWIE WAM TO!!!

 

Dzieki.. :evil: :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BremkinsCorp.

Mój kolega miał na Azurze palla 52 royal, a jego komp padał jak patyk na wietrze :( i nawet 100zł na PACCa poszła w błoto...

ty jak zaczynałeś w tibię to była niezła grafa :D Nie umieszczę linków bo nie mogę znaleźć :? Ale to były czasu :D :D

 

@GreeN_DG

Nie dam rady do ciebie zaklikać. Serio coś mi *** w kompie. Mam jakiś problem z grafiką czy coś. Sam nie wiem o co w tym biega. Ale mam nadzieję że jak wszedłeś na te 2 stronki i już masz postać to podam ci jeszcze pomocnicze stronki:

 

http://www.tibia.xx.pl

http://www.tibia.end.pl

http://www.tibia.de

 

PS. Ja 2 razy próbowałem oderwać się od tibi.. A skończyłem na Azurze :D najlepszysposób jak się tibia znudzi to rycym i pallym skillowac, a w szczególności rycowi najłatwiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leborg a ty znowu swoje... Tibia to jest coś a nie tak jak te twoje inne super gierki. Nie dyyskutuj już lepiej na temat tibi pliz :lol: bo modki coś ze mną w końcu zrobią za wyzywanie...

Wszystkich graczy w tibię jest około 50 000 ale jest 2 tyle starych postaci ktrymi nikt nie gra conajmniej od pół roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leborg a ty znowu swoje... Tibia to jest coś a nie tak jak te twoje inne super gierki. Nie dyyskutuj już lepiej na temat tibi pliz :lol: bo modki coś ze mną w końcu zrobią za wyzywanie...

   Wszystkich graczy w tibię jest około 50 000 ale jest 2 tyle starych postaci ktrymi nikt nie gra conajmniej od pół roku

co swoje?

mówie tylko o tym co ta aplikacja robi z systemem :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh , i kolejni znawcy gier. co z tego ze grafike ma jak supaplex? liczy sie GRYWALNOSC. diablo 1 i 2 tez sa dosc stare , graficznie przestarzale. ALE CO Z TEGO? na bn w d2 gralem 2 lata z malymi przerwami. podobnie Gothic 2. grafika niby ladna , ale nieduzo tam raczej dx8.

jesli oceniasz gre glownie po grafice to szczerze ci wspolczuje :?

z ksiazkami i kobietami tez tak robisz? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh , i kolejni znawcy gier. co z tego ze grafike ma jak supaplex? liczy sie GRYWALNOSC. diablo 1 i 2 tez sa dosc stare , graficznie przestarzale. ALE CO Z TEGO? na bn w d2 gralem 2 lata z malymi przerwami. podobnie Gothic 2. grafika niby ladna , ale nieduzo tam raczej dx8.  

jesli oceniasz gre glownie po grafice to szczerze ci wspolczuje :?

z ksiazkami i kobietami tez tak robisz? :?

do mnie to?

jeżeli tak , to oceniam gry po grafice.

a teraz sory wracam grać w X-wing alliance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bylo glownie do grzesia

 

owszem liczy sie może i głownie grywalność, i tibia wciąga, ale po 5min grania mnie juz oczy bolały od tej pixelozy....o d1 i d2 nic nie mowie bo sam grałem....moze być słaba grafa ale nie taka jak w tibii....bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzesiu

Mówisz że taaka grafa. Możliwe, ale powie ci coś, urok tibi to też grafika... ponieważ nie ma 2 takiej gry 2d z taką ładnie wyglądającą grafiką :wink: . I owszem pojawiały się ti i ówdzie tematy na tibi.com(oficjalnej stronie gry) czy nie można innej grafiki. Cipsoft się wkońcu wq....(bo ile można takich tematów czytać) i zrobił temat w którym najuprzejmiej powiedział że tibia mogła by mieć grafikę 3d. Może nawet by nie odstraszało od monitora, ale od tej pory tibia stała by się jednym z wieelu takich i owych gier inaczej kuponów odciętych od sukcesów pierwszych takich, a Cipsoft tego nie chce więc grafa 2d zostanie napewno jeszcze przez dłuuugi czasi mi to pasuje :P bo rozumiem o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwester chłopcze wyluzuj się. O ile odpowiedzi Leborga wprowadzały mnie w zamyślenie i skruchętak twoje, co tu dużo pisać są śmieszne, dajmy na to, że lubisz grę on-line "Mu on-line" Czy imponowało by ci jakbym napisał coś w stylu: "Hahahahah weż idź z tym to jest beznadziejne, ale ty mały robaczku graj sobie z koegami. Buahahaha". ie nabijaj sobie postów, bo tylko się w ten sposób ośmieszasz,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wypowiedzi pana Ziomek Poziomek...

