Skocz do zawartości
Gość

twinmos problem

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem kupilem pamiatki

DDR 2x 256MB Dual PC-400 TwinMos Twister CL 2

2 moduły, 184-pin, napięcie zasilania 2.5v, styki pokryte złotem, CL 2, 400 MHz Non-ECC, zawsze markowe pamięci, CL 2-2-2-2-1

z komputrona i mam taki problem wyjasnijcie mi co to jest CL 2-2-2-2-1

bo te co dostalem nie wstaja na 2-6-2-2 (na 2-7-3-2 i sa malo stabilne) pewnie bede donich dzwonil zeby mi wymienili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może muszą się dotrzeć??? Wiem, że to głupie, ale moje TwinMosy DDR 400 za cholerę na początku nie chciały iść wyżej niż 390 8O. 2 dni i chodziły już 410 (więcej nie próbowałem). Musiały się przyzwyczaić do nowego środowiska ;)

 

Próbuj z timingami, FSB i napięciami. Najróżniejsze ustawienia. W końcu wskoczą :) Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za pamięci?

Jakoś nie mogę znaleźć takiego packa na stronie producenta.

Nawet pojedynczych Twisterów o takich timingach - albo jestem ślepy, albo Komputronik znowu wciska kity i sprzedaje "fabrycznie kręcony" sprzęt.

 

Do tego na stronie producenta nie mogę znaleźć też nic o tym, że styki pokryte złotem (opis w ogóle jakoś dziwnie przypomina opisy Geili w Komputroniku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

terz mi sie to spoczatki wydawalo dziwne bo te twisterki tylko w komputroniku byly rano napisalem do nich o ten numer do reklamacji i cisza chyba trzeba bedzie straszyc sadem albo cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...