Skocz do zawartości
Milo

Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Rekomendowane odpowiedzi

1.mAM TĄ GRE

PRZY INSTALCE 3 PŁYTY KOMP SIE WIESZA POKAZUJE SIĘ BŁAD WOLUMINU ???

CO JEST GRANE

MOZE KTOŚ COS DORADZI

ALBO MIAŁ PODOBNY PROBLEM

 

2.MAM TAKI SPRZĘT

ATHLON2500512 MB DDRAM GF4 MX440 160GB CAVIER

CZY TA GRA POWINNA DZIALAC PRAWIDLOWO NA TYM SPRZECIE

CHODZI MI W SZCZEGÓLNOSCI O KARTE GRAFICZNĄ ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z fullem ale na demku dziala. Wiec Karas Twoja teoria sie nie sprawdza. Dowod (sorry za wielkie zdjecia ale wymaga tego sytuacja).

Tutaj nie jest problem zlego dzialania AA, tylko bardzo dobrego silnika gry, ktory sam wygladza krawedzie.

Bez AA

Dołączona grafika

 

Z AAx4

Dołączona grafika

 

jak włączyłes AA w tej grze u mnie nie chce działać stery najnowsze 56.64, przestawiam we właściwościach tzn wymszam z panela sterowania od grafy i lipa, grafa to ti 4200? W innych grach moge włączyć a w tej nie a dlaczego to nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadnych sztuczek nie robilem.

Moze po prostu nie zauwazasz roznic bo wlaczasz tylko AAx2 ?

Na AAx4 (tak jak zapodalem screen) gra zwalnia za bardzo wiec tak nie gram.

Ja osobiscie ustawiam na AAxQ co daje jakosc porownywalna z AAx4 a wydajnosc identyczna z AAx2. Wtedy roznica rowniez jest zauwazalna. Swoaja droga to tak jak wspominalem silnik z Splintera zostal tak udoskonalony, ze ma juz w sobie tak jakby wygladzanie krawedzi, co przy normalnej grze daje efekt jakby sie gralo z AA.

 

 

UPDATE

Na dentkach forceware 56.55 rowniez DZIALA AAxQ i inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja jak ustawie na aax4 to nie ma żadnej różnicy w wydajności ani w wyglądzie dziwne. af działa bo jak ustawie x 8 sie ostro przycina. Widziałem tam na poprzedniej stronie że na radkach cos nie chciało też działac aa hmm ale jak u Ciebie chodzi może to stery jakie masz? może te najnowsze sa jakieś lipne, ale z drugiej strony w innych grach aa działa np delta force, nfs underground, demo syberi 2. Nic musze coś pokombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja jak ustawie na aax4 to nie ma żadnej różnicy w wydajności ani w wyglądzie dziwne. af działa bo jak ustawie x 8 sie ostro przycina. Widziałem tam na poprzedniej stronie że na radkach cos nie chciało też działac aa hmm ale jak u Ciebie chodzi  może to stery jakie masz? może te najnowsze sa jakieś lipne, ale z drugiej strony w innych grach aa działa np delta force, nfs underground, demo syberi 2. Nic musze coś pokombinować.

Na 100% na sterach 45.32 to dziala. Ostatnio mam zainstalowane 56.55 i na nich nie probowalem ale dam Ci znac jak przyjde do domu (jest w pracy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez zglaszam problem braku antyaliasingu za cholere nie wiem jak go wlaczyc, giera smiga idealnie w 1280x1024 w high wiec mozna by spokojnie pograc w 1024 + AAx4 a tu [gluteus maximus], nie moge wlaczyc, a ja nie cierpie grac z tymi "schodeczkami" na linach prostych :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadnych sztuczek nie robilem.

Moze po prostu nie zauwazasz roznic bo wlaczasz tylko AAx2 ?

Na AAx4 (tak jak zapodalem screen) gra zwalnia za bardzo wiec tak nie gram.

Ja osobiscie ustawiam na AAxQ co daje jakosc porownywalna z AAx4 a wydajnosc identyczna z AAx2. Wtedy roznica rowniez jest zauwazalna. Swoaja droga to tak jak wspominalem silnik z Splintera zostal tak udoskonalony, ze ma juz w sobie tak jakby wygladzanie krawedzi, co przy normalnej grze daje efekt jakby sie gralo z AA.

 

 

UPDATE

Na dentkach forceware 56.55 rowniez DZIAŁA AAxQ i inne.

