Skocz do zawartości
Milo

Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie zabardzo mogę sobie poradzić z tą misją.

Nie będę się rozpisywał wiec zamieszczam screnny

Pomożcie :)

Co mam zrobić w tej misji z laserem?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic, nie dać się namierzyć :P Poprostu musisz przejśc przez wioske najlepiej niezauwazonym.

No wlasnie to nie jest takie proste.

Bo tam nie ma nigdzie wyjscia z tej wioski.

?? Moze ktos pomuc bo utknołem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie miejsce gdzie widzisz 2 gości siedzących przy stole nieopodal na tarasie będzie siedział pies gdy pójdziesz dalej w głąb zobaczysz że jest ściana i dalej nigdzie nie pójdziesz ale gdy spojrzysz w lewo zobaczysz taki budynek trzeba go zajść z boku i wdrapać się do niego przez okno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanim wlacz sie windy musisz namierzyc termowizjerem sotha biega on sobie gdzies po tym placyku pod toba jak go znajdziesz to wlacza sie windy, przynajmniej tak mi sie wydaje, ale nie dam sie za to pokroic bo zacielem sie w tym samym miejscu ale z powodu nie dzialajacego termowizjera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nastepujacy problem: juz na samym poczatku gry(fisher stoi w wodzie), podczas ruszania myszka pionowo, bardzo nienaturalnie odbija sie slonce od powieszchi wody, kolor żółtawy przechodzi w jakis taki fioletowy, az w koncu swiatlo przestaje sie obijac, tak jak by slonce przestalo swiecic. Moze to troche dziwnie brzmi ale to wyglada jakby brakowalo kilku odcieni albo jak by byly wyswietlane nie pokolei. Spotkal sie ktos w was z czyms takim ??

moja grafa to 9800se- nie modowalem go. gre odpalalem na catalystach 4.6 i omegach bazujacych na catalystach 4.5

Patcha nie instalowalem bo ponoc usprawnia on tylko mulitiplayera

 

maly OT: nie wiem czy ma to jakis zwiazek ale nowym Tiefie z kolei niektore cienie znikaja w podobny sposob (podczas samego ruchu myszki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem z inżynierem zmuszam go do uruchomienia komputera łódz wypływa , inżynierowi w czapę i koniec misji .

Pomocy !!!

 

P.S

widzialem wcześniejsze posty i że były w tym etapie problemy , moze jakiś jest trik ???

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam  

mam problem z inżynierem zmuszam go do uruchomienia komputera łódz wypływa , inżynierowi w czapę i koniec misji .

Pomocy !!!

 

P.S  

widzialem wcześniejsze posty i że były w tym etapie problemy , moze jakiś jest trik ???

 

Pozdrawiam

http://mag.sirius.pl/artykuly.php?3,98

 

a jak robisz wsio jak trzeba i nadal ci nie dziala to sproboj pochowac ciala albo zacznij misje od nowa :] powinno pomoc

i aha zlota rada !

dobra zarówka to zbita zarowka .... i tego trzymac sie trzeba... amunicji na pewno starczy [/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochowałem ciała przeszedłem misję 2 razy raz nie zabijając nikogo drugi raz sprzątając wszystkich i nadal nic po trafieniu inzenierka w czapeczkę MISION FAILED . coś mówi o jakimś alarmie.

Prosze o ewentualnego SAVE zaraz po uśpieniu Inżeniera na

rop69@wp.pl

 

P.S

gra jest orginalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, pytanie kieruje w imieniu kumpla Slavo, który ciacha w Splitera na PS2, ja niesteety na swoim celku 1.0 niemogę się wto to pobawić ponieważ owszem idzie to to ale na minimum i szkoda sobie spoko gierke popsuć.

No nic nie o to tu chodzi, a chodzi o:

- jest w pierwszej planszy Los Angeles, garaż, ciężarówka itd, ma wybić wszystkich terrorystów, i to robi , ale gdy podchodzi do drzwi wyskakuje napis ze sostał jeszcze jeden:

ALE NIGDZIE SKUR...A NIEMA, co on ma zrobić, poradźcie coś Panowie bo mnie kolo terroryzuje ju ż od kilku dni zebym mu to gdzieś na necie znalazł.

