Skocz do zawartości
MAttX

Brak myszki !?!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem ze myszka reaguje sprzetowo ale nie reaguje w Linuxie

niewiem co mam zrobic powniewaz oprocz tego caly ekran sie jakos dziwnie przesunol i nie ma paska rozpoczynajacego sesje a po zalogowaniu sie rowniez moe ma paska glownego .Dla mnie linux to czarna magia i to moze byc pytanie lamerowskie ale jak to naprawic i jak zainstalowac stery do Nvidii ?THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie trzeba instalowac standardowo sterow zeby dzialal poprawnie ale jednak mi rozdzialka 800x600 zabadzo nie odpowiada wiec wolalbym zainstalowac je + jakies gry bez sterownikow nie pojda mowie o akceleracji . A druga sprawa to napisalem ze dziala SPRZETOWO czyli jest dobrze podpieta powniewaz mam jeszcze 2x windozy jedno 2003 server a druga PRO to jest tylko i wylacznie wina lina tak wogole to ten linux kiepski jest jak dla mnie - czasochlonny , marny support dla sprzetu , brak sterownikow , obsuga z konsoli !?!, stabilnosc albo czyba jej brak ! Moze to wina dystrybucji ( Aurox ) - jak dla mnie jednak windows zostaje chociaz microsoftu nie lubie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny... Czlowieku, wszystko sie samo nie zrobi. Na stronie auroxa masz linki do waznych stron dla poczatkujacych, tutaj masz przyklejone tematy. Moze poczytaj najpierw troche? Miales ambicje, zeby zainstalowac Linuksa a teraz juz Ci tej ambicji brakuje, zeby go poznac? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO TY NIE POWIESZ !!!No wlasnie w tym problem ze wszedzie tego jest duzo na tematy linuxa ale nic tak naprawde co mogloby mi pomoc i dokladnie pokazac jak zainstalowac glupie sterowniki . Ambicje no wlasnie milem je ( bo stracilem ) przez caly weekend szukalem jak zainstalowac sterowniki - i wiesz co nic za przeproszeniem . Jak jestes taki madry i ambitny to powiedz mi dlaczego mi myszka nie dziala ? Nie po to zakladalem topica zeby mi ktos wypomila ze jest funkcja szukaj tylko zeby sie poradzic ludzi bardziej doswiadczonych - a ty poszedles po najprostszej lini oporu . Twoja odpowiedz niepomogla mi ani troszeczke wiec po co sie wypowiadales jak zapewne sam nie wiesz ?.A to ze ktos zakalda tpica to chyba nie dlatego ze mu sie nudzi i nie ma co robic tylko moze dlatego ze nie moze znalesc odpowiedzi . Duzo bardziej bys mi pomogl gdybys szczelil dwa odnosniki do stron na temat myszki i sterow ale tobue latwiej bylo na czyis ambicjach grac niz pomoc . Po stronach chodzilem z linuexem i nic . Dzieki za pomoc !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj sie, nikt Cie tu nie obraza. Tak to juz jest, ze Linux nieco wiecej pracy wymaga, przynajmniej na poczatku. Ja tez kiedys zaczynalem i mozesz wierzyc lub nie, ale rzadko kogos pytalem. Wystarczy zalapac pewna filozofie - Linux powstal w Internecie i tam jest wiekszosc odpowiedzi, bo prawie na pewno ktos mial taki sam problem jak ja i postanowil sie podzielic rada z innymi.

 

Zacznij od: http://newbie.linux.pl/?id=article&kategoria=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...