Skocz do zawartości
rogers

KT600 opinie użytkowników i porady

Rekomendowane odpowiedzi

no nizupelnie 8KRA2+ nie jest taka tania ,bo ma SATA ,RAID,FW - 400pln

tansza jest 8KRA2I - nie ma RAID i FW -poza tymi szczegolami to plyta taka sama - 330pln (najtaniej za 310pln widzialem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

w kilku cennikach krakowskich sklepow widać ja za 365 zł, tylko że ..... tej płyty nigdzie nie można dostać !!! :-(

Obdzwoniłem parę sklepów i nawet dystrybutora ! Płyt nie ma i nie wiadomo kiedy będą !!! ... kurcze , statek z taiwanu zatonął czy co !! :->

... a tak się na nią "przypaliłem" ...!! :-) ... trudno - poczekam jeszcze trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

  w kilku cennikach krakowskich sklepow widać ja za 365 zł, tylko że .....  tej płyty nigdzie nie można dostać !!! :-(   

Obdzwoniłem parę sklepów i nawet dystrybutora !  Płyt nie ma i nie wiadomo kiedy będą !!!  ... kurcze , statek z taiwanu zatonął czy co !! :->

... a tak się na nią "przypaliłem"  ...!!  :-)  ... trudno - poczekam jeszcze trochę.

jeszcze dzisiaj dwie godziny temu byla w Pronoxie,ale teraz nie ma

jest jeszcze 8kra2i za 290pln (hurtownia - 8kra2+ 360pln)

ale pewnie niedlugo dostawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zlozylem sobie drugiego kompa na Epox KRAI.Jak widac na plycie postawilem Durona1400 ,ktory stabilnie pracuje na FSB200 po podniesieniu napiecia o 0.02V. Choc ostatnimi czasy spadl moj zapal do plyt z VIA to musze przyznac ,ze KT600 wydaje sie byc dobra podstawa dla overclock'ingu. Akurat przy mojej plycie dodatkowo spodobala mi sie mozliwosc wszystkich ustawien (przede wszystkim overclock'erskich) z poziomu BIOS i to w szerokim zakresie z malym stepingiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam plyte Asus a7v600. Mój problem polega na tym, że przechodzi przez post. Potem pojawia sie ekran na ktorym wypisane jest wersja biosu predkosc procesora i ilosc pamieci. I na tym sie konczy, dalej nie idzie. Do biosu nie umiem sie dostac. Clear CMOS nic nie daje. Plyta wykrywa mi durona 1050 (chociarz mam durona 1400 Mixib) Pamieci elixir 333 cl2.5. Zainstalowalem winde poinstalowalem stery a na 2 dzien cos takiegomi sie wywala. Jesli mial ktos taki klopot lub podobny bende z gory wdzieczny za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam plyte Asus a7v600. Mój problem polega na tym, że przechodzi przez post. Potem pojawia sie ekran na ktorym wypisane jest wersja biosu predkosc procesora i ilosc pamieci. I na tym sie konczy, dalej nie idzie. Do biosu nie umiem sie dostac. Clear CMOS nic nie daje. Plyta wykrywa mi durona 1050 (chociarz mam durona 1400 Mixib) Pamieci elixir 333 cl2.5. Zainstalowalem winde poinstalowalem stery a na 2 dzien cos takiegomi sie wywala. Jesli mial ktos taki klopot lub podobny bende z gory wdzieczny za odpowiedz.

Po wlaczeniu komputera, nacisnij klawisz delete i trzymaj, az zacznie pikac. Jesli komputer przechodzi POST to wejdziesz do BIOSu, jesli zresetowales CMOS, to musisz przejsc do ostaniej zakladki BIOSu i zaladowac ustawienia defaultowe. Dopiero po tym mozesz wprowadzic wlasne ustawienia i zapisac. Zrestartowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wlaczeniu komputera, nacisnij klawisz delete i trzymaj, az zacznie pikac. Jesli komputer przechodzi POST to wejdziesz do BIOSu, jesli zresetowales CMOS, to musisz przejsc do ostaniej zakladki BIOSu i zaladowac ustawienia defaultowe. Dopiero po tym mozesz wprowadzic wlasne ustawienia i zapisac. Zrestartowac.

Dzieki za rade, zrobilem jak radziles ale nic nie dalo :cry: . Do biosu nie umiem nadal sie dostac, a nadodatek odkrylem ze nie wykrywa mi chyba klawiatury. Jutro jade oddac plyte do serwisu. Ciekawy jestem jak oni sobie z tym problemem poradza :bij: . Pożyjemy zobaczymy. Najwyzej bede miec nowe mobo :twisted: . Jeszcze raz dziex za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...