Skocz do zawartości
MacieX

Jeden dres zalatwiony

Rekomendowane odpowiedzi

heh .. jak zwykle (przynajmniej dla mnie) zostalem obiektem do 'skrojenia' dla dresow ...

 

Środa godz. 9:35 wyszedlem na przystanek tramwajowy przed domem i wsiadlem w pierwszy lepszy jako ze mam jeden do przejechania przystanek.

Od razu 2 podchodzi i sapie mi za plecami: "Masz pieniążki? a może telefonik?" i jeden z nich odchodzi do ostatnich drzwi nie otrzymujac ode mnie odpowiedzi ale ten drugi caly czas stoi za mna.

Wychodze- zatrzymuje sie na pasach, czekajac na zielone do przejscia przez UL. Jana Pawła (przystanek stawki) ...

... Czuje, że coś mi szpera w kieszeni ... no i tak .. gosciu wyjal mi telefon rzucaja oczywiscie we mnie miesem jakim tylko znal i zebym sie nie ruszal bo dostane ff pieroll'e albo mnei zabija (standardowa gadka) ...

Pomyslalem ze czemu by nie oddac telefonu - pretext do kupna nowego bo ten moj to gowno :P ... joke... no i co taki ciach ciach ciach ciach ciach ma mi zabierac moje rzeczy - skonczylo sie ... juz mnie przez te lata za duzo spotkalo od takich ***************** niewiele myslac... bedac w totalnym szoku ... zlapalem goscia prawa reke swoja lewa i wykrecilem ja jak tylko mocno potrafilem i ta sama reka wyjalem moj telefon po czym wrzucilem do kieszeni ... no i wtedy sie zaczelo- zaczal sie pluc ze teraz to juz po mnie... i znowu niewiele myslac wyjalem swoja prawa reke z kieszeni (poczatkowo myslalem zeby wpakowac w piesc klucze to bedzie lepsze uderzenie) ale nie bylo czasu wiec przywalilem mu z dluuuuuuuuugiego sierpa prosto w brode ... [ i tu mnie k uuu r * a tak lapa zabolala .... no ale nic] gosciu poszedl w kucki i cos jeczal... mysle sobie co tak ma jeczec dobije CIACH-A ! zlapalem jego parszywy leb i rozbilem nos o kolano rowniez z calej sily - po tym juz prawie lezal , nastepnie pozostalo mnie schylenie sie do niego i mocny wyjazd z lokcie w okolice skroni... po ostatnim lezal na przystanku z rozwalonym, krwawiacym nosem i juz nawet nie jeczal ... wydaje sie ze to trwalo dlugo a w rzeczywistosci to byly sekundy, moze 4- 5 sekund nie wiem --- ja wtedy nie myslalem...

Po tym jak jeden juz lezal podskoczyl do mnei drugi i zlapal mnie za kolnierz kurtki... trzymajac mnie ogladal kumpla co mu jest ... na szczescie wyrwalem sie, i przebieglem na druga strone UL . Jana Pawła podczas dużego ruchu ulicznego ... pobieglem pod siedzibe aster city gdzie stal straznik i przystanealem -- wtedy wlasnie ten drugi przestal mnei gonic....

 

jakis moral ? ... ZABIJ DRESA ... sam nie wiem .. podzielilem sie tym z wami ... moze tak jak ja kiedys przelamiecie to i teraz nei bedzie zadnych oporow przed takimi ... -- pozostaje tylko kwestia zemsty z ich strony .. ale to mnie prawie nie obchodzi

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maciex....hmmmm......

GRATULACJE OD BRUSIKA :D

 

u mnie tez masz piwo (lub tanie winko...do wyboru ;p )

nooo tylko wiadomo, ze raczej w BOLKU ci tego piwa nie postawie,a le........jak bysmy sie kiedys spotkali ...... ;]

 

brawo....dajesz dobry przyklad (chociaz lepszym by bylo naprawde DOBIC chama, ale to juz klopoty by byly .... :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kierwa spoczko z Ciebei kolo! :) Ja bym mu zap(ciach)lił mój tel i zwiewał.. A Ty go napierdzielałeś.. Brawo :) Tee musisz być jakimś skinem ... :| Hy .. Całe szczęście że mam zawsze przy sobie łańcuch.. :lol: Callifornia Punk Rock'owcy rox!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo !! Tak to jest ze ci co kroja tak naprawde boja sie wiecej od nas .Jesli tylko cos idzie nie po ich mysli to sa bezsilni .Bardzo mnie zdziwilo ze ten drugi nie uciekl tylko probowal cie jeszcze gonic - bo przewaznie jest tak ze jak jednemu jebniesz to drugi po prostu ucieka a ty mozesz odejsc jak bohater :) Ale Brawo dla ciebie te dresiki juz pomysla zanim zaczepia kogos nastepnego a moze juz nie beda zaczepiali ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu tylko warszawskie? ;) buuu :( ;)

 

ps. fotka za duza. ;)

wiem, ze za duza.....

legitka miala byc 2x wieksza, ale jak juz zrastrowalem te napisy, to pomyslalem, ze bedzie mniejsza....i.....foka juz taka zostala, bo by sie wsio pochrzanilo ;]

 

mam w sumie czas...zaraz cos wymysle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo :!:

 

Ja póki co mam farta w kontaktach z dresami - mimo iż "zaczepiali" mnie już trzy razy, to siły musiałem uzyć tylko raz, a straciłem w sumie 1.20 zł :lol: Z tym że ja miałem ułatwione zadanie, bo kolo był jeden :) W każdym razie R3SPECT dla Ciebie, tak trzymaj.