56.55 to działa ale na 56.64 oficjalne ze strony nvida lipa ( najnowsze ), teraz mam 53.03 i chodzi cacy gierka aax4 i afx2 miodek. Wniosek nvidia sknociła stery i tyle. Co do ati to nie mam pojęcia dlaczego nie działa aa może tez catalisty któreś tam są nie tegaz czy coś. AA działa w tej grze.

Są już nowsze stery 56.72 na tych jeszcze nie sprawdzałem.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez zawsze wychodzac z gry musicie wyjsc z menu single player, a pozniej jeszcze z tego glownego ? troche to denerwujace.. wychodzi raz, potem wlacza to menu glowne (multi, single, credits) i znowu trzeba quit. Nie mozna jakos trybem przyspieszonym ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poczatku chcialbym powitac wszystkich forumowiczow to moj pierwszy post :)

a teraz do rzeczy...

 

Slyszalem (jeszcze tego nie testowalem) ze dla posiadaczy mx'ow jest mozliwosc gry w SC:PT mianowicie trzeba sobie skads wziac save'a do 2 misji, wiem ze to troche pozbawione sensu ale tak slyszalem :? i cos mnie sie wydaje ze w dalszych misjach tez bedzie potrzebne przeskoczenie jakiegos zadania bo raczej pixel.... wymaga wiecej misji niz tylko jedna... no nie wiem zobaczymy...

 

P.S.

moglby ktos mi podac linka do tematu jak skonfigurowac 3d analyze zeby mi PoP chodzila.... albo napisac.... lub screena jakby ktos zrobil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze zablokowalem sie  jestem juz na parkingu w LA i nie wiem co tzza zrobic ???

pierw trzeba przejsc przez siatke, potem wskoczyc do tego tira ktory wjedzie pod parking.. nastepnie musisz wyeliminowac wszystkich terrorystow (czyt. zastrzelic). reszte musisz tylko ogluszyc. terrorystow rozpoznasz jak wlaczysz sobie okulary okulary THERMO to bedziesz ich widzial na czerwono (w grze mowia ze "pocą" sie w inny sposob)

i dalej sobie mysle poradzisz :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei przyblokowało przy łodzi podwodnej; chwytam gostka; majstruje coś przy kompie; filmik; ico dalej??????????? :?:  :?:

no musisz go zmusic aby to on podszedl wlasnie do komputera, pomajstruje pozniej jest pewnie ten filmik jak lodz wyplywa, ogluszasz gostka i zbiegasz na dol do lodzi.. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze zablokowalem sie  jestem juz na parkingu w LA i nie wiem co tzza zrobic ???

pierw trzeba przejsc przez siatke, potem wskoczyc do tego tira ktory wjedzie pod parking.. nastepnie musisz wyeliminowac wszystkich terrorystow (czyt. zastrzelic). reszte musisz tylko ogluszyc. terrorystow rozpoznasz jak wlaczysz sobie okulary okulary THERMO to bedziesz ich widzial na czerwono (w grze mowia ze "pocą" sie w inny sposob)

i dalej sobie mysle poradzisz :roll:

robie tak przelaze przez siateczke ogluszam 3 ochroniarzy i psa w tym jednego przeslu<span style="color:red;">[ciach!]</span>e i dalej nie wiem co robic drzwi sa zamkniete a nie mam wytrycha ;/ moze gdzies lezy na parkingu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze zablokowalem sie  jestem juz na parkingu w LA i nie wiem co tzza zrobic ???

pierw trzeba przejsc przez siatke, potem wskoczyc do tego tira ktory wjedzie pod parking.. nastepnie musisz wyeliminowac wszystkich terrorystow (czyt. zastrzelic). reszte musisz tylko ogluszyc. terrorystow rozpoznasz jak wlaczysz sobie okulary okulary THERMO to bedziesz ich widzial na czerwono (w grze mowia ze "pocą" sie w inny sposob)

i dalej sobie mysle poradzisz :roll:

robie tak przelaze przez siateczke ogluszam 3 ochroniarzy i psa w tym jednego przeslu<span style="color:red;">[ciach!]</span>e i dalej nie wiem co robic drzwi sa zamkniete a nie mam wytrycha ;/ moze gdzies lezy na parkingu ??

właśnie ogłuszasz, ale tych co świeca sie na czerwono w thermo musisz zabić. Jeśli nawet ogłuszysz gostka musisz go dobić.

btw: gierke już skończyłem jak dla mnie to taka sobie jest średnia. Według mnie ocena 7/10. Największy minus za utrudnioną obsługe aa, zresztą niektórzy twierdzą że jej nie ma. Ja uzyskałem aa na sterach 53.03 na najnowszych 56.72 nie dało rady. Ogólnie gierka krótka, filmiki między misjami fajne, mogło być lepiej. teraz sie musze zabrać za multi bo jeszcze nie próbowałem. pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierce mam od przedwczoraj rzeska jest tylko ze czasem jakieś błedy zgłasza i wyskakuje do pulpitu błedy typu :

 

General protection fault!

