Skocz do zawartości
reed

TATTOO

Co myslisz o tattoo ?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co myslisz o tattoo ?

    • Jest O'K
      27
    • Nie podoba mi sie
      2
    • Mam i jestem za :)
      11
    • Mam i zaluje tego :(
      1
    • Nie mam, ale bede mial !
      21
    • Nie mam zamiaru miec !!!
      24
    • Co to jest tattoo ?
      3


Rekomendowane odpowiedzi

:arrow: mysle, ze TATTOO to fajna rzecz. narazie sobie takiego nie zrobie (za mlody jestem :wink: ), ale chcialbym w przyszlosci. zastanawiam sie jeszcze nad miejscem. co powiecie o nodze?? czy w wieku emerytalnym taki 'obrazek' nie bedzie wstydliwy albo 'nie na miejscu'??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieskromnie powiem, że mam całkiem niezłą rzecz na plecach (dość nietypową). Jak dorwę cyfraka to się pochwalę. Jest czym. Ale co się wycierpiałem to moje, najgorsze są nery...

 

Coil

Jezeli gadasz ze cos ciekawego to czekam z niecierpliwoscia.

Ciekawych wzorkow nigdy nie za duzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tatoo of koza rulezzz sam za rok na wakacje bede robil ;) ale tak ze by jusz sie zagoila ranka ;-) zebym mogl kozaczyc na miescie 8) hehes muj qmpel ma zajebisty motyw smoka ale nie tam jakiegos samoroba ;) koles robi we wloszech niemczech i we francji i ma masakre nie cza poprawiac go jest cieniowany i ma takei fajnie oczka biale i gdzie niegdzie biale łuski ale serioo dla oka to jest tylko zacheta :) zrobie zdjatko to wrzuce

 

 

hih tera popacznie na mojego awarta :) po prostu bylem HALF-BAKED no i 50 w NOS :twisted: no i jeszcze 0,7 na trzech :) oczywiscie qmpel bo 75%kielona 2 50-60 % a ja jak zwykle z moja trzesaca sie reka przelewalem >:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: mysle, ze TATTOO to fajna rzecz. narazie sobie takiego nie zrobie (za mlody jestem :wink: ), ale chcialbym w przyszlosci. zastanawiam sie jeszcze nad miejscem. co powiecie o nodze?? czy w wieku emerytalnym taki 'obrazek' nie bedzie wstydliwy albo 'nie na miejscu'??

za XXX nie rob na kostce BOLI JAK CHOLERA !!!!!!!!

najlepiej tam gdzie duszo miecha >:D hehes qrde ja kce tak tatuaz ze bym chodzil i sie spuszczal po noga >:D ale najpierw cza sie wypakowac odpowiednio >:) czyli dodatkopy wydatek na kreatynke >:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc mam ten Tatuaż, pisałem już na ten temat na forum przede wakacjami kiedy jeszcze się wachałem czy sobie zrobić czy nie no i jaki wzorek,- w końcu jest oczywiście indianin dość spory jakieś 16 x 12 cm na lewym ramieniu i jest poprostu COOL jak będzie okazja to mam zamiar wybrać się na MEGA TATTOO to coś w rodzaju targów tatuażu czy ktoś może wie kiedy i gdzie dokładnie się odbywają bo napewno są w Warszawie, a studio w którym robiłem sobie wzorek zdobyło tam perę nagród w tym jakiś puchar za zajęcie pierwszego miejsca w tatuażu celtyckim zresztę co ja się będę rozpisywał popatrzcie sobie sami na ich dzieła

/mnie tatuował: Jarek Zdziebłowski, super gość/

http://www.yakuza.pl

Jednym słowem stałem się mini fanem Tatuażu :):):)

oczywiście wykonanego przez profesjonalistów, jak będę miał zdjęcie to umieszczę w swoim logo zamiast Jima, /przynajmniej na moment podobnie jak Reed :):):)/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc mam ten Tatuaż, pisałem już na ten temat na forum przede wakacjami kiedy jeszcze się wachałem czy sobie zrobić czy nie no i jaki wzorek,- w końcu jest oczywiście indianin dość spory jakieś 16 x 12 cm na lewym ramieniu i jest poprostu COOL jak będzie okazja to mam zamiar wybrać się na MEGA TATTOO to coś w rodzaju targów tatuażu czy ktoś może wie kiedy i gdzie dokładnie się odbywają bo napewno są w Warszawie, a studio w którym robiłem sobie wzorek zdobyło tam perę nagród w tym jakiś puchar za zajęcie pierwszego miejsca w tatuażu celtyckim zresztę co ja się będę rozpisywał popatrzcie sobie sami na ich dzieła

