Skocz do zawartości
m4c14s

kupno katody - co o tym myślicie?

Rekomendowane odpowiedzi

m4c14s, jeżeli uważasz, że zmieniając tytuł z "pomocy" na "czekaqm na rade:D" przekazałeś jakąś konkretną informację o zawartości posta, to się mylisz.

Zmieniam tytuł, następny Twój topik z nieregulaminowym tytułem będzie po prostu zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katoda??? hymmm lepiej kupic sobie 20 diod i bedziesz mniał to samo za mniej...

 

mwAahahahahaahaa LOOOOOLLL, czlowieku widziales kiedys katode sunbeama?? nawset 100 ledów ci nie pomoze :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pozatym zamontuj se tom katode a po miesiącóu stracisz wzrok :]

:lol: :lol: :lol:

wiec tak....

jak tutaj chyba wiekszosc wie, najlepsze katody sa od Sunbeam'a, jedna katoda + inverter i reszta bajerow kosztuje 33zl, ja na ten przyklad mam dwie za ktore zaplacisz 66zl

katody mozesz wlanczac i wylanczac kiedy chcesz, a umiejscowic je najlepiej tak zeby ich swiatlo nie walilo na zewnatrz i wtedy jest git :]

tu moj komp http://www.moded-kompz.net/modules.php?set...=view_album.php

a co do twojego wczesniejszego posta... policz sobie 20 diod po 3,5zl za sztuke.... naprawde tak tanio ??????? poza tym zjara sie toto i bedziesz musial wymieniac, a efekt 20 diód a 2 katody (a nawet jedna) jest NIE DO PORÓWNANIA

PS.

katody mam juz jakies 5miesiecy, jak wytlumaczysz ten fakt ze jeszcze nie stracilem wzroku :?: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep ANGELA, adres to www.angela.pl

dokladnie , oni sa dystrybutorami, nie wiem jak sie dokladnie sprawa ma ale to oni sprzedaja produkty firmy Sunbeam i Chieftec (na kazdej ze stron widnieje ten sam adres)

takze gdzie byscie nie zamowili (sunbeam or chieftec) to towar dostaniecie od Angeli :] (wroclaw bodajze, nie chce mi sie sprawdzac :> wlasnie byl reinstall)

edit

poza tym mila obsluga i dobry kontakt, polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radku_BVB po 1. diody nie są po 3,5 tak jak ty to mówiłeś tylko po 40gr po 2. Jeśli źle podłonczysz diody to pewnie ze podziałają ci kilka dni :]

a ten dalej swoje... pokaz fotki swojej budy oswietlonej ledami a ja ci pokaze bude oswietlona katodami sunbeama ok ?? :D lama :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...