Skocz do zawartości
Hanu

AMP 2 - killer dla kompów

Rekomendowane odpowiedzi

Ej jak Wy mozecie porównywać DooMa 3 do jakiegos [ciach!]a jakim jest jakies AMP??? To jest śmieszne!!!! Doom 3 to będzie taka gra ze czlowiek będzie lał w pory na każdym kawałku mapy, będzie myślał ze jest tam.. W każdym razie 2k4 rox! (hl2 i doom3 )!!! A AMP wygląda poprostu śmiesznie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pożyczyłm grafe od znajomwgo, włączyłem pograłem i usunełem.

 

Nic ciekawego ten silnik nie przedstawia. Lampy ściągnięte prosto z Doomka 3 (alfy ), Tekstury jakieś takei nijakie, lokacje też niezabardzo. Moim zdaniem ten silnik właściwie niczym się nieróżni od darmowego moda do Q1 TENEBRADE. Tekstury prawie takie same, oświetlenie wręcz takie same, tylko aniemacje są lepsze. A jeśli chodzi o porównanie teho czegoś do DOOM"a 3 to raczej mała pomyłko, bo przepraszam ale czy ktooś widział, albo grał w Doomka, bprzynajmiej bete, lub alfe z numerkiem przynajmiej 0,8 ???. (no chyba nieporównujecie tej gry do alfy doma 0,2 która ile lat temu już wyszła. :?

 

Ale ogółem mówiąc nic ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pożyczyłm grafe od znajomwgo, włączyłem pograłem i usunełem.

 

Nic ciekawego ten silnik nie przedstawia. Lampy ściągnięte prosto z Doomka 3 (alfy ), Tekstury jakieś takei nijakie, lokacje też niezabardzo. Moim zdaniem ten silnik właściwie niczym się nieróżni od darmowego moda do Q1 TENEBRADE. Tekstury prawie takie same, oświetlenie wręcz takie same, tylko aniemacje są lepsze. A jeśli chodzi o porównanie teho czegoś do DOOM"a 3 to raczej mała pomyłko, bo przepraszam ale czy ktooś widział, albo grał w Doomka, bprzynajmiej bete, lub alfe z numerkiem przynajmiej 0,8 ???. (no chyba nieporównujecie tej gry do alfy doma 0,2 która ile lat temu już wyszła.  :? 

 

Ale ogółem mówiąc nic ciekawego.

sugerujesz ze jest alfa doom 3 nowszy niz 0.02 i ja o tym nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM MAŁE PYTANIE!!!!!!!!!!!!!!czy jesteście idiotami. Jakim cudem wam działa ta gra na radeonach, jak możemy wyczytać po zainstalowaniu dema w readme cytuje:

"System Requirements:

Currently requires a Nvidia Geforce 3, Geforce 4 or Geforce FX to run.

Coming soon - Support for: ATI Boards, Geforce 1, Geforce 2 and Geforce 4 MX"

Chyba nie musze tego komętować. Jesteście kłamcami macie bardzo wybujaną wyobrażnie. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM MAŁE PYTANIE!!!!!!!!!!!!!!czy jesteście idiotami. Jakim cudem wam działa ta gra na radeonach, jak możemy wyczytać po zainstalowaniu dema w readme cytuje:

"System Requirements:

Currently requires a Nvidia Geforce 3, Geforce 4 or Geforce FX to run. 

Coming soon - Support for: ATI Boards, Geforce 1, Geforce 2 and Geforce 4 MX"

Chyba nie musze tego komętować. Jesteście kłamcami macie bardzo wybujaną wyobrażnie. :evil:

Z tymi idiotami to troszkę przesadzasz... :evil:

A co do tego dema i radków to rzeczywiście, coś w tym jest, bo u mnie się nie odpala :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM MAŁE PYTANIE!!!!!!!!!!!!!!czy jesteście idiotami. Jakim cudem wam działa ta gra na radeonach, jak możemy wyczytać po zainstalowaniu dema w readme cytuje:

"System Requirements:

Currently requires a Nvidia Geforce 3, Geforce 4 or Geforce FX to run. 

