Skocz do zawartości
Ramzes

Problemy po zainst Wina XP

Rekomendowane odpowiedzi

Sformatowałem dysk bo mialem wirusa jakiegoś no i wziąlem się za standardową procedurę instalowania wina + oprogramowania. Nic prostszego,a le jednak coś poszło nie tak. Niby wszystko tak samo, już nie wiem który to raz w życiu a jednak po skończeniu roboty komp działa dużo wolniej. Od uruchamiania zaczynając a na pracy w Windowsie czy różnych programach kończąc. Po prostu jakby mu coś przeszkadzało, coś go 'zapychało'. I nie bardzo wiem co bo identyczne czynnosci wykonywałem już nieraz i zawsze było ok. Może też tak mieliście, i jeśłi znacie sposób na rozwiązanie problemu to będe bardzo wdzięczny za jego przedstawienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy po instalacji systemu zainstalowałeś antivirka ?? czy może formatowałeś tylko partycję systemową i potem od razu weszłeś na inne ?? :D

O to się nie bój, wszystko było zrobione jak trzeba. Mam zainstalowanego MKS VIRA 2003 oczywiście uaktualniona baza. Nic nie wykrywa, skaner jest cały czas aktywny. Może to konflikt między jakimiś programami? Ale wcześniej instalowałem takie same i było OK.

 

Zmieniłem dysk na 80 gb barracude niedawno i może tu jest problem, ale miałem na nim wcześniej Wina zainst(tylko przez jakieś 2 tyg bo potem zaczęło sie wszytsko walić, uznałem że musi być jakiś wirus i formacik zrobiłem) i działąło w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może trafiles na felerny model i mogą to być początki bad sectorów ?? lepiej żeby nie, ale wiem że jeśli w danym miejscu ma wyleciec bad sector to czasami w tym miejscu dysk sie zamula mimo iż bada jeszce niema, ewentualnie, moze coś namieszałeś w hardware lub BIOSie :)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank nic nie namieszałem bo nic nigdy na pałe nie robie i sie troche na tym znam(przynajmniej na tyle żeby nieczego nie zwalić nie wiedząc jak to zrobiłem :D).

Walnięty dysk?- nie wydaje mi się bo gry, ściąganie , kopiowanie, filmy, wszytsko chiodzi elegancko.

Ja coś czuje że to jakiś program tu robi zamieszanie, a najprawdopodobniej sam Windows sie coś spier******* przy instalacji. Może ktoś wie jak to można naprawić, nie chce mi sie od nowa wszystkiego robić więc to odpada. ServicePack jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...