Skocz do zawartości
Popixs

milion spraw w jednym tyglu :)

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się nie doczekałem...

...miałem zamówienie nr.96...

Miałem też dość czekania więc skontaktowałem się z kim trzeba i teraz czekam na odpowiedź - z opcji wybrałem zwrot kasy a towar zamówiłem na www.mcs.pc.pl - tym razem za pobraniem - tak to jest jak się człowiek raz przejedzie...

Następnym razem nie idę na przelew - wolę zapłacić kilka PLN więcej niż czekać w nieskończoność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!!

Ten Witchhunter to naprawdę konkretny gość :D .

Właśnie byłem w bankomacie i okazało się że kasa już do mnie wróciła!!!

A maila wysłałem do niego w niedzielę wieczorem!!!

To sie nazywa konkretne działanie :D

Dzięki bardzo!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!!

Ten Witchhunter to naprawdę konkretny gość :D .

Właśnie byłem w bankomacie i okazało się że kasa już do mnie wróciła!!!

A maila wysłałem do niego w niedzielę wieczorem!!!

To sie nazywa konkretne działanie :D 

Dzięki bardzo!!!

nie no spoko, staram sie... rotfl :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja kasa za zamówienie 87, to ma być kolejka....

 

klimax :?:

 

Uwaga!!!

Ten Witchhunter to naprawdę konkretny gość :D .

Właśnie byłem w bankomacie i okazało się że kasa już do mnie wróciła!!!

A maila wysłałem do niego w niedzielę wieczorem!!!

To sie nazywa konkretne działanie :D 

Dzięki bardzo!!!

nie no spoko, staram sie... rotfl :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam rozumieć,że zmiana statusu z realizacja zamówienia na zwrot kasy przedłuża okres oczekiwania o kolejny miesiąc?zwrot miał być 19.02 a nadal nic się nie zmienia.to znaczy że poczta polska działa skuteczniej niż przelewy :lol: .3 maile 3 odpowiedzi i nadal nic.

Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt ich ale nigdy nie widzialem tak wykonanego Pawnee...

to byly pierwsze sztuki CFD, ten z allegro chyba wogole pierwszy jakikolwiek (albo i nie?), kiedys dokladnie ta sztuka byla moja wlasnoscia ;) nawet te napilowanie topu :> bo na poczcie "upadl" pani i sie ukryszyl ;/ i tylko je przyrownalem.

wygladem odbiegaja jak widac od terazniejszych bloczkow ;) jednak wydajnoscia nie powinny, bo niby dlaczego? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam wszystkich, co zalegle jest spakowane, jutro jedzie na poczte, na ktora dzisiaj nie dalem rady zdazyc...

done

 

 

a mam rozumieć,że zmiana statusu z realizacja zamówienia na zwrot kasy przedłuża okres oczekiwania o kolejny miesiąc?zwrot miał być 19.02 a nadal nic się nie zmienia.to znaczy że poczta polska działa skuteczniej niż przelewy  .3 maile 3 odpowiedzi i nadal nic.  

Gratulacje.

Niestety nie ja sie tym zajmuje, niemniej zostalem zapewniony, ze dzisiaj wszystko zostanie uregulowane...

 

 

Projekt ich ale nigdy nie widzialem tak wykonanego Pawnee...

to byly pierwsze sztuki CFD, ten z allegro chyba wogole pierwszy jakikolwiek (albo i nie)

yep, dobrze gada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!!

Ten Witchhunter to naprawdę konkretny gość :D .

Właśnie byłem w bankomacie i okazało się że kasa już do mnie wróciła!!!

A maila wysłałem do niego w niedzielę wieczorem!!!

To sie nazywa konkretne działanie :D  

Dzięki bardzo!!!

nie no spoko, staram sie... rotfl :lol:

Chyba się nieco pospieszyłem z tymi gratulacjami - dziś byłem w banku i wziołem wyciąg z konta - okazało się że pieniądze przyszły ale ze skarbówki (nadpłata).

Tak więc ja jeszcze kasy za zamówienie nr.96 nie odzyskałem. Ale z tego co widzę co ludzie piszą myślę że jednak niedługo odzyskam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno proste pytanie do przedstawicieli mcs i cfd kiedy konkretnie powróci do sprzedarzy uriel 2 lub nukleon 2. I prosze o wyjaśnienie jak to się stało że tak dobre bloki znikneły "bezpowrotnie". Wkońcu jak długo można przenosić sprzedaż do mcs. A przecierz w między czasie można produkować nowe bloki nie martwiąc się o popyt bo z tego co się orientuję to chętnych tak szybko nie zabraknie.

