Skocz do zawartości
RyPeR

Barracuda 4 a temp 48*C

Rekomendowane odpowiedzi

Czy temperatura 48 stopni celsjusza to troche nie za duzo?? Ja slyszalem ze max temp barracudy u was po graniu to 45-46 stopni?? Aha przed osiagnieciem takiej temperatury wypalalem plyte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryper: Postaraj sie umiescic dysk w dobrym miejscu czasem przeniesienie go w inne miejsce juz skutkuje spadkiem temp. Pozatym postaw na nim jakis wiatraczek. Ja mam 60x60 i spadek temp do 10C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, przewaznie mialem temp 42-43 stopnie max ale ten nagly skok wg mnie byl spowodowany tym ze: Przerabialem mp3, kopiowalem je na inny dysk i potem wypalalem. Teraz wlaczylem kompa i mam 40 stopni. Wszystkie temp mierze tym programikiem DTemp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RS: tylko ze ja mam lipna obudowe i tego dysku na 4 srubki przykrecal nie bede bo mi glosno dosc chodzi ( oczywiscie nie tak jak moj seagate 8.6 gb ale juz slysze szumy jak dysk pracuje) wiec polozylem ja na gabce i jest max cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrdeeee teraz zauwazylem ze nic nie robi szczegolnego na kompie zeby dysk sie mial tak grzac a 45 stopni jest !!! eh moze to wina tego ze podpialem nagrywarke? bo taka temp mi wyskakuje od tego czasu jak nagrywarke podlaczylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam rae: olać to. U mnie oba dyski też na gąbce, tamperatura jednego ok 46'C drugiego 50'C i działa od miesięcy. Dyski maja przecież 30 misięczną gwarancje. Rekordowo w upały do 53 skakalo i działa nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe tylko ile czasu jeszcze tak podziała. Ja mam BIV 40 Gb i wiatrak 80x80 puszczony na 7V więc go nie słychać a temp. dysku to 30*C w upały więc mnie styknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam rae: olać to. U mnie oba dyski też na gąbce, tamperatura jednego ok 46'C drugiego 50'C i działa od miesięcy. Dyski maja przecież 30 misięczną gwarancje. Rekordowo w upały do 53 skakalo i działa nadal.

Niestety na dane nie ma gwarancji :) a backup czesto jest klopotliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...