/mnie tatuował: Jarek Zdziebłowski, super gość/

http://www.yakuza.pl

Jednym słowem stałem się mini fanem Tatuażu :):):)

oczywiście wykonanego przez profesjonalistów, jak będę miał zdjęcie to umieszczę w swoim logo zamiast Jima, /przynajmniej na moment podobnie jak Reed :):):)/

Jimm Morison??? to jest??? jak tak to bylem na jego grobie w Paryzu na cmentazu Prerlasheze (czy jak to sie pisze). Bylo chyba z 20 osob a 10 mialo koszulke z jego twarza. A co do Tatusa to zajebista sprawa widzial ktos Tatusa MOR.WA?? na plecach?? zajebioza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tatto jeszcze nie mam, ale po powrocie do Polski zrobie sobie napeffno. Mam jush wzorek i kolesia ktoory dziara, wiec niewiele pozostaje - usiasc i pocierpiec pare godzinek :)

 

A ostatnio w N.Y. widzialem kolesia ktory mial wytatulowana cala twarz, rece, i lydki. Wygladal nieziemsko - Mial diabla z otwartymi skrzydlami (ktore zachodzily na policzki) !!! to jest dopiero hardcore :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tatto jeszcze nie mam, ale po powrocie do Polski zrobie sobie napeffno. Mam jush wzorek i kolesia ktoory dziara, wiec niewiele pozostaje - usiasc i pocierpiec pare godzinek :)

 

A ostatnio w N.Y. widzialem kolesia ktory mial wytatulowana cala twarz, rece, i lydki. Wygladal nieziemsko - Mial diabla z otwartymi skrzydlami (ktore zachodzily na policzki) !!! to jest dopiero hardcore :)

W Dzerzi nie mozesz sobie zrobic ?

W stanach ponoc duzo specow jest od tattoo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jak dorwę cyfraka to się pochwalę...

No wreszcie...

Co prawda robiłem to ok. 6-7 lat temu (byłem wtedy dużo chudszy :twisted: :twisted: :twisted: ), wtedy tatuaż w.wym. powodów wyglądał trochę inaczej, ale jeszcze się trzyma. A oto sam link

 

Coil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jak dorwę cyfraka to się pochwalę...

No wreszcie...

Co prawda robiłem to ok. 6-7 lat temu (byłem wtedy dużo chudszy :twisted: :twisted: :twisted: ), wtedy tatuaż w.wym. powodów wyglądał trochę inaczej, ale jeszcze się trzyma. A oto sam link

 

Coil

Kim sa ci gosciowie ?

No i dlaczego sa zieloni ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce sobie zrobić coś takiego na przedramieniu :twisted:  :twisted:  :twisted: 

Dołączona grafika

Ciekawy kolorystycznie , tylko jedna sprawa :

co bedzie, jak za X lat kapela przestanie ci sie podobac ?

Tattoo jednak ci zostanie, na zawsze

dobrze to przemysl, zanim zapodasz sobie cos tak zobowiazujacego 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim sa ci gosciowie ?

No i dlaczego sa zieloni ?  :P

Gostkowie są z kapeli Edgar Broughton Band (tak wogóle to okładka pewnego winyla). Miejsce to labolatorium chemiczne, więc kolesie łykają sobie trochę tego, co mają w szklankach no i stają zieloni. Taka tam historia...

 

Coil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ogólnie rzecz biorąc to wszystkie Tattoo są COOL, tylko tak jak ''Reed'' w mniejszym lub w większym stopniu jakoś cię zobowiązują no i wyróżniają więc czasem trzeba się zastanowić czy za rok lub dwa będę chciał być wyróżniony w taki sam sposób, ale jeśli tak to wszystko wporzo... wystarczy brać wzorek w garść i lecieć do porządnego studia TATTOO i cieszyć się do końca życia :D :D :D

/ja np. do końca życia będę się cieszył razem z indianinem na ramieniu, ale pewnie nie będzie długo osamotniony :wink: /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW Pobierowa :

Nie jadlem lepszejszej golonki po bawarsku niz tam.

Nie wiem czy zauwazyles to Golonkowo Piwne I i II 

obok kawiarenki SMOK ?

Jak sobie ja wspomne to ......................................... qrcze znowu musze scierac sline z klawiszy  :wink:

Hihihi a ja jestem wegetarianinem już szósty rok, i żadne golonki ani schabowe nie wywierają na mnie wrażenia :lol:

i tak urosles na warzywach? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/ja np. do końca życia będę się cieszył razem z indianinem na ramieniu, ale pewnie nie będzie długo osamotniony  /

No wlasnie, w koncu po cos mamy to drugie ramie :P

 

Mam i kiedyś nawet sam chciałem robić ale nie było mnie stać na profesjonalną maszynkę i na tusz.

To zapodaj jakies foty :o

 

kolesie łykają sobie trochę tego, co mają w szklankach no i stają zieloni. Taka tam historia... 

teraz przynajmniej wiem o co chodzi , nie znam tej kapeli :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...