Skocz do zawartości
bat

Monster Garage

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa gra tworcow Street Legal - jak ktos ogladal w TVN Turbo albo na Discovery to wie o co chodzi. Zrobic z limuzyny woz strazacki itp.

Fajna gra ale niestety cos mi nie idzie juz z pierwsza bryka. Tzn zrobilem juz chyba wszystko - karoserie,zawieche, klatke,kola ale gra nadal twierdzi ze pojazd nie funkcjonuje. Silnik chodzi,kola skrecaja. Co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

|Micro| me2 :/ Za cholere tego VW nie moge zrobic :| Teoretycznie wszystko jest, wydech podobno sie dostaje jako FREEBIE na koncu, ale on nie zalicza, ze skonczone :/ Teraz pracuje nad drugim projektem to moze on zadziala, ale gra co jakis czas sie zawiesza i lekko mnie nerwy trzepia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

|Micro| me2 :/ Za cholere tego VW nie moge zrobic :| Teoretycznie wszystko jest, wydech podobno sie dostaje jako FREEBIE na koncu, ale on nie zalicza, ze skonczone :/ Teraz pracuje nad drugim projektem to moze on zadziala, ale gra co jakis czas sie zawiesza i lekko mnie nerwy trzepia.

Co to jest "FREEBIE", bo nie ma skad wziac tej rury wydechowej... a gra sie wiesza jesli przegladasz strzalka ">>". Zamiast ">>" przesuwajcie "<<" i sie nie wiesza :D mam nadzieje ze ktos zajarzyl..., jak nie to wam zrobie screen'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludki juz wiem jak przejsc 3 misje ! :D Gdy mamy juz wszystko, zakladamy fotel pasazera i wtedy jest cacy. Proponuje go nie sprzedawac po wymontowaniu, bo niedosc , ze dosc drogi to dostarczenie zajmuje 1 dzien i mozna sie nie wyrobic. 4 misja jest niezla, ale nie zdradzam, sami zobaczcie :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludki juz wiem jak przejsc 3 misje ! :D Gdy mamy juz wszystko, zakladamy fotel pasazera i wtedy jest cacy. Proponuje go  nie sprzedawac po wymontowaniu, bo niedosc , ze dosc drogi to dostarczenie zajmuje 1 dzien i mozna sie nie wyrobic. 4 misja jest niezla, ale nie zdradzam, sami zobaczcie :D:D

Fakt 4 jest super.. ale w 5 juz mi nie starcza czasu... :(

 

wunat poszlo :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla vw sprawdz: ten kawal blachy spod tylnej klapy 3ba wspawac pozniej z powrotem, oba siedzenia musza byc, no i jak sie wiatrak wysuwa i kreci to powinno byc ok,pianka oczywiscie musi byc

 

w 1. bryce 3ba go praktycznie calego rozebrac, przerobic dach, przednie i tylne boki, zmienic osie i amorki, zalozyc klatke,zalozyc oslone silnika, wywalic spod paki i to chyba wsio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie moge przejsc 1 wozu :[

Napisze co robie:

Kupuje 4 kola 2 fotele sportowe przednia i tylna oske 4 sprzezyny 2 steal tubes (czy jakos tak) daje to przerobienia.

Rozbietam prawie caly samochod przedne boczne i tylne boczne oddaje do przerobienia. Tyl takze. Jak wszystko dojdzie skladam w calosc i czekam az minie 7 dnien, no i jest napisane ... cos tam i zebym jeszcze raz gral. Juz mialem tak 4 razy co jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie moge przejsc 1 wozu :[

Napisze co robie:

Kupuje 4 kola 2 fotele sportowe przednia i tylna oske 4 sprzezyny 2 steal tubes (czy jakos tak) daje to przerobienia.

Rozbietam prawie caly samochod przedne boczne i tylne boczne oddaje do przerobienia. Tyl takze. Jak wszystko dojdzie skladam w calosc i czekam az minie 7 dnien, no i jest napisane ... cos tam i zebym jeszcze raz gral. Juz mialem tak 4 razy co jest??

 

ja tez nie moge tego przejsc , mam tak samo jak Ty i pupa :/

 

mow co zrobiles dalej albo wyslij mi sava na majla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh u mnie to bylo glupstwo nie wyjalem przedniej szyby :P

Sprawdz na takie duperelki jak: z tylu maly polejmnik z paliwem i czy sa wyjete szyby :)

A jak zrobic 2 woz? Czy tam sa jakies filmi jak przerabiac? Bo mam wersje RIP i tam nie widze i nie wiem czy kombinowac ISO ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Street legal był świetny ale nie dorobiony, teraz dopiero po zainstalowaniu 4 patchy, chodzi w miare dobrze. To samo jest z MG, co chwile się wyłącza i ma inne błędy, mam nadzieje że chłopaki wypuszczą szybko jakąś łatke bo zdążyłem obczaić żę ta gra jest równie dobra, lub nawet lepsza od street legal.

 

A tak na marginesie, kiedy w końcu wypuszczą gre bez takich byków!?! Przecież to powinna być beta, nie pełna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze mi ktos powiedziec jak w 3 wozie zrobic ta duza rure wydechowa?A moze mi ktos powiedziec jak w 3 wozie zrobic ta duza rure wydechowa?

Te rure dostajesz na koncu (jak malujesz bryke) jak zrobisz wszystko co potrzeba do funkcjonowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...