Skocz do zawartości
MicJes

Studniowka

Rekomendowane odpowiedzi

OMG. Napisałeś to dokładnie tak, jakby to było sprawozdanie na polski. ;-)

 

EDIT: A Ty już FastlY tak nie szpanuj. :twisted:

A tak na serio to gratuluję dobrej zabawy. Szkoda, że mnie w mojej dziurze nie dane będzie mieć studniówki, seksiuśnej partnerki w czerwonych pończoszkach i tańczyć poloneza. :(

mnie zawsze ciekawiło dlaczego zawsze na studniówce ludzie na gwałt (nie bierzcie tego do siebie;p) potrzebują partnera/ki w opcji jak są singlami. Ja osobiście dziewczyny nie mam [wtedy również] więc mogłem kombinować z 'zapraszaniem koleżanek' ale po co? I tak się tam we większości siedzi i pije ;) Nie zrozumcie mnie źle po prostu śmieszy mnie jak widze np kolesia z 'koleżanką' ładnie do zdjęcia się ustawiają, a laska co 10 min spogląda na zegarek tylko żeby z stamtąd się wybić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie zawsze ciekawiło dlaczego zawsze na studniówce ludzie na gwałt (nie bierzcie tego do siebie;p) potrzebują partnera/ki w opcji jak są singlami. Ja osobiście dziewczyny nie mam [wtedy również] więc mogłem kombinować z 'zapraszaniem koleżanek' ale po co? I tak się tam we większości siedzi i pije ;) Nie zrozumcie mnie źle po prostu śmieszy mnie jak widze np kolesia z 'koleżanką' ładnie do zdjęcia się ustawiają, a laska co 10 min spogląda na zegarek tylko żeby z stamtąd się wybić ;]

no takie zachowanie jest nie bardzo.. ale mysle, ze jesli sie nie ma nikogo swojego to pojscie z jakas najlepsza kumpela/przyjaciolka z ktora nam sie swietnie spedza czas bedzie najlepsza opcja. Najgorzej mnie wkurza jak ktos poznaje swojego partnera dopiero na 100dniowie, a to jest dosyc czeste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co innego gdy partnerka jak i partner świetnie się bawią chociażby tancząc ze sobą. Wtedy studniówka jak najbardziej jest udana i co ważne, zapada w pamięć.

Jasne można iść samemu na studniówkę, ale nawet będąc samemu (w sensie będąc singlem) można się z partnerką dobrze bawić. Taka co spogląda co chwilę na zegarek... Pogratulować temu osobnikowi, który jej to zaproponował. ;)

 

Mnie śmieszy to całe zamiłowanie do alkoholu, bo bez niego nie można się dobrze bawić. Kto nie pije ten frajer? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie śmieszy jak to określił Crosis - "zamilowanie do alkoholu", ale sposób w jaki o tym piszecie :lol: Podniecenie normalnie sięga zenitu jakbyście wódki w życiu nie pili, wiadomo, że alkohol to taka "oczywista oczywistość" :lol: na różnego typu imprezach, ale bardziej jako dodatek niż gwóźdź programu (no z małymi wyjątkami ;) ) Ostatnie strony poczytać to większość tylko pisze co brała, ile wypili i jakie to 'śmieszne' sytuacje z tego wynikały. Teksty, że nauczyciele sie naje***i itp. - ŁAŁ normalnie niewiarygodne, nigdy bym nie pomyślał, że oni piją na studniówkach...

Temat zamienił się w takie [ciach!]***ie o [gluteus maximus] maryni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...