 

History: UObject::ProcessEvent <- (EGroupAI 1_1_1_EMBASSY.EGroupAI10, Function Echelon.EGroupAI.Tick) <- AActor::Tick <- TickAllActors <- ULevel::Tick <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

 

tak jak mówie gierka jest fajna ale trovche niedoprawcowana ale jest coś co mi sie spodobało najbardziej :

 

Dołączona grafika

 

szkoda że nie dali mi lufy i zapalniczki w wyposażeniu próbowałem z tłumika palić ale nie dało rady :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei przyblokowało przy łodzi podwodnej; chwytam gostka; majstruje coś przy kompie; filmik; ico dalej??????????? :?:  :?:

Jakieś porady :?: :?: :?: :cry:

O ile dobrze pamietam to trzeba wyjść z tego pomieszczenia i bedzie mozna otworzyć drzwi które nie szło otworzyć jak łódz była zanurzona, ale pewności nie mam, potem sie jedzie taka windą w poziomie i strzela do gostków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei przyblokowało przy łodzi podwodnej; chwytam gostka; majstruje coś przy kompie; filmik; ico dalej??????????? :?:  :?:

Jakieś porady :?: :?: :?: :cry:

O ile dobrze pamietam to trzeba wyjść z tego pomieszczenia i bedzie mozna otworzyć drzwi które nie szło otworzyć jak łódz była zanurzona, ale pewności nie mam, potem sie jedzie taka windą w poziomie i strzela do gostków.

Ale jak jak go ogłuszę to wyskakuje komunikat M>FAILED :?: A z nim nie mogę nic otworzyć HELP :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu zacinka :)

jestem na lotnisku zalatwilem tych kolesi co ogladali film schodze na dol jest pomieszczenie 2 kaamery gasze swiatlo ale nie moge skorzystac z windy cos mi mowia o balkonie ale slabo znam angelski :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei przyblokowało przy łodzi podwodnej; chwytam gostka; majstruje coś przy kompie; filmik; ico dalej??????????? :?:  :?:

Jakieś porady :?: :?: :?: :cry:

O ile dobrze pamietam to trzeba wyjść z tego pomieszczenia i bedzie mozna otworzyć drzwi które nie szło otworzyć jak łódz była zanurzona, ale pewności nie mam, potem sie jedzie taka windą w poziomie i strzela do gostków.

Ale jak jak go ogłuszę to wyskakuje komunikat M>FAILED :?: A z nim nie mogę nic otworzyć HELP :cry:

hmm jak gostka zmusiłeś żeby majstrował przy kompie i łodz wypłyneła to możesz go zdzielić i powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu zacinka :)  

jestem na lotnisku zalatwilem tych kolesi co ogladali film schodze na dol jest pomieszczenie 2 kaamery gasze swiatlo ale nie moge skorzystac z windy cos mi mowia o balkonie ale slabo znam angelski :/

jesteś na tym balkonie to ten odcinek co sie kończą schody ruchome na dole a potem są windy. Podchodzisz do balustrady i namierzasz 3 kolesi thermo ze zbliżeniem, tak zeby wyskoczył komentarz z dowodzenia że ich rozpoznałeś i a potem juz tylko do windy... next level

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei przyblokowało przy łodzi podwodnej; chwytam gostka; majstruje coś przy kompie; filmik; ico dalej??????????? :?:  :?:

Jakieś porady :?: :?: :?: :cry:

O ile dobrze pamietam to trzeba wyjść z tego pomieszczenia i bedzie mozna otworzyć drzwi które nie szło otworzyć jak łódz była zanurzona, ale pewności nie mam, potem sie jedzie taka windą w poziomie i strzela do gostków.

Ale jak jak go ogłuszę to wyskakuje komunikat M>FAILED :?: A z nim nie mogę nic otworzyć HELP :cry:

hmm jak gostka zmusiłeś żeby majstrował przy kompie i łodz wypłyneła to możesz go zdzielić i powinno być ok.

:?: Ale niestety nie jest :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...