Skocz do zawartości
PawelDK

gf 4 ti 4200

Rekomendowane odpowiedzi

za 80 zł to kupisz miedzika i jakiś tani kawałek radiatora z alego na pamieci a tka po pierwsze te radiatorki co oni daja sa za małe a po 2 coolerek fajny miedziany ale ile on tego ciepła moze przyjać ...prawie nic zobacz gabarytowo i wagowo poórwnaj z tym co masz na procku odpowiesz sobie

jak nie szkoda ci pci to sobie zrób sam lepiej chłodzenie i bedze satysfakcja większa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem ja bo splonela :) na samsungach 4ns tez artefakty byly, juz przy 590mhz w marku. w windowsie ram na 670, core na 370 chyba i spoko. ale i tak mialem zamiar robic v-moda.

a do chlodzenia uzyj coolerka z celka za 15zl, na pamiatki dotnij z jakiegos radiatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam chyba wezmę zalmana do gf 4 ti 4200. Tylko mimo wszysko chu__jowo drogi jak na chłodzonko do karty. Nie wiem czy to ma sens. Może lepiej założyć na niego cooler z mojego Athlona 2200+ (bo ten zamieniam na Zalmana 7000Cu). Zobaczymy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie potrzebne ci są 2-3 pci pod grafą to rób samemu jak ktoś wcześniej wspomniał z celka lub coś większego z amd. Koszt max ok.30zł Allegro

 

Jeżeli potrzebujesz chociażby do Tunera TV to warto kupić zalmana chociaż za 130zł spodziewałem się więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam ta karte graficzna http://www.guru3d.com/review/xfx/geforce4ti4200/

zamiezam wymienic jej chlodzenie na http://www.4max.pl/produkt.asp?g=25&gg=19&id=262

Pytanie mam takie - czy ktos krecil ta karte?? i czy dobrze sie ja kreci?

IMHO zamiast dawac kupe szmalcu za taka goofniana sprawe lepiej kupic za grosze jakis radiator stary w komputerowym i odpowiednio przyciac i zalozyc (a pozniej na to wentyl), przy okazji ciachnac tez radiatory na pamieci

wydasz na to gora 10zl (zalezy jeszcze za ile dostaniesz "taki zlom") a efekty beda O WIELE LEPSZE niz gdbys kupil kawalek gownianej miedzi i kulerek za ~80zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...