Skocz do zawartości
Therion

wirtualnu COM

Rekomendowane odpowiedzi

jak mozna zrobić aby oprogramowanie widziało sprzęt podłaczony pod USB tak jak by był podpięty pod COMa, chodzi mi o NOKIE n-gage bo oprogramowanie jest do połączenia tel z kom przez COM'a lub podczerwień której on nie posiada a jedyny kabel jaki można do niego dostać to USB. Mam winXP

z góry thnx za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eheh nie tedy droga... to nie przejdzie musisz kupic odzielny kabelek.... do n-gage jeszcze takiego nie widzialem :P

BTW. który soft na coma wspiera juz nokie N-Gage ?? z tego co wiem to tylko oxygen... no i moze na upartego MobiMB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze chodzi o jakis wirtualny COM. Powinien go wtedy ustawiac sterownik urzadzenia.

Dam reke uciac, ze napewno nie podlacza sie "nowoczesnego" urzadzenia przez port COM. Jaka bys mial wtedy transmisje danych (np. mp3)??? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłałem M@illa do CluBuNoKi z problemem podlaczenia N-GaGe do kompa ( problem tylko z prog. PcSuite mam bo Nokia Audio Manager 3.0 smiga bez zastrzezen ) wiec czytajcie co NOKIA napisala nadawca: clubnokiacareline.pol@nokia.com do książki adresowej

adresat: kubciio@poczta.fm

temat: RE: Pakiet PC Suite i inne darmowe oprogramowanie Nokia | Our Ref : 1-QQNT

data: Pon 16:36 12.01.2004

rozmiar: 3.6 kB

treść:

 

Szanowny Panie!

 

 

Niestety obecna wersja pakietu PcSuite dla N-Gage nie obsluguje

polaczenia

USB. Tylko i wylacznie Bluetooth... Prosze na biezaco sledzic

uaktualnienia

oprogramowania na stronie www.support.n-gage.com.

 

Dziekujemy za kontakt.

 

W przypadku wszelkich pytań dotyczących produktów i usług Nokia prosimy o

kontakt z Linią Obsługi Klienta Nokia: tel. (022) 654 76 86 fax. (022)654

45

36

 

 

 

[/color]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...