Coming soon - Support for: ATI Boards, Geforce 1, Geforce 2 and Geforce 4 MX"

Chyba nie musze tego komętować. Jesteście kłamcami macie bardzo wybujaną wyobrażnie. :evil:

Czlowieku (? ? ? ) opanuj sie, won z powrotem do piaskownicy, jak nie potrafisz odbrobiny kultury ( wiem, ze to trudny wyraz ) wykazac.

 

Nie bede tego dalej "komętowac" :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM MAŁE PYTANIE!!!!!!!!!!!!!!czy jesteście idiotami. Jakim cudem wam działa ta gra na radeonach, jak możemy wyczytać po zainstalowaniu dema w readme cytuje:

"System Requirements:

Currently requires a Nvidia Geforce 3, Geforce 4 or Geforce FX to run. 

Coming soon - Support for: ATI Boards, Geforce 1, Geforce 2 and Geforce 4 MX"

Chyba nie musze tego komętować. Jesteście kłamcami macie bardzo wybujaną wyobrażnie. :evil:

No prosze bardzo :) A mnie jednak chodzi bez problemu - widocznie jestem kłamcą, albo cudotwórcą. Bo przeciez jak w świętym dokumencie README jest tak napisane, to musi być prawda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pożyczyłm grafe od znajomwgo, włączyłem pograłem i usunełem.

 

Nic ciekawego ten silnik nie przedstawia. Lampy ściągnięte prosto z Doomka 3 (alfy ), Tekstury jakieś takei nijakie, lokacje też niezabardzo. Moim zdaniem ten silnik właściwie niczym się nieróżni od darmowego moda do Q1 TENEBRADE. Tekstury prawie takie same, oświetlenie wręcz takie same, tylko aniemacje są lepsze. A jeśli chodzi o porównanie teho czegoś do DOOM"a 3 to raczej mała pomyłko, bo przepraszam ale czy ktooś widział, albo grał w Doomka, bprzynajmiej bete, lub alfe z numerkiem przynajmiej 0,8 ???. (no chyba nieporównujecie tej gry do alfy doma 0,2 która ile lat temu już wyszła.  :? 

 

Ale ogółem mówiąc nic ciekawego.

sugerujesz ze jest alfa doom 3 nowszy niz 0.02 i ja o tym nie wiem?

hehe nie niema i pewnie już żadnej alfy Doomka niebędzie :wink:

 

miałem na myśli taką przenośnię :wink: , bo nielubie jak ktoś porównuje jakieś tech demo, lub jakąś inną alfe z ALFĄ Doom'a 3 z przed 2 lat :!: , przecież to jest bezsęsowne, to normalne że grafika w doomku będzie gorsza. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM MAŁE PYTANIE!!!!!!!!!!!!!!czy jesteście idiotami. Jakim cudem wam działa ta gra na radeonach, jak możemy wyczytać po zainstalowaniu dema w readme cytuje:

"System Requirements:

Currently requires a Nvidia Geforce 3, Geforce 4 or Geforce FX to run. 

Coming soon - Support for: ATI Boards, Geforce 1, Geforce 2 and Geforce 4 MX"

Chyba nie musze tego komętować. Jesteście kłamcami macie bardzo wybujaną wyobrażnie. :evil:

No prosze bardzo :) A mnie jednak chodzi bez problemu - widocznie jestem kłamcą, albo cudotwórcą. Bo przeciez jak w świętym dokumencie README jest tak napisane, to musi być prawda ;)

DZięki że odpowiedziałeś na moje pytanie. Ty i cała reeszta co pisali że działa jesteście kłamcami(nosy macie jak pinokio). Moi koledzy z piaskownicy mają radki i jakoś im nie działa,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pożyczyłm grafe od znajomwgo, włączyłem pograłem i usunełem.