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo mój bracie ciotecny :lol:

Ja tam oddałem swoją N6310. Bo wole oddać jakiś głupi telefon niż się napierdzielać. Ale można stworzyć jakąś grupę antydresową.

Moim zdaniem bardzo źle zrobiłeś oddając ją dobrowolnie ja za nic nie pozwolił bym aby ktoś zabrał mi moją własność i gdyby nawet jakiś dres mi wkopał i zabrał np: komórkę to przynajmniej miał bym satysfakcje że nie oddałem jej dobrowolnie i walczyłem o nią to co ty zrobiłeś to oznaka braku szacunku dla rzeczy które posiadasz i nie oszukujmy się zapewne bałeś się postawić oprawcy(om) a to bardzo źle bo tacy jak ty to niezły kąsek dla dresa, i takie akcje mogą ci się jeszcze zdarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo mój bracie ciotecny :lol:

Ja tam oddałem swoją N6310. Bo wole oddać jakiś głupi telefon niż się napierdzielać. Ale można stworzyć jakąś grupę antydresową.

Moim zdaniem bardzo źle zrobiłeś oddając ją dobrowolnie ja za nic nie pozwolił bym aby ktoś zabrał mi moją własność i gdyby nawet jakiś dres mi wkopał i zabrał np: komórkę to przynajmniej miał bym satysfakcje że nie oddałem jej dobrowolnie i walczyłem o nią to co ty zrobiłeś to oznaka braku szacunku dla rzeczy które posiadasz i nie oszukujmy się zapewne bałeś się postawić oprawcy(om) a to bardzo źle bo tacy jak ty to niezły kąsek dla dresa, i takie akcje mogą ci się jeszcze zdarzyć.

Dokładnie :!: Moje jest moje i wara mi od tego - moge dostac po pysku, ale bez walki nie oddam :twisted:

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym najpierw wpierdziolił tym wszystkim dresom a potem bym ich zesłał do łagrów sowieckich na wyrąb tajgi syberyjskiej <evil>

Czytales "Inny świat" Grudzinskiego :?: :twisted:

 

P.S.

Jedna z nielicznych ksiazek ktore przeczytalem :) Polecam kazdemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytales "Inny świat" Grudzinskiego 

Tak i jeszcze jestem pod wpływem tej ksiażki ...

Teraz czytam "Rozmowy z Katem" Moczarskiego i na końcu książki mam zdjęcie Jurgena Stroopa i też szlak mnie trafia jak na niego patrze że tacy ludzie wogóle się urodzili :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki .. jak juz mowilem ... nie wiem co we mnie wstapilo ale gdyby jeszcze ten drugi chocby musnal mnie piescia ... lub kopnal no nie wiem .. to obaj by extremalnie szybko zeszli z tego swiata ... jakis przypakowany, czy ultra-silny to ja nie jestem ... szczerze mowiac pierwszy raz taka sytuacja miala miejsce ... ale mowie w takiej chwili gdy poczulem ze mam przewage po mocnym sierpowym czulem sie jak BOOG ... moglem ze scierwem zrobic co mi sie tylko podoba, zbic, zdeptac, zabic ... i gdyby nie ten drugi jak juz mowilem -- pierwszy bez zlamania czy wstrzasu mozgu nie wrocilby do swojej nory. Tylko pozostaje sprawa zemsty .. przez okres swiateczny w tych okolicach wcale nie musze sie pokazywac bo to tylko w strone LO ... ale potem ... hmm przed feriami nie wiem co bedzie ... ciekawi mnie to czy moglbym takich zbic po raz drugi ...

 

dzieki za piwo chlopaki :-)

 

...i pamietajcie ... jak waszego wzrostu... i najwiecej dwoch - nie certolcie sie z nimi ... tylko z a je b c i e ze az milo... przyznam ze fajne uczucie po powrocie do domu :) gdy przypomne sobie jak te wszystkie drechy mnie juz z kilku stow okradly przez kilka lat... zapodam swoja fote do tematu - wczesniejszego o wygladzie - to sie przekonacie .. jaki ja grzeczniutki i ulozony z wygladu jestem .. JA PODIBC DRESA ? ... nigdy w zyciu :P :P :P

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna chłopie przyjedz do Cze-wy to się schlejemy jak świnie za to że jednego mniej dresa :twisted: :twisted: :twisted: może po dordze napotkamy u mnie jakiś lokalnych dresów to nimi też sie zajmiemy :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...