Skocz do zawartości
eon007

Twinmos 512 DDR400 czy Kingmax 512 DDR 433??

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie. Zastanawiam sie bo czytalem rozne testy i troche na forum i nie wiem w koncu ktore bylyby lepsze. Ceną sie bardzo nie roznia wiec z tym nie ma problemu. Chodzi mi przede wszystkim o stabilnosc i mozliwosci oc (chociaz tez bez przesady bo nie wiadomo jak nie bede wykrecal ale raczej tak profilaktycznie wolalbym kupic takie ktore podkreca sie bardziej ;) ). Plytke mam MSI KT6 DELTA, procek barton 2500+. Z gory dzieki za wszelkie wskazowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanko nie chce zakładac nowego temetu.Otóz kupiłem ostatnio takie TwinMOsy jak kolega w temacie napisał.Brałem je ze względu ze sa na kosciach M-Tec.Kiedy je przysłali patrze a tu kosci TwinMosa no to ja dzwonie do sklepu a facet mi mówi ze to to samo co M-Tec tylko TwiMOs wykupił prawa autorskie czy cos takiego.Czy to prawda czy mi kit wciska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem miałem jakis problem z netem i post poszedł dwa razy sorki. Czyli mam rozumiec ze z tymi oznaczeniami to mnie w jajko zrobili?! NO panowie z barwkompu chyba sie pogniewamy!

Twinmos i m.tec to różne kości :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem miałem jakis problem z netem i post poszedł dwa razy sorki. Czyli mam rozumiec ze z tymi oznaczeniami to mnie w jajko zrobili?! NO panowie z barwkompu chyba sie pogniewamy!

Twinmos i m.tec to różne kości :(

nawet bym powiedzial bardzo rozne i bardzo roznie sie kreca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie będe zakładał takiego samego topicu więc napisze tutaj co wybrać :

2 x Kingston DDR 512MB/400 PC3200A HyperX CL2 wieczysta gwarancja

czy

2 x TwinMOS DDR 512MB/400 PC3200 Twister Prosze o rade .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie będe zakładał takiego samego topicu więc napisze tutaj co wybrać  :

2 x  Kingston DDR 512MB/400 PC3200A HyperX CL2 wieczysta gwarancja

czy  

2 x TwinMOS DDR 512MB/400 PC3200 Twister  Prosze o rade .

 

A ja bym brał jednak twisterki zdecydowanie, słyszałem,że te hyperxy z dopiskiem A sa dużo gorsze od tych bez A i zdecydowanie słabiej się kręcą a twisterki całkiem dobrze, sam sprawdzałem ostatnio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...2 dni temu kupiłem kości 512 MB PC3200 firmy "Lead". W sklepie zapewniali mnie że Lead to marka Winbonda, na co ja im powiedziałem że na kościach nie pisze Winbond ale oni przekonali mnie że to dobre kości więc je wziąłem. Zresztą miały jakiś znaczek podobny do Winbond. W domu porównałem ten znaczek ze znakie Winbonda i może i podobny ale nie ten sam. Po wsadzeniu tych kostek do kompa zostały rozpoznane jako 256 MB - Jak sie domyślacie bardzo się wpieniłem i wróciłem dziś do tego sklepu ale nie chcieli mi oddac kasy tylko dali mi w zamian pamiątki TwinMOS 512 MB Pc3200 na kościach TwinMOS (tylko takie mieli - co mnie nie satysfakcjonowało). Poszedłem do innego sklepu i patrze a tam maja TwinMosy na M-tec w oryginalnym pudełeczku więc zapytałem sie czy nie zamienili by się nie zamienili a dorzucę jeszcze stare Elixiry PC2100. Na koleś mi nato że te TwinMosy na kościach TwinMOS to jakies podróbki tajwańskie czy jakieś tam i że te moje Elixiry są już więcej warte - Generalnie gość twiedził że na rynku jest bardzo dużo podrubek TwinMOSa są to głównie te na kościach TwinMOS. Myślę że to tłumaczy dlaczego TwinMOS zszedł na psy w ostatnim czasie!!! a właśnie w końcu gościa przekonałem i się zamienił!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze wybrales co do Twinmos. Tylko ze ja by zrobił tak (nie wiem czy to sluszna uwaga ale duzo daje). Wiec tak:

Wziąłbys 2 kostki Twinmos PC-400 i wtedy puscilbys procesor na 200, czyli 400 DDR i by Ci chodził synchro z Ramami :). Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze wybrales co do Twinmos. Tylko ze ja by zrobił tak (nie wiem czy to sluszna uwaga ale duzo daje). Wiec tak:

Wziąłbys 2 kostki Twinmos PC-400 i wtedy puscilbys procesor na 200, czyli 400 DDR i by Ci chodził synchro z Ramami :). Pozdrawiam

Nie rozumiem twojej uwagi, przecierz i tak puszcze FSB n2 200FSB a zapewne te TwinMosy na kościach M.tec spokojnie wyrobią przy synchronicznym taktowaniu tymbardziej że mam mobo 8KRAI na kt600 który nie jest zbyt wybredny co do pamiątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ptys na czym polega Twoj problem??

sorry, że się wtroce ale prawdopotobnie problem ptysia polega na tym, że ma TwinMOSy na kostkach TwinMOS, mozliwe wogule że ma podróbki, a słyszałem ze dużo ich jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...