Skocz do zawartości
Junior

Panowie jak po sylwku ???

Rekomendowane odpowiedzi

ja dopiero wrocilem z Sylwka od kumpla. snu moze z 15 minut z "kolezanka" no i niezamierzam isc juz spac.. nie oplaca sie:P a rak wogule to pielem od 18 do 1 w nocy :D hehe. .zaklad z kumplami ze niebde pil od 1 :P i wygralem krate browca :P Aha.. tankowlaem ostro przed 1.. ale kaca ani nic takiego niema.. poprostu trzeba sie ruszac:P i jest git.. niepic na pusty zoladek:D i pic, popic, zagrysc.. bawic sie.. i tak w kolko:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skopiowalem z innego topicu:

 

kaca nie ma, tylko dostalem mieczem bardzo mocno po rece i nie moge nia za bardzo ruszac....nie wiem, czy kosc nie pekla......

palcami ledwo uszam i tego posta pisze jedna reka :(

 

ehhh

 

a imprezka zajefajna :)

nikt sie nie schlal, jak swinia, nikt nie wymiotowal.....

po prostu super :D

 

tylko kumpla znalezlismy w bardzo jednoznaczanej sytuacji z jego panna......

hehs :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku impreza również bardzo udana :) Co prawda spałem 6 godzin, a potem zjadłem śniadanko, ale niestety kacyk męczy. Chyba wezmę jakieś leki, bo mimo fajnej imprezy- poranek jest ciężki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzicie na kaca najlebiej jest sporzyć magnez (np: plusz magnez) ale oczywiście należy sporzyć przed rozpoczęciem libacji na drugi dzień zero kaca sprawdzone przezemnie i faktycznie skuteczne ja też na sylwka ostro pochlałem i dziś jestem jak młody bóg :D

 

P.S. Na kaca dobra też jest Witamina C i sok pomidorowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja się czuje okropnie , film mi się urwał i nie wiem jak i kiedy trafiłem na chate ale obudziłem się sam w swoim łóżku (bardzo dobrze) .

A impra na maxa. Niczego nie brakowało nikt nie robił burd ani nie wymiotował. Bilans impry to jedna wybita szyba w segmęcie i jedna złamana ręka (kumpla)

Ps.Czy te klawisze od klawiatury muszą tak głośno stukać :?: :wink:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) nie ma kaca:)

tylko dlaczego go nie ma... moze impreza była słaba...

 

dlaczego ja nie pamietam imion...

i dlaczego nie wziołem numeru telefonu...

 

poszła ta sama szyba co przed rokiem....:)

i lustro...

 

tylko ta płame na mojej koszuli... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo u mnie to calkiem spoko:)) Pilem juz od 15 wczorajszego dnia skonczylem w miare wczesnie bo juz o 4,:))nooo wesolo bylo jak sie z moja Dziewczyna klocilismy:) bilans imprezy to :

--- Pół pokoju zafajdane wymiocinami ;)

--- 4 kilieliszki

--- 2 talerze

--- jedna koncowka mocy od yamahy ;)

Ale po za tym zajebiscie kaca niem:) ale jeszcze bedzie!!! Czekaja mnie za jakas godzinek poprawiny;) wtedy co sie bedzie dzialo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wszystko pamietam z pszerwami wiem ze pilem whisky i nie wiem jak sie znalazlem na srodku ulicy calowalem kazda dziewczyne jaka widzialem z textem jaki nowy rok taki caly rok :D a pozatym kaca brak a kumpel ttak zazygal dol sasiada ze normalnie jakies jezioro sie zrobilo jedyne pocieszenie dla niego ze ww klapka nie trafili mu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wróciłem o 10:30 do domciu (dwie ulice dalej) no i na poczatku sie troche zle czulem ale poszlem z kumplem na plac i od razu lepiej ;] wypilem duuuzo ;] nie pamietam nawet ile bo hektolitrami sie ta wódka lała ;]

 

odpoczywałem między 2-4 właśnie tak:

Dołączona grafika

zdjecie nie oddaje niestety ruchów ;] tylko niewiem gdzie jedną ręke mam ;] znaczy sie jak głęboko :lol:

a potem miedzy 4-7 spałem na kanapie z kocykiem :D:D

impra super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B. dobrze. The Doors + przerywniki ze świerzo zciagniętymi kawałkami Deicide- When Satan Rules His World itp ;) Wogóle sam na sam z dziewczyną do ok. 4:10 rano, potem pojechałem po starszych samochodem ( wszędzie śnieg- jazda ala WRC ;)) i lulu do 13:00. Spoko, że już niedługo sylwester prawosławny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie upgrate

Właśnie wróciłem od kumpla u którego byłem na imprezie i się dowiedziałem co sie za mną działo jak urwał mi się film. A wiec koło 3 :00 wypiłem dwie sztafety 4x50 i to mnie tak ścieło że niewiedziałem co się dzieje i poszedłem do domu (próbowali mnie zatrzymywać ale im się to nie udało ; a ja nic nie pamiętam)No i poszedłęm na chate. Jak wracałem od kolesia dziś to poszedłem do sklepu po piwi żeby ten kac nie był taki straszny i spotkałem sąsiada z podbitym okiem . Pytam się go "co ci się stało " a on "jakto co ty mnie walnołeś" .Myśle sobie "jezu co za zonk ; nic nie pamiętam" ,potem mi jeszcze powiedział że jak wracałem do domu w nocy to okładałem jakiegoś chłopa na środku ulicy i jak mnie próbował odciągnąć od niego to właśnie dostał z łokcia pod oko.

Panowie ja już nie pije....to się stało za bardzo nieprzewidywalne.

Sąsiada oczywiście przeprosiłem i razem się napiliśmy piwa , ale jak sobie pomyśle jaka to kicha sąsiada uderzyć to się chyba spale ze wstydu

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem na pieszo z kumplami z sylwestra (8km), warunki były iście extremalne, śniegu było w <span style="color:red;">[ciach!]</span>. Całą impra nawet spoko gdyby nie fakt, że się paru wieśniaków burzyło. Tankowaliśmy tak od 20 do 2-3 nie pamiętam dokładnie. A więc w zasadzie spx, gdyby nie fakt że zapoznałem się z fajną dupą, ale jak się okazało później to ona się zapoznawała z każdym :mad: .

 

Jedyne minusy to to że mnie łapa boli (cały łokieć starty), no i że musiałem wrcać 8km.

 

Pozdrawiam

 

PS: Walker3D, jeżeli to prawda co piszesz w ostatnim poście to na miejscu twojego sąsida to bym Cie zabił :twisted: . Ale wydaje mi się, że ściemniasz troche ;) :P.

PS2: R4DOS też mam w tym roku 18 :> .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: Walker3D, jeżeli to prawda co piszesz w ostatnim poście to na miejscu twojego sąsida to bym Cie zabił  . Ale wydaje mi się, że ściemniasz troche  .

Jakbym miał aparat to bym zrobił fotke sąsaidowi . Hehe możliwe że mnie walną ale nie pamiętam i wszystko co wyżej napisałem opiera się na tym co usłyszałem od ludzi bo ja sam nic nie pamiętam więc nie wiem jakbym miał coś ściemniać

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde co jest to nikt nie ma kaca???

myslałem ze tylko ja:) ale zaczyna mnie cos mulic trzeba wyjsc z chaty bałwana ulepc...

 

-->KaZi

nie zebym sie czepiał..:)

ale zaje.bisty strój jak na sylwestra...

 

-->Walker3d

 

co to jest za cytat w sigu??

 

"A teraz śpij i zapomnij o tym co widziałeś co słyszałeś co przeżyłeś i pomyśl że to sen że to wcale nie działo się tak będzie lepiej śpij..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja sie zdziwilem bo wymieszalem wszystko co sie dalo i nawet zle sie nie czulem i nie czuje bk pierwszy raz mieszalem all i bylo git bk ;)

Ja mam bardzo przykre doświadczenia jeszcze z podstawówki. W ósmej klasie pojechaliśmy do Zakopca na 3 dni i piłem wszystko co było możliwe a potem wymiotowałem jak kot . Także od tamtej pory staram się nigdy nie mieszać trunków

 

Luizyt :To jest refren piosenki Trzeci wymiar - Zapomnij o tym Polecam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...