--

Chciałbym wkońcu złożyć WC a niechce czekać miesiąc, dwa... aż zostanie wznowiona produkcja uriela2 i nukleona2, więc kolejne pytanie które kieróje do forumowiczów jaki blok polecacie w zastępstwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość:

- Dostałem bloczek

 

Gorsza wiadomość:

- Zamiast pudełka dostałem go w kopercie zawiniętego w gazetkę z MediaMarktu. Niestety pani listonoszka nie przewidziała tego, że skrzynka pocztowa z tyłu jest większa od tej z przodu, więc nawet mimo obrania go z opakowania nie udało mi się go wyjąć.

Dzisiaj ma go wyciągnąć i zostawić u ochroniarzy na bramie wjazdowej.

 

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ta, to akurat moja wina. Pudelka mi sie w domu skonczyly (bloczk z reszta tez, dostales jeden z moich wlasnych, wiec moje wc tez sie troche pzresunie :/ ) a zalatwianie ich trwaloby pewnie z tydzien :/

OK, OK. Już go mam w ręku. Dzięki.

 

Pozdrawiam,

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Widzę że niektóre zamówienia są realizowane.

Mam jednak pytanie do Witchhuntera - kiedy zaczniecie realizować zwroty kasy? Czas leci a pieniędzy jak nie było tak nie ma.

Temat jak widzę pada ale to nie znaczy że pogodzę się ze stratą pieniędzy. :evil:

 

Mam nadzieję że nie będe musiał zbyt długo czekać na odpowiedź (a jeszcze lepiej na kase).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przecież to jest normalnie kradzież.nie ma innej opcji jak przedpłata więc człowiek musi zdać się na łaske tych nieuczciwych ludzi,którzy albo realizują zamówienie po 2 miesiącach albo później(szczęśliwi ci co dostali po miesiącu :? ).w moim przypadku to prawdopodobnie nie otrzymam zamówienia wogóle a kasą obracają.co to ma być?!żadnych odpowiedzi mailem,żadnych innych kontaktów i na co ja czekam na to że mi oddadzą (jeżeli wogóle oddadzą) kase po 2 lub 3 miesiącach!!!to jest poprostu parodia firmy!teraz nie mam kasy ani bloczków a przez takich ******* musze czekać jeszcze miesiąc żeby coś się zmieniło.błagam niech ktoś znajomy przemówi im do rozsądku,ktoś kto ma z nimi kontakt.wszystko rozumiem,że jest bajzel i nie mają za bardzo czasu,ale w końcu nikt za darmo nic od nich nie dostaje,płacimy i to w sumie nie mało i co za to mamy?Żałuje że nie kierowałem się rozsądkiem w wybieraniu "firmy" :evil:

P.S. jeszcze raz prosze niech ktoś im przypomni że są ludzie którzy zapłacili i czekają,a zwłaszcza że czekają na zwrot kasy!!!

 

 

tak, jestesmy zlodziejami, do tego pijakami bo kazdy pijak to zlodziej!

jesli masz wielki problem z przeczytaniem ogloszenia <h1> na pierwszej stronie, to sie nie dziwie ze potem robisz takie sceny. tak wiec dowiedz sie ze witch biega jak glupi zeby zrealizowac resztke zamowien ktore zostaly zlozone po terminie i teraz oczywiscie jest z nimi problem.....

a teraz do wszystkich - NIE ZAMAWIAC NA OVERCOOLED, strona jak dziala czasem to tylko po to ze komus cos pokazujemy, nie sprzedajemy nic w detalu, zreszta sami widzicie dlaczego! pozdrawiam i zycze wam lepszego nastroju niz moj po przeczytaniu powyzszego posta.

 

tymczasem

~Peace

temat jakoś się zatrzymał a kasy jak nie było tak nie ma i nich nikt nie wyjeżdża z textem "ostygnij i czekaj cierpliwie",bo jakby nie było to jest ciężko zarobiona kasa i nie mam zamiaru czekać dłużej a czekam i nie tylko ja zresztą sporo czasu,więc teraz pytanko ile zajmuje wykonanie przelewu.wydaje mi się,że naprawde z 30 minut na kilka przelewów starczyłoby spokojnie.A tak to sobie naszą kasą chyba długi wyrównali i teraz nie mają oddać.

P.S. zapewniam Cię Popixs,że niejeden pijak jest uczciwszy od ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...