 

Z góry wielkie dzięki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie czy gra pojdzie na GeForce 2 MX/MX 400?? Bo mi cos nie chce codzic tzn. gra sie odpala i po wybraniu trybu single player, a pozniej profilu pokazuje sie plansza z loading przez jakies 2 sekundy laduje i wyskakuje do windowsa. Czy moge jakos pograc w ta gre nie zmieniajac karty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem w misji 8 chyba ostatnia (los angeles), jestem na lotnisku w miejscu gdzie sa schody i 3 windy, nad windami sa 3 kamery, wczesniej trzeba bylo spojrzec w dol przez lornetke i termowizje, zadna z wind nie dziala i nie wiem gdzie mam dalej sie udac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę blade, mam małego problema z SC w misji na lotnisku.

Co mam cholera zrobić ??

Jest tak:

przelazłem przez siatkę, wlazłem na TIRa i podjechałem w gląb garaży, załatwiłem (ogłuszyłem) tych dwuch typów i psa, no i dalej doopa, mam niby załątwić all terrorystów, tylko jak przejść dalej jak przy tych drzwiach przy budce strażnika mam lock jammed ?? :(

Moge se pooglądać tylko przez ten kabelek optyczny.

Jak murwa przejść dalej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz zabijac terrorystow, jesli go tylko ogluszyles to drzwi beda zamkniete, jak go dobijesz to wtedy sie otworza, sprawdzaj podczerwienia, ci czerwoni to terrorysci

Wielkie dzięki :)

Udało się.

Niestety, znowu utknęłem i po kilku godzinach wmurwiania się postanowiłem znowu zapodać prośbę o helpa.

Doszedłem mianowicie do tych cholernych wind, ale ciągle pisze że nie maja zasilania.

Coś w tle nawijają o ID Sotha, że jest w ticketing area, ale gdzie w torbę jeża jest ta area ??

Łażę wszędzie gdzie się tylko da, oglądnęłem wszystko przez nokto i thermal gogle i doopa blada :(

Co ja mam zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh tez mialem tam problem, w moim przypadku okazalo sie ze nie zabilem kolesia w tym przejsciu gdzie bylo 2 ochroniazy i 2 zwyklych klientow siedzacych na laweczce, jednego z ochroniazy terroryste trzeba bylo zabic zaraz jak otworzyles drzwi, jest jeszcze jedna rzecz ktora musisz zrobic przy windach, podejdz do barierki z lornetka na podczerwien i spojrz w dol, musisz podluchac rozmowe 3 kolesi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, no właśnie tak robię, zabiłem jednego ochroniarza przy ławeczkach, drugiego za drzwiami na keypad, reszę ogłuszyłem.

zestrzeliłem lampy po drodze do wind (kamera na IR) i "zauważyłem" 3 kolesi na dole, kolesie sobie podchodzą w okolice wind na dole i stają, ja dochodzę do wind i doopa, pisze że lift not powered :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ja utknelem w pociagu :/ dokladnie jak dochodze do tego kolesia z laptopem na stoliku i on idzie przed dzwi zagadac teroryste... i ja hackuje laptopa i szef mowi ze mam chyba znalesc jakis telefon i mam na to iles tam sekund :/ tylko nie wiem gdzie to jest :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tez pytanie.. otóż kupilem GEFORCE 6800GT, dostalem tą gre w komplecie.. jedno pytanie.. instaluje sie dobrze, uruchamiam, klikam single player i co sie dzieje?

Wykrywa że mam Wirtualny dysk DVD/CD i gra sie wylacza.. odinstalowywuje Alkohola120% restartuje kompa i dalej to samo.. to znaczy że ja nie moge miec tego programu? LIPA total...:/ WirtualnyDysk to świetna sprawa.. nie trzeba machać kompaktami.. a tu niestety, owa gra ma jakies LIPNE zabezpieczenia.. no paranoja://

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...