Skocz do zawartości
KriS

Hmm czy komus sie chce jeszcze walczyc?

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe zdobyłem 2 kompy do liczenia na moje konto, niedługo bedą kolejne 2 :D słabe to słabe ale liczą całymi dniami :P

I tak trzymać, to się ceni ... ja też nie mam za potężnych maszyn za to liczę nieprzerwanie od ponad 2,5 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się nie będę chwalił ale narazie nie mam nikogo nowego :D a tak wogóle to fajnie że się rozkręcają ci na końcu(tu ukłony do xwy) czemu więcej ludzi sie tu nie wypowiada??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po przerwie znowu działam jakis tydzień, nie moge sie doczeklać kiedy ten <span style="color:red;">[ciach!]</span>lony serwis abita odda mi płyte. Narazie męcze sie na 2,2 zamiast na 2,4GHz ale i tak czas średni na jeden WU pogorszyłem tylko o 8min :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sam skromniutko na swoim 2.3 GHz Antku. Dziwi mnie tylko moj sredni czas przeliczania jednej WU ~ 3h 30min, a sys. swiezutki i sprawny (XP Pro).

 

Czas przejsc na klienta txt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sam skromniutko na swoim 2.3 GHz Antku. Dziwi mnie tylko moj sredni czas przeliczania jednej WU ~ 3h 30min, a sys. swiezutki i sprawny (XP Pro).

 

Czas przejsc na klienta txt?

 

No ba ... już dawno powinieneś to zrobić, przy tym zegarze to rzeczywiście powinno się liczyć jakieś 2,5h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Własnie dołączyłem do waszego teamu postaram sie wam trochę pomóc w tym liczeniu na ile bede mógł Nie damy  sie wyprzedzić  brawkompowi , Pozdro dla wszystkich liczących seti

I takich własnie ludzi nam trzeba świeża krew :wink: i pamiętaj że do swojego konta możesz podpiąć wielką ilość kompów kolegów :twisted:

mały update

http://setiathome.berkeley.edu/cgi-bin/cgi...tnum=500&size=0 :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tym nie wiedziałem zaraz zapuszcze seti na drugim moim kompie :) , mam pytanie właśnie obliczyłem pierwszą paczeki i wysłałem ja , ale nie pjaiwła się ona w statystykach tweaku w moich prywatnych jest o co chcodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tym nie wiedziałem zaraz zapuszcze seti na drugim moim kompie :) , mam pytanie właśnie obliczyłem pierwszą paczeki i wysłałem ja , ale nie pjaiwła się ona w statystykach tweaku w moich prywatnych jest o co chcodzi ??

przecież sie pojawiła ja ją widze :wink:

162) Bartekplus 1 2 hr 44 min 2 hr 44 min 21.1 sec Fri Feb 6 21:40:41 2004 Poland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co sie dzieje ze SNAPEM?????

Niec nie wysyla ostatnio obrazil sie na nas???

A tak dobrze mu szlo!!!

SNAP where are You??????????????

Oj chyba nie jesteś na bieżąco ... zerknij tu:

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=60989

 

Jeżeli rzeczywiście snap da radę uruchomić tą maszynkę do robienia WU, to niedługo czeka go trzecie miejsce w tym układzie, może nawet drugie w teamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co sie dzieje ze SNAPEM?????

Niec nie wysyla ostatnio obrazil sie na nas???

A tak dobrze mu szlo!!!

SNAP where are You??????????????

Oj chyba nie jesteś na bieżąco ... zerknij tu:

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=60989

 

Jeżeli rzeczywiście snap da radę uruchomić tą maszynkę do robienia WU, to niedługo czeka go trzecie miejsce w tym układzie, może nawet drugie w teamie.

pewnie ze dam rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoge troszke z moim skromnym d 1400@2100 :(

Dobrze będzie dowiedzieć się ile ten Duronik średnio tańczy z jedną WU.

Plany są aby złożyć 2 komp do domu, oparty na nowych Duronach minimum kasy, maximum wydajności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie

 

postanowiłem się przyłączyć i wspólnie z wami polować na kosmitów :)

 

jeszcze dzisiaj, zainstaluje seti

i tak trzymać i przypominam że pod swoje konto możesz podłączyć wielką ilość kompów kolegów :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie

 

postanowiłem się przyłączyć i wspólnie z wami polować na kosmitów :)

 

jeszcze dzisiaj, zainstaluje seti

Witamy i zapraszamy do zabawy w szukanie ufoków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pomoge troszke z moim skromnym d 1400@2100 :(

Dobrze będzie dowiedzieć się ile ten Duronik średnio tańczy z jedną WU.

Plany są aby złożyć 2 komp do domu, oparty na nowych Duronach minimum kasy, maximum wydajności :)

Srednio 3 hr 13 min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...