Skocz do zawartości
sector

Ja wymiekam juz Q*** | WDC SUX !!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

ja juz wymiekam :P :P.........

juz w ciagu 3miesiecy padł mi 2gi WDC 60gb JB ! 60gb danych poszlo w 3dupy ! :P

dzisiaj rano mi przyszła b 7200.7 podlanczam a tu sru WDC juz nie działa ! a podlanczalem juz u siebie mnustwo dyskow ! maxtory , wdc inne segate itp a tu zonk ! juz mnie szlak tragia

WDC MOWIE NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie male "ale" byc moze jakis element systemu wplywa na takie sytuacje z dyskami SECTORA moze zasilacz a raczej z duzym prawdopodobienstwem - kolega tak mial z 3 dyskami szly jeden za drugim TAM GDZIE JUZ NIE MA BAD SECTOROW - okazalo sie ze zasilka podawala takie napiecia ze stopniowo po kilku tygidniach padaly

 

 

Na padniecie dysku ma wplyw szereg czynnikow - temp napiecia transport obciazenie i w jakims tam % wadliwosc konstrukcji

 

Trzeba tez pamietac ze co seria to inny dysk i juz moze byc bardziej trwalszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe pech..

ja mam maxtora 80gb SATA, zalalem go wodą, wytrzepałem z niego wode (tak wytrzepałem!) nastepnie suszylem suszarka, podlaczylem, dziala jak nowy i 0 bad sektorow.... i smiga ;)

a z regoly moj kupel kupil 120gb tez maxtora tyle ze pod ata obchodzil sie z nim jak z jajkiem i padł mu bez przyczyny (lol)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie przez zasilke raczej napiecia nie sa takie zle ;) pozatym innechodza jak ta lala ! wymieniam go na b 7200.7 80gb ! :P

WDC SMIERdzisZ !

Tonic2 -> no mialem :/ ale kumpel ma to co ja mialem i skopiuje od niego wiec nie jest aż tak zle !

ale poszlo 2gb dem z ku 3

programy / mp3 15gb :P

szkoda gadac tylko glowa w mur ! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...