Skocz do zawartości
POWER BY AMD

Jak grzeje sie wasz ram

Rekomendowane odpowiedzi

ale twoje to raczej od napiecie nie od mhz

bo ja tu mam 1 wiązacy sie z tym po części problem powyzej 215 jeden cas mi nie idzie na 2 nie wiem czy warto sie tym przejmować ale jak by mnie to duzo nie kosztowało to moze by potraktować kostki napięciem i zrobićcasy na cacy tylko nie wiem własnie czy bede potrzebował jakichś radiatorów. I teraz nie wiem czy to zalezy od kości czy głównie od napiecia bo jak moje sie nie grzeja z 2.9v to mzoe z 3.1 tez nie beda włąsnie se tak nad tym rozmyslam to pomyslałem ze zbiore pare opmini od innych uzytkowników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde a ja zapodałęm u siebie 3v izaczeły ostro grzaćaz normalnie wyłączyłem kompa i zmiejszyęłm bo były ostro nawet powiem gorące a zdazyęłm odpalić system i zapuscic 3dm to na 2 t4escie przerwałem i bede musiał zapodać radiatorki jak tak

mam pytanie czy jest jakaś zasada ze od iluś tam v trza albo wypadało by zapodać radiatorki czy duzo wiecej zalezy od poczególnych kosci ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde a ja zapodałęm u siebie 3v izaczeły ostro grzaćaz normalnie wyłączyłem kompa i zmiejszyęłm bo były ostro nawet powiem gorące a zdazyęłm odpalić system i zapuscic 3dm to na 2 t4escie przerwałem i bede musiał zapodać radiatorki jak tak 

mam pytanie czy jest jakaś zasada ze od iluś tam v trza albo wypadało by zapodać radiatorki czy duzo wiecej zalezy od poczególnych kosci ??

moje elixiry kiedys chodzily na 2,9v i tez byly zimne, no moze po katowaniu 3dmarkami grami i innymi badziewiami byly lekko cieple(tak na palec to mysle ze z 25C). Ja uwazam ze to zalezy od kosci...bo jak niekotre pamieci na 2,9v z radiatorkami sa gorace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie tylko nie zły skok na 2.9v chłodne jak by nic nie robiły a na 3v to ciezko palcem dotknąc juz mma radiatoriki takie czerwone z 3ti200 gainwarda tylko nie wiem czy wystarcza dorabia se ktoś na własną reke  radiatorki na ramy ??

na te radiatorki to moze jakis nadmuch mozna jeszcze zapodac....np. taki maly wentylatorek co by sie go jakos umocowalo..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko ja se radiatory sam zrobie tylko czy starcza np takie rózowe od gainwarda 3ti nie bede dawał wiecej nic 3v  na razie jak kupie an7 to zawita pewnie na ich 3.2v i czy w tedy bede musiał zapodać juz coś wiekszego ??

ja mysle ze beda juz solidnie cieple, wiec jakis maly wentylek(taki 60mmx60mm lub mniejszy) mógłby sobie na nie dmuchać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki mały OT:

A jeśłi ustawie napięcie z deka zawyżone, tak żeby mi się grzały kości pamięci to czy to bezpieczny sposób wygrzewania. I jaki będzie przyrost wydajności (chodzi mi o to czy warto ryzykować).

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...