 

Nic ciekawego ten silnik nie przedstawia. Lampy ściągnięte prosto z Doomka 3 (alfy ), Tekstury jakieś takei nijakie, lokacje też niezabardzo. Moim zdaniem ten silnik właściwie niczym się nieróżni od darmowego moda do Q1 TENEBRADE. Tekstury prawie takie same, oświetlenie wręcz takie same, tylko aniemacje są lepsze. A jeśli chodzi o porównanie teho czegoś do DOOM"a 3 to raczej mała pomyłko, bo przepraszam ale czy ktooś widział, albo grał w Doomka, bprzynajmiej bete, lub alfe z numerkiem przynajmiej 0,8 ???. (no chyba nieporównujecie tej gry do alfy doma 0,2 która ile lat temu już wyszła.  :? 

 

Ale ogółem mówiąc nic ciekawego.

sugerujesz ze jest alfa doom 3 nowszy niz 0.02 i ja o tym nie wiem?

hehe nie niema i pewnie już żadnej alfy Doomka niebędzie :wink:

 

miałem na myśli taką przenośnię :wink: , bo nielubie jak ktoś porównuje jakieś tech demo, lub jakąś inną alfe z ALFĄ Doom'a 3 z przed 2 lat :!: , przecież to jest bezsęsowne, to normalne że grafika w doomku będzie gorsza. :roll:

 

Boro, a widziales juz gre ladniejsza od doom3 alpha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko stwierdzam fakty

ale nie ma problemu, stwierdzaj, ale nie musisz nikogo przy tym obrażać...

Myślisz, że ci co mają radki to sobie powymyślali czy co? Sam mam ATI i wali mnie to czy będzie chodzić na moim sprzęcie jakieś gófno o nazwie AMP2 czy nie i myśle, że z resztą userów jest podobnie. Poprostu jesteś posiadaczem NV i chciałeś pokazać swoją wyższość, a tu taki zonk...

ehhh nie dziwię się, najpierw znikający smok, potem szybsze działanie rusałki na radkach niż na kartach nv, a teraz gra robiona pod nv działa na radosławach... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk popieram ciebie a ten piratted to <span style="color:red;">[ciach!]</span>a jest. Trzeba być debilem żeby pisać takie bzdury że na kartach ATi nie działa, jakimś cudem u mnie te demko chodzi i na pewno szybciej niż u ciebie piratted a raczej pinokio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, koles nie wie, ze wystarczy wgrac dentki z NV i spoko gierka rusza. Co za matolek :)

No fajnie że detonatory obsługują ATI, chyba sobie przelutowałeś GPU z NV na ATI SAM jesteś kołek

A Ty skad sie urwales ?

To jest bardzo prosta operacja, wystarczy miec programik Redonator v1.2 i wszystko chodzi. I kazdy kto ma ATI i mu nie chodza gry to odrazu wrzuca dentki. Ale LOL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o programie nie wiedziałem a co do ati to sam jestem jej posiadaczem i nie mówie że ATI jest złe

O boshe, ten czlek chyba naprawde powinien zostac nominowany do L O L A miesiaca, ba nawet kwartalu, czy tez polrocza :D :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ar2r czy widziałęm grę ładniejszą od Afly D3, hmm w sumie jeśli chodzi o ten gatunek gier to raczej nie. No wyżej wspomiane Tenebrade do Q1 mie mile zaskoczyło (chodzi mi głównie o odpowiednie mapy do tego modu), dalej takie gierki jak H-L 2 to na mei dużego wrażenia nie zrobiło, Stalker ma ładne rozległe przestszenie, ale w sumei nasz CHrome też ma podobne, Cool of Duty mi się bardzo podoba (to już chyba najlepsze wykożystanei engine'u Q3A, teraz tylko czekać na TRINITY), hmm raczej moge powiedzieć ci że też jako fan ID uważam że jednak wyżej wymieniona firma moim zdaniem robi najlepsze engine'y a grafa w Alfie D3 momo już swojego leciwego wieku nadal prezentuje się ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich sterach uruchamialiście to demo (nvidia). U mnie całkowity brak akcji- nie działa ani wygranie mapy z menu ani wpisanie w konsoli "map testmap". Mam wersję dema 50MB. Jest jeszcze drugie demo ok 25MB- właśnie ciągnę- może to rechnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...