1. Wypowiadając się na temat przemowy pana Leborka pogazałeś w ten sposób tylko i wyłącznie swoją głupotę... :?

Każdy ma prawo do własnego zdania... Jeżeli panu Leborgowi to się nie podoba to ty nie masz prawa krytykować jego decyzji, a tymbardziej jego obrażać.... Napewno nie podobają mu się takie gry jak TIBIA i ma do tego prawo...(WOLNA WOLA, którą dał nam Bóg... :D)

2. Co do wypowiedzi pana Leboraga to moge tylko powiedzieć, że to co on napisał jest po części pradą jeżeli chodzi o TIBIĘ, a kompletną prawdą jeżeli chodzi tu o pana Ziomek Poziomek...

Ja sam gram w Tibię i nie krytykuje ludzi którym się to nie podoba...

A jeżeli chodzi o tibie to mam kilka postaci...

Hiberna:

1. Rafals from hell; 27lvl; knight; 4mlvl; skille 55/53

2. Beauty from hell; 14lvl; druid; 24mlvl; skille 20/21

3. Elmo from hell; 12lvl; sorcerer; 16mlvl; skille 17/18

Isara:

Martwy Wojak; 14lvl; knight; 3mlvl; skille 48/42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tibia- jak to słysze to mi sie źle robi. W klasie mam dwóch takich nałogowców. Jak raz jeden z nich sie zapytał mnie czemu w to se nie zagram to sie go zapytałem czy sie dobrze czuje. Niedawno ten sam gostek kiedy usłyszał że rozmawiałem z kimś o WarCrafcie III to sie zapytał czy to jest strategia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg...(to do Martwego Wojaka, evul) ja nie mogę.. Czy ty musisz za przeproszeniem podlizywać się do Leborga? Bo jest szanowany na forum? A ty nie powinieneś, tak smao jak ja. Myslę, że ty umiesz doskonale czytać(skoro umiesz pisać) więc co? Pisałem już bardzo wyraźnie, że to była popularnie zwana 'szopka' żerby wokół tematu tibi zrobić 'cokolwiek', chcoażby dlatego, że lubię tibię, a fakt, iż zmarła na tym forum zrobiłem to konto. Przecież gdybym chciał to forum regularnie odwiedzać i być szanowanym to nawet nick bym inny wymyślił. Czyli wychodzi na to, że przeczytałeś moje wszystkie posty z teog topicu i dopiero potem się ywpowiedziałeś? Czy może przeczytałeś tylko pierwszy i napisałeś, a może przeczytałeś wszystkie i tym postem chciałeś się podlizać* do Leborga? Sorry, ale jakby na to nie patrzeć to się popisałeś.

 

* - Jak macie jakieś weątpliwości to przeczytajcie jego post, kilka razy najlepiej, powiem tlyko, że dużo tam wazeliny, same dobre zdania o użytkowniku Leborgu :)

 

PS.

A ja sam przepraszam z miejsca za tę 'szopkę', gdybym cofnął czas nie pisał bym tego, ponieważ widzę, że kto wpadnie na ten temat to mnie musi zkrytykować ;) Ale należy mi się...

To był mój ostatni post pod tym nickiem

C YA[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Tibia czy w nią gracie jak tak to podajcie swoje loginy i w jakim świecie jesteście ja mam dziewczyne Na RookGardzie oczywiście świat Pandoria nazwa bella of pandoria mały level mam :( ale jakoś mi idzie możecie tą gre ściagnąć ze strony Angielska Strona Polska Strona mówcie jakie macie poglądy na temat tej strony czy są one dobre B) czy złe :mur: Pozdrawiam grabaż śmierci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już odkopane to się wypowiem: Niektóre DOSówki miały bogatszą grafikę... U mnie w klasie grają może 3 osoby w to w tym 1 ma na punkcie tego obsesje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się tu z nikim kłucić ale ja też uważam że tibi to syf (bez obrazy dla tych co ją lubią) nie oceniam gry tylko po tym czy ma dobrą grafe ale uważam że tibia to przeżytek. Acz kolwiek z innej strony mogliby zrobić nową wersje z lepszą grafą może by wyszło z tego coś ciekawego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby nie było ze sobie gadam to napisze tak:

kolega namowił mnie na tibie (wczesniej grałem w MU - tam przynajmniej przyzwoita grafa jest)

niestety - tibia moze i wciaga ale nie wszystkich ;)

według mnie to kaszana pod wzgledem grywalnosci

tak z[ciach!]ych systemow w MMORPG dawno nie widziałem

co do ziomka poziomka (alez to hip-hopowo brzmi :lol: )

najlpesza gra z grafą w 2d !!! OMG w zyciu czegos głupszego nie slyszałem :lol: :lol: :lol:

widocznie ta gra wyzera mózgi...

tekstury mozna robic samemu... w paincie :lol: (naprawde )

postacie poruszają sie jak zołwie

efekty uderzen i grafike widziałem 10 X lepsze w Legend of Super Sayian na Snesa (IMHO jedno z lepszych rpg DBZ ;) )

masa questów i optionsów ? e tam, nawet MU jest lepsze - chociaz to H&S ale mozna przynajmniej sie dobrze bawic przez jakis czas

tibia nie zachwyca ani oprawą audio-wizualną ani grywalnoscią

takie ziomy jak ty ze szkoły mowią mi ze moze grafa jest kaszana ale gra ma zajebistą fabułe - niestety graja na tyle długo w tibie ze nie wiedzą juz co oznacza słowo fabuła ;)

taka jest moja opinia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto cała moja historia gry w Tibię:

Zachęcił mnie do niej wszystkowiedzący kolega, który jak się potem okazało, nawet w nia nie grał, tylko usłyszał o niej od kumpla. :lol:

Włączyłem ją. Czekałem 30min aż się zaloguję. Nie opłacało się. Grafikę przebolałem, bo gram w gry z jeszcze gorszą grafą, ale nie wiedziałem jak sie obsługuje tą grę. nastpne 10mi łaziłem po mieście szukając jakiegoś polaka. Gdy znalazłem, poprosiłem go o pomoc. A ten kazał mi się od....dolić. I to jest ten "świetny klimat gry" Podziękował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstraszająca gra - ja w coś takiego niestety nie mogę się wkręcić... to nie jest obraz tylko pixel na pixelu - przyjemniej mi się wciąga w gry z ładną grafiką albo tzw. czytane RPG albo "książkowe" ... to maja opinia oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ją lubię. Grafika jest słaba, ale to nic. pain.exe napisałeś że się wolno ludzie poruszają, na początku tak, ale jak masz wiekszy lvl i takie buty co dają szybkość to śmigasz szybciutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gram w Tibie, ale nie jakoś nałogowo ;)

Wiem ze grafika jest beznadziejna, ale gram bo mnie wciaga ;), a takze dla kolegow ( nie z rl), z ktorymi chce pogadac.

 

A tak pozatym jesli chce tos pogadac w Tibii to mam na Pandorii 17 lvl na rooku :rolleyes: nick: Szymek Ostinio, ale teraz jakos przestałem na nim grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez gram na pandorii

moj lvl to 33

co do samej gry wedlug mnie to ze nie ma dzwięku ( to akurat mozna zmienic, właczajac jakas fajna muzyke w winampie ) a grafika jest słaba , nadrabia jej grywalnosc

gdy jeszcze niegralem w tibie i kumel mi o niej mówił smialem sie zniego ze gra w takie [ciach!]iane gry, gdzie chodzisz małą postacią i walczysz z potworkami

ale gdy w nią zagralem spodobala mi sie

wszystkich zachęcam do grania w tą gre!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w nią gram, mam 30 RP na Aldorze itd itd...

 

Ale (to do wszystkich, ktorzy tak na tibie narzekaja, chce skierowac moje pytanie) dlaczego po pograniu max 5 min. krytykujecie, ze jest glupia, nudna itp...

 

Tylko mi nie odpowiadajcie czegos w stylu: "Bo ona jesd wogule gópia" albo "Bo ma beznadziejna grafe" itp. :)

 

Prosze o przytoczenie inteligentych argumentów przeciw ;)

 

Pozdro :)

 

PS. Ehh... sorry, ze odkopuje, ale: Na forum GRY obowiązuje reguła 1 gra = 1 temat. Zanim założysz nowy temat o grze sprawdź w INDEKSIE GIER, czy taki temat już nie istnieje. Zabrania się udostępniania cracków, seriali, nielegalnych kopii gier oraz pytania o informacje umożliwiające ich zdobycie! no właśnie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w nią gram, mam 30 RP na Aldorze itd itd...

 

Ale (to do wszystkich, ktorzy tak na tibie narzekaja, chce skierowac moje pytanie) dlaczego po pograniu max 5 min. krytykujecie, ze jest glupia, nudna itp...

 

Tylko mi nie odpowiadajcie czegos w stylu: "Bo ona jesd wogule gópia" albo "Bo ma beznadziejna grafe" itp. :)

 

Prosze o przytoczenie inteligentych argumentów przeciw ;)

 

Pozdro :)

 

PS. Ehh... sorry, ze odkopuje, ale: Na forum GRY obowiązuje reguła 1 gra = 1 temat. Zanim założysz nowy temat o grze sprawdź w INDEKSIE GIER, czy taki temat już nie istnieje. Zabrania się udostępniania cracków, seriali, nielegalnych kopii gier oraz pytania o informacje umożliwiające ich zdobycie! no właśnie :]

1661767[/snapback]

argument o grafice jest rzeczowy jeżeli komuś się nie podoba to ma prawo do tego a poza tym ja właśnie znowu zabieram się za Tibie i mam zamiar skumać czym się tak wszyscy podniecaja:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...