Skocz do zawartości
RS

Czy zwracasz uwage na "range" urzytkownikow ?

CZY BARDZIEJ KIERUJESZ SIE ODPOWIEDZIAMI I UWAGAMI URZYTKOWNIKOW O WIEKRZEJ RANDZE ?  

  1. 1. CZY BARDZIEJ KIERUJESZ SIE ODPOWIEDZIAMI I UWAGAMI URZYTKOWNIKOW O WIEKRZEJ RANDZE ?

    • Tak
      18
    • Nie
      73


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie obojetne kto ma jaka range. Wazne co ma w głowie i jak sie wypowiada na dany temat a nie ilosc postow pod jego podpisem. Jesli przegladam jakis topic to czytam kazdego posta. Patrze tez na nick bo wiem mniej wiecej co mozna sie po niektorych spodziewiac i jaki poziom wypowiedzi prezentoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehehehehe! jak zobacze ponad 1700 postow, to wiem ze ..::SNAP::.. :D

A tak na serio- patrze na to kto pisze, a nie na ilsc postow. Bo te mozna sobie dobrze nabijac na offtopicach (jak chocby ten)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja patrze tylko na autora

Tez sie staram, ale zazwyczaj wszystkich kojaze po avatarach, a np. Ty zmieniles, i przez pewien czas mialem problem. :) Ale tylko na avat. patrze. A na ilosc postow, jak wypowiedz jest beznadziejna.

mam bardzo ładny avaltarek (felga od audi A8), ja też patrze po avaltarach i z tego co zauważyłem najczęściej avaltara zmienia lisek. kilka razy sie przyzwyczajałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja AKa (k**** gdzie moje logo?) jestem poprostu pomijany w tej kwestii i jes nie ruszam (jak mówi stare radzieckie przysłowie "...nie ruszaj gowna bo bedzie śmierdzieć...") i sie udzelam tylko na Oślej i leje na to co kto se o mnie myśli (jak myśli że jestem debilem to proszę o wyrażenie własnej opinii o mnie TU I W NJABLIŻSZYM CZASIE (bo minuty lecą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...