Skocz do zawartości
jasiek

mp3 w telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno sie czesto zawiesza :> 

No i zgrywanie mp3'ek bez czytnika kart trwa niemilosiernie dlugooooooooooooooooooooooooo

...no czasem się zawiesza ...zwłaszcza przy SMS-ach, ale jest na to patch który usówa ten problem....a co do prędkości przegrywania na fona ...to rzeczywiście dość długo na pewno nie 30 min 1 mp3!!!! ale coś koło 8-12 min pliczek 3.5-4mb....

max 56K :D

...no można i 128 ..i wyżej ...z tym że wiąze sie to z wagą pliku ... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w pelni z przedmowca. Wady tego telefonu, jak na przyklad dlugie odczytywanie smsow mozna rozwiazac przy pomocy updatu w biosie. Zreszta dzieki podstawce i kabelkowi do laczenia z PC mozna zmienic naprawde odmienic oblicze tego fona. A SL45i mozna pozniej (jak kompa :wink: ) calkiem, calkiem rozbudowac - ja rozwazam wlasnie zakup swiateczny w postaci karty MMC 128 Mb, czytnika kart MMC na USB i baterii o podwyzszonej pojemnosci (bodajze 1100 mAh). Zeby jeszcze w teh komorce bylo radio i GPRS to malbym kandydata na idealny telefonik - ehh rozmarzylem sie :oops: - ale i tak jak dla mnie jest ok 8)

 

Standardowa bateria umozliwi mi sluchanie mp3 okolo 7 godzin non stop (krocej, gdy telefon musi czesto szukac sieci - trasa PKP Szczercin/Poznan).

 

Pozdrowki

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegranie mp3 na komore trwa okolo 2 - 2:30 godziny (okolo 28-30 mb) co do baterii to ja laduje ja mniej wiecej co 3-4 dni sluchajac dziennie okolo 30 min , telefonik ma rok aczkolwiek zauwazalnie zmiejszyl sie czas jego dzialania (pewnie zajechalem bateryjke zdarza sie) no i faktycznie czasem zdarzy mu sie zwis jakis czy np cudowne wylaczenie ale nie na tyle zeby bylo to irytujace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no można i 128 ..i wyżej ...z tym że wiąze sie to z wagą pliku ... :?

Chodzilo mi o to ze maxymalny transfer komp-->komorka to 56K z tego co pamietam. Byc moze moge sie mylic i max transfer to 128...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos odtwazanych mp3jek jak dla mnie jest bardzo slaba (baaaardzo "metaliczny dzwiek")

cos miales w telefonie rozwalonego albo jakies badziewne sluchaweczki, bo ja sluchalem nie jednej sl'ki wlasnie slucham swojej i jakos nic takiego nie zaobserwowalem :)

 

mozliwe ze dla zmieszczenia wiekszej ilosci muzyczki byla ona bardzo skompresowana i wtedy faktycznie mp3 bedzie mailo troche metaliczny poglos ale to nie wina telefonu tylko jakosci samej muzyki :)

 

jak dla mnie to telefonik gra bardzo dobrze a dolaczajac do tego mozliwosc wgrywania masy programikow z neta za darmo, ogromne mozliwosci jego przerobek poprzez dostepne w necie patche to z cala pewnoscia moge stwierdzic ze wymiata i nie zamienie go narazie na zaden inny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SL45i to syf a nie telefon używałem go 8 miesięcy i koniec, notoryczne zwiechy, wyłączanie sie, błąd karty, po jakimś czasie nie stykają klawisze i trzeba oddawać do serwisu żeby przeczyścić styki. Piszę to na przykładzie 4ch SL45i (brat i 2 kumpli) u każdego to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3300 człowieku i do przodu (ewentualnie Sl45i bo jest mały i nie zawodny mi się przez pół roku nawet nie zrestartował sam.. no i teraz jest nie drogi )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos odtwazanych mp3jek jak dla mnie jest bardzo slaba (baaaardzo "metaliczny dzwiek")

cos miales w telefonie rozwalonego albo jakies badziewne sluchaweczki, bo ja sluchalem nie jednej sl'ki wlasnie slucham swojej i jakos nic takiego nie zaobserwowalem :)

 

mozliwe ze dla zmieszczenia wiekszej ilosci muzyczki byla ona bardzo skompresowana i wtedy faktycznie mp3 bedzie mailo troche metaliczny poglos ale to nie wina telefonu tylko jakosci samej muzyki :)

 

jak dla mnie to telefonik gra bardzo dobrze a dolaczajac do tego mozliwosc wgrywania masy programikow z neta za darmo, ogromne mozliwosci jego przerobek poprzez dostepne w necie patche to z cala pewnoscia moge stwierdzic ze wymiata i nie zamienie go narazie na zaden inny :D

Kompresja 128kbitow, co do sluchawek byly one standardowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie 5510!! Mp3 zgrywaja sie baardzo szybko!! jakos super, tryby DSP dzialaja jak nalezy...tylko ma jeden minus, obcina tytuly...

 

Co do wielkosci i klawy QWERTY to jest to kwestia gustu... ja wlasnie za ta ja kocham! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SL45i i jestem z niego zadowolony, no przydal by mi sie czytnik kart :) i radio.

Ale masa gier, programow, i patchy potrafia tak przerobic ten telefonik ze jest bardziej cacy.

Mozesz zajrzec TU

I poczytac sobie o tym phonie, i co mozna z nim zrobic.

Ps.Polecam dzial